Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пети Национален оффроуд събор 06-09.09.2012 - Приморско

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Радо 57
    отговори
    От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0002.jpg
Прегледи:1
Размер:87.8 КБ
ID:5406880След обяд разходката продължи от РезовоНатиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0011.jpg
Прегледи:1
Размер:46.3 КБ
ID:5406896,ВелекаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0013.jpg
Прегледи:1
Размер:89.6 КБ
ID:5406898Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0015.jpg
Прегледи:1
Размер:194.9 КБ
ID:5406900,АрапяНатиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0018.jpg
Прегледи:1
Размер:129.9 КБ
ID:5406902,КитенНатиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0020.jpg
Прегледи:1
Размер:183.7 КБ
ID:5406903Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0022.jpg
Прегледи:1
Размер:94.4 КБ
ID:5406904,ПриморскоНатиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0024.jpg
Прегледи:1
Размер:105.3 КБ
ID:5406905
    От състезателната част заснех само товаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0026.jpg
Прегледи:1
Размер:145.9 КБ
ID:5406906Развали ми се фотото.
    За втората част от събора -организационно-състезателната бих казал,че промяна в "правилата на играта" и то в последната минута не се толерират никъде.Никой не дължи обяснение на никого,но ако все пак такива бъдат дадени нещата биха имали по-различен характер,бихме се постарали да разберем защо стана така.Независимо от всичко показахме,че можем да се веселим и да си правим забавления.Вечерния траял показа това.

    Остави коментар:


  • jaxan
    отговори
    От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

    Ако под НАЦИОНАЛЕН оффроад събор разбираме ядене и пиене............е и аз си изкарах добре

    Остави коментар:


  • Румен Петров - RFF
    отговори
    От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

    Отидох да се забавлявам - забавлявах се, запознах се с хора, с които се познавахме само "задочно" - радвам се, че вече се познаваме и на живо, видях се със приятели и те така в игри и закачки, минаха три дни!
    Дали е била лоша или добра организацията - няма да изказвам мнение - защото не съм участвал в организирането.

    Остави коментар:


  • Танасе
    отговори
    От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

    ДРугари,

    всичко е въпрос на лични чувства. Седнали сте тук да ми разправяте колко гадно било и как на всеки нещо му пречело! Пречи ви глъвътъ!
    Бях там, видях се с приятни и неприятни хора, предизвиках си положителни емоции, имаше и отрицателни емоции, но като цяло ми беше фного приятно.

    От барът никого не сме върнали, всички бяхте добре дошли, сега сте добре дошли, но виртуално!

    Остави коментар:


  • Радо 57
    отговори
    От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

    Най-напред отдавам заслуженото на организаторите,за положения труд по организацията на събора.Дали е добра или лоша-всеки си има мнение.Този събор е втори за мен.Очакванията ми бяха двупосочни.Като пети/юбилеен/ събор очаквах любителите на офроуда да си направят среща,да обменят опит,да покажат какво са направили през годината и да премерят сили в някакви състезания.От друга страна,като имам предвид общото състояние на нещата,ограничения човешки и финансов ресурс по организацията,липсата на трасета за рали и трофи,очаквах и това,което на практика се случи.Лично за мен разделям това,което се случи на две части.Първата-туристическо-развлекателна и Втора-спортно-организационна.Надявам се да бъда разбран правилно от всички-организатори,състезатели и присъстващи на събора.За първата част мога да кажа само добри неща.Видях се с приятели/ с някои за повече,с други за малко,но тава е / ,побъбрихме,направихме си разходка с джипките,почерпихме се.Събора за мен започна така на 6 септември.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC09421.jpg
Прегледи:1
Размер:74.6 КБ
ID:5406870Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC09426.jpg
Прегледи:1
Размер:88.5 КБ
ID:5406868Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC09423.jpg
Прегледи:1
Размер:80.9 КБ
ID:5406869Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC09425.jpg
Прегледи:1
Размер:58.2 КБ
ID:5406878Докато чаках пристигането на участниците си спретнах една разходка до Маслен нос.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0003.jpg
Прегледи:1
Размер:180.3 КБ
ID:5406872Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0004.jpg
Прегледи:1
Размер:201.4 КБ
ID:5406873Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0005.jpg
Прегледи:1
Размер:185.5 КБ
ID:5406874Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0007.jpg
Прегледи:1
Размер:143.0 КБ
ID:5406875Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0008.jpg
Прегледи:1
Размер:125.9 КБ
ID:5406876Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0009.jpg
Прегледи:1
Размер:112.4 КБ
ID:5406877Вечерта си направихме една разходка из Приморско.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0001.jpg
Прегледи:1
Размер:112.1 КБ
ID:5406879
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от Радо 57; 10-09-12, 14:06.

    Остави коментар:


  • Tramp
    отговори
    От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

    Какъвто е форума, такъв е и събора...

