Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: 6 ЯЗОВИРА ЗА 2 ДНИ /съботно-неделно в Родопите на 9-10 юни/

    Росене извинен си. Но може би сега е времето да разберем кой гений верно те предложи за началник. Рядко тъпа постъпка!

    На събрания нямам нито време нито желание да присъствам. Член станах за да подкрепя клуба. Не за да ставам бачкатор.
    Последно редактирано от rusev; 08-06-18, 23:25.
    Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

    Коментар


    • От: 6 ЯЗОВИРА ЗА 2 ДНИ /съботно-неделно в Родопите на 9-10 юни/

      И още нещо - аз теб никога не съм те организирал. Просто ти винаги си потребявал произведения от мен или група хора продукт, забележи - винаги недоволен. Всеки да си го тълкува.
      Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
      Най-добрите ми спомени са предстоящите!

      Коментар


      • От: 6 ЯЗОВИРА ЗА 2 ДНИ /съботно-неделно в Родопите на 9-10 юни/

        Не си ме организирал пък съм ти потребявал "продукта"?!? Май си изморен и трябва да си лягаш вече.
        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

        Коментар


        • От: 6 ЯЗОВИРА ЗА 2 ДНИ /съботно-неделно в Родопите на 9-10 юни/

          Абе, прочел си поне три книги и правиш разлика, сигурен съм!
          Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
          Най-добрите ми спомени са предстоящите!

          Коментар


          • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

            Моля модератор да премести мненията в подходящата тема, защото забутани в СПАМ и така изрязани не се разбира, какво аз исках да кажа.
            Аз реших да взема страната на Стефан, защото макар че малко, и отскоро да го познавам, знам че е свестен, и го бива. А Росен се опитва да го откаже.
            Росене ти си просто конфликтен човек, затова моя съвет е да не се занимаваш занапред с организаторски и ръководни функции. Силата ти е в ръцете - особено електрожена и резачката. Наистина може и да си по-полезен за клуба от бай Руси, защото имаш много свободно време, само малко да си правише сметка с приказките и отношенията.
            Сега да не се разсърдиш и да врътнеш ключа на залата на ДФ.

            Коментар


            • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

              Цанко, ти да не си помисли, че мнението на Цанко, Руси и Стефан ще наклонят пи***та на клуба?! Много си се объркал. В клуба решенията се взимат с гласуване на присъстващите на събранието членове. Ще се постарая да те подсетя лично за следващото събрание, защото държа да дойдеш и да си кажеш мнението, пък ако ще и то да е мнение на човек без принос за тази организация. Достатъчно ми е, че се появяваш през две-три години и много държиш мнението ти да бъде чуто. Точно както с видовете разходки, които наложи преди пет-шест години, но трябваше някой друг (аз) да организира. Между другото, бил ли си на разходка, без значение от кой вид, но бил ли си поне на една от видовете, за които толкова много се бори пред клавиатурата? Кажи моля те, на коя си бил за да се подготвя и да помогна следващия път да ти е по-комфортно.
              Кажи в коя тема ти е удобно да ти сложа мненията, че да ти се подсили контекста.
              Последно редактирано от Lesov; 09-06-18, 19:12.
              Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
              Най-добрите ми спомени са предстоящите!

              Коментар


              • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                А стига, де...

                Коментар


                • Росене, моля или да върнеш мненията където си бяха, или ако ще ги местиш то да са изрязани коректно и да са в нова тема, за да се знае от къде произлизат и защо го пиша аз това.
                  Относно видовете разходки, които бях предложил, когато бях активен беше точно заради твоята организация, която никога не можело да се предвиди дали ще се върне здрав джип. Аз обаче не смятам така, и не искам целенасочено да си троша конкретния джип. Има си джипове за всичко, съответно и подходящи разходки! Ама ти се правиш на голям офроудър и не те интересува дали хората искат джиповете да им стават умишлено на канчета, като твоя. Щом не можеш да предвидиш една разходка по определен маршрут, как ще свърши, и каква и е целта, защо се захващаш с организация. Всеки може да води, пък каквото стане!
                  Как може да се предвиди на 99% например разходка от Пловдив до Триград, или до връх Ботев?
                  А за твоето участие в клуба, ако продължаваш в същия дух, на мен ми е ясно, как ще приключи. Сигурно си спомняш случката с Венци, а не виждам да си се променил от тогава.
                  Аз следя разходките и офроуда в Пловдив и съм на мнение, че докато ти липсваше, скандали нямаше, а разходките бяха много добре и целенасочено организирани от подходящите хора!
                  Аз теб те уважавам, имаш много способности, но организацията и комуникацията за съжаление не са от тях.

