Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

    Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
    1. Цървулко, цитирай малко български закони! Щото още такава риба като Европейска федерация няма!
    И 100 пъти ти казах - трябва да имаш документ за да ползваш честотата ЗАКОННО на повече от 0,5W! Какво ми цитираш нещо, което ти оборва тезата?!?
    От цялата офроуд група сигурно единствено станциите на Стайков (синичките Мотороли) излъчват на 0,5W. Всички останали гъчат на 5W на общо основание. А междувременно 5W е мощността, определена за горна граница на лицензираните радиолюбители клас 2.

    2. Изказването "спазвам закона", дори с уговорката "когато мога"...? Цената на курса прескача ли границата на "мога"?

    Иначе, приказвай си, не ми пречиш.
    Липсва обосновка, просто думи на куп.

    Ако мислиш, че европейските регулации не те засягат, то трябва да си смениш пасището.

    Коментар


    • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

      Липсва обосновка? Лична беседа с Питагор, Галилей и Фарадей ще помогне ли?
      Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
      Най-добрите ми спомени са предстоящите!

      Коментар


      • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

        Много ми е интересно това :" Автомобилът, който е сглобен за около 2 месеца, успешно е минал техническия преглед " как стана .!!!
        Интересно ми е не ка е направен , А КАК