    Остави коментар:


  • cveta68
    отговори
    От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

    Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
    Има ли желание-има начин. Истинската причина са хората. И по точно хората които са (все още) във форума. Поне 70% от истинските ентусиасти напуснаха или не пишат. Няма контакт между отделните групи. Всеки се свил в черупката си. Или жена му не го пуска, или егото му не му позволява, или го е срам защото се чувства неудобно, или... Баровците настрани , модераторите също. Аз отидох в неделя. Само Пасифика и Таньо бяха там. Разпънахме в понеделник тентата с Митко Вълев и сина му. Поканих (ентусиастите) от Варна Пристигнаха, разпънаха шатрата, масите, палатките. Стройна организация.,3 вечери са гледаме от 20 метра. Едно наздраве не дойдоха да кажат. Не че съм се впрегнал. Народа стана лицемерен, саможив. Подозрителни са хората, едни такива гледат лошо, задни мисли,,,, Грозно. Много се навъдиха писатели, няма мъже. Ти лично, на колко човека се представи лично. Защото аз се представих на много. Дърт съм , плешив и грозен, вечер все пиян. Не ми пука. Даже последната вечер ви затворих бара. И кво? Веселих се качествено, запознах се с нови хора, видях стари познати, които вече смея да наричам приятели. Не са виновни нито организаторите нито мястото. Причината е във всички нас. Когато човек е позитивно настроен, всички недоразумения се приемат леко и с усмивка. Като отиде да си показва кардана и да се надува, нещата се скапват бързо. И после вместо да погледнем навътре в себе си, че чудим на кого да си го изкараме и да търси виновни. Извинявам се ако съм обидил някого неволно. Ако искам да го обидя, ще му го кажа в очите. Моето мнение.
    Хубаво е, че нещата се наричат с истинските им имена. Но на толкова малко хора им стиска да го направят...

    Остави коментар:


  • chrichri
    отговори
    От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

    Добре го е казал Targa-тa.
    Бях там отрано...гледах...няма смисъл от коментар.

    Остави коментар:


  • Nik Nikolov
    отговори
    От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

    Адаш, поздравления за точния лаф.
    Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
    ...или егото му не му позволява,....
    Аз съм от тия с егото. Много ме плюха напоследък, много говорят зад гърба ми, много такива се насъбраха.
    Допускам, че причината е в мен, но така или инак, не мога да подам ръка на подобни хора и да се тупаме по рамената, все едно , че нищо....
    Затова и предпочетах да не идвам. Съжалявам, защото така не се видях с много стойностни хора.

    Като чета отстрани виждам един абсурд.
    Хем организатора на загуба, хем много недоволни.
    Излиза, че организатора ще плаща пари, за да могат участниците да са нещастни !!!

    Каква е таз работа ?

    Остави коментар:


  • Userisonline
    отговори
    Re: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

    Добър ден, джипките наистина бяха само три тази година, но пък колкото толкова - който се е пуснал е отразен. За другите остава да спорят.
    Както и да е спирам със спама и качвам обещаните снимки:

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P9080027.jpg
Прегледи:1
Размер:278.2 КБ
ID:5406836Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P9080029.jpg
Прегледи:1
Размер:201.5 КБ
ID:5406837Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P9080030.jpg
Прегледи:1
Размер:216.0 КБ
ID:5406838Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P9080031.jpg
Прегледи:1
Размер:238.5 КБ
ID:5406839Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P9080032.jpg
Прегледи:1
Размер:283.0 КБ
ID:5406840Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P9080033.jpg
Прегледи:1
Размер:305.0 КБ
ID:5406841Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P9080035.jpg
Прегледи:1
Размер:38.0 КБ
ID:5406842Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P9080036.jpg
Прегледи:1
Размер:255.1 КБ
ID:5406843Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P9080037.jpg
Прегледи:1
Размер:225.2 КБ
ID:5406844Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P9080038.jpg
Прегледи:1
Размер:197.0 КБ
ID:5406845Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P9080039.jpg
Прегледи:1
Размер:243.5 КБ
ID:5406846Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P9080040.jpg
Прегледи:1
Размер:140.6 КБ
ID:5406847Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P9080041.jpg
Прегледи:1
Размер:276.8 КБ
ID:5406848Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P9080042.jpg
Прегледи:1
Размер:261.3 КБ
ID:5406849Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P9080044.jpg
Прегледи:1
Размер:176.6 КБ
ID:5406850Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P9080046.jpg
Прегледи:1
Размер:186.2 КБ
ID:5406851Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P9080047.jpg
Прегледи:1
Размер:142.6 КБ
ID:5406852Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P9080048.jpg
Прегледи:1
Размер:171.5 КБ
ID:5406853Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P9080049.jpg
Прегледи:1
Размер:88.3 КБ
ID:5406854Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P9080050.jpg
Прегледи:1
Размер:200.9 КБ
ID:5406855Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P9080051.jpg
Прегледи:1
Размер:133.1 КБ
ID:5406856.