                  Коментар


                  • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                    Цанко, няма да стане това, което си мислиш. Тези постове нямат място в онази тема и няма да се върнат там. Ако си искал отделна тема - да си я направил. Аз съм си направил, Стефан си е направил... независимо от разногласията ни. Твоите терзания нямат място там. Може да си направиш собствена антиросен тема. Там ще ти ги сложа с облекчение.
                    А за офроуда - не е срамно да нямаш топки, срамно е да лъжеш, че имаш. Що хората карат след мен остава загадка за елементарния електроженист. Организирай едно чоплене на слънчоглед и после заповядай да си приказваме! Нямам повече време!
                    Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                    Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                    Коментар


                    • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                      Ок, Росене, ще поживеем ще видим! Аз не знам някой досега да е излезнал на глава с теб.

                      Коментар


                      • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                        Момчета, първо започвам дефанзивно с поднасяне на извинения, че нито съм участвал в организации, нито членувам, нито съм плащал каквото и да било, нито съм идвал на пиянско или непиянско събиране!
                        Имам страхотни впечатления от всички каращи се, както и от събитията на които съм бил участник. Честно казано се чувствам изолиран, защото никой не се кара с мен, нито се заяжда, един вид си пиша сам в тишината
                        За да не нарушавам обстановката просто ей така, искам да запитам - Има ли още приятни събирания в Петък/Събота/Неделя, на които да дойда, или, ако нямам позиция и определеност по партия/клан, не съм добре дошъл?
                        То станало супер интересно, пък аз пак изоставам!
                        (Сега или някой да се заяде, или да ме нападне, или квото и да било, само не с игнориране, че се натъжавам крайно!)

                        P.S Да поясня защо си позволявам да се меся в този сакрален разговор - 1) С Росен се разбирам чудесно и съм излизал на глава не веднъж 2) С Чанко се виждаме само по ресторанти напоследък...не е ерес! 3) Руси винаги ми е съдействал за каквото и да е ставало дума, напоследък ме насочи към една марка, която не харесвам, но беше доста прав - благодарско. 4) Лесов не го обичам, защото не ме кани официално на разходки 5) Воеводата съм му обиден, че не ме научи кои гъби са правилните, но сигурно е забравил - не съм злопаметен. 6)...разбрахте ми идеята...
                        +359 899985804

                        Коментар


                        • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                          Спокойно,не си единствен,не си падам по разправиите,затова правя солови акции.Вчера се загубих в Средна гора,не аз,а джипа загубих къде съм го оставил,ходих 7-8 км.пеша из баирите да го търся,добре че алармата хваща дистанционното на 100-150 м.радиус

                          При условие че имаме общо хоби и ни носи положителни емоции,да се разправяте не си струва.Да не забравяме за какво сме се събрали все пак,колкото такива разправии има,толкова и групички за разходки ще са факт.
                          Последно редактирано от Roninn; 11-06-18, 07:15.
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                            Първоначално публикуван от stormmaker Преглед на мнение
                            Има ли още приятни събирания в Петък/Събота/Неделя, на които да дойда, или, ако нямам позиция и определеност по партия/клан, не съм добре дошъл?
                            Има. Заповядай в петък в Сентрал парк или в неделя на разходка, добре си дошъл!
                            LZ1ATN

                            Коментар


                            • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                              Първоначално публикуван от stormmaker Преглед на мнение
                              ...Има ли още приятни събирания в Петък/Събота/Неделя, на които да дойда, или, ако нямам позиция и определеност по партия/клан, не съм добре дошъл...
                              Ти само обяви, че ще има печено агне на вилата ти в Марково и ще се изненадаш колко е сплотена Пловдивската група и как няма никакви пререкания!

                              Коментар


                              • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                                Интересна работа. Всички, които познавам от групата са супер готини, с всички се разбирам, а съм си кривак по природа...
                                Излиза, че с натрупване са се създали някакви негативи, които при най-малък полъх излизат и изригват като вулкан.
                                Прочетох всичкото пост тука и най-странното е, че като страничен и безпристрастен наблюдател не мога да кажа, че бих заел страна - всеки си има доводите, явно компромиси трудно се правят.

                                Спирам да тваря с възшишени мисли, наздраве на всички!
                                +359 899985804

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X