    А ето и от награждаването:

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P9080003 - Copy.jpg
Прегледи:1
Размер:124.0 КБ
ID:5406857Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P9080008 - Copy.jpg
Прегледи:1
Размер:103.3 КБ
ID:5406858Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P9080021.jpg
Прегледи:1
Размер:109.7 КБ
ID:5406859Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P9080028.jpg
Прегледи:1
Размер:115.4 КБ
ID:5406860Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P9080029.jpg
Прегледи:1
Размер:110.4 КБ
ID:5406861Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P9080033 - Copy.jpg
Прегледи:1
Размер:88.5 КБ
ID:5406862Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P9080034 - Copy.jpg
Прегледи:1
Размер:84.5 КБ
ID:5406863Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P9080037 - Copy.jpg
Прегледи:1
Размер:95.5 КБ
ID:5406864.

    Остави коментар:


  • targa
    отговори
    От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    Аууу, не е истина как се червих заради целия Бар. Добре, че беше тъмно и двамата бързахме. Голям Излагаций беше.

    Искаме събор в ШУМЕН! Определено има природни дадености. Може в нивята на Кольо - по тва време трябва да е събрал, каквото е сял, така че да предвижда какво ще сее.

    Причините да е съборът по-вял от предишни години са много и голяма част от тях - извън обсега на организаторите. Никой не е отменял "стЕгнацията" (всички имаме по-малко пари от миналата година), омръзването (Приморско си е все същото, организаторите - и те) и цените на горивата. Пък и не бяха много по-малко хората.
    Има ли желание-има начин. Истинската причина са хората. И по точно хората които са (все още) във форума. Поне 70% от истинските ентусиасти напуснаха или не пишат. Няма контакт между отделните групи. Всеки се свил в черупката си. Или жена му не го пуска, или егото му не му позволява, или го е срам защото се чувства неудобно, или... Баровците настрани , модераторите също. Аз отидох в неделя. Само Пасифика и Таньо бяха там. Разпънахме в понеделник тентата с Митко Вълев и сина му. Поканих (ентусиастите) от Варна Пристигнаха, разпънаха шатрата, масите, палатките. Стройна организация.,3 вечери са гледаме от 20 метра. Едно наздраве не дойдоха да кажат. Не че съм се впрегнал. Народа стана лицемерен, саможив. Подозрителни са хората, едни такива гледат лошо, задни мисли,,,, Грозно. Много се навъдиха писатели, няма мъже. Ти лично, на колко човека се представи лично. Защото аз се представих на много. Дърт съм , плешив и грозен, вечер все пиян. Не ми пука. Даже последната вечер ви затворих бара. И кво? Веселих се качествено, запознах се с нови хора, видях стари познати, които вече смея да наричам приятели. Не са виновни нито организаторите нито мястото. Причината е във всички нас. Когато човек е позитивно настроен, всички недоразумения се приемат леко и с усмивка. Като отиде да си показва кардана и да се надува, нещата се скапват бързо. И после вместо да погледнем навътре в себе си, че чудим на кого да си го изкараме и да търси виновни. Извинявам се ако съм обидил някого неволно. Ако искам да го обидя, ще му го кажа в очите. Моето мнение.
    Последно редактирано от targa; 10-09-12, 11:33.

    Остави коментар:


  • Ясен
    отговори
    От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

    Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
    И не можа да я изпиеш..Ясен днес ми връща касите и вътре има неотворени бутилки...
    Аууу, не е истина как се червих заради целия Бар. Добре, че беше тъмно и двамата бързахме. Голям Излагаций беше.

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Причините за по-малкото джипове далеч не е в отдалечеността на мястото за събора от София. Другаде са, и всички ги виждат. Но никой не смее да каже за царя и голотата му.
    Искаме събор в ШУМЕН! Определено има природни дадености. Може в нивята на Кольо - по тва време трябва да е събрал, каквото е сял, така че да предвижда какво ще сее.

    Причините да е съборът по-вял от предишни години са много и голяма част от тях - извън обсега на организаторите. Никой не е отменял "стЕгнацията" (всички имаме по-малко пари от миналата година), омръзването (Приморско си е все същото, организаторите - и те) и цените на горивата. Пък и не бяха много по-малко хората.

    Остави коментар:


  • targa
    отговори
    От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Аман от столичани.



    Причините за по-малкото джипове далеч не е в отдалечеността на мястото за събора от София. Другаде са, и всички ги виждат. Но никой не смее да каже за царя и голотата му.
    Спокойно. Аз му казах. Дали ме е взел на сериозно, не знам. Уекинко бях пийнал. Вероятно, след като прочете отзивите, ще си спомни какво съм му говорил на масата.

    Остави коментар:


  • PinMaster
    отговори
    От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Аман от столичани.
    Мхм - надявам се некой ден да си се върнат у "началото на България"
    Убаво е да не коментираш важните неща в изказването ми, а тва дали е началото или края!
    Незнам какво е "другаде" и какво "не съм посмял да кажа" - аз го казах както го виждам - кАжи са ти за царя и голотата, че да ни отвориш очите...

    Остави коментар:


  • artefekt
    отговори
    От: Къде ще се състои Петият Национален оффроуд събор...

    А не е ли късно? Га говорехме нЕкои викАха осанна и мълчИ, сега разпни го....

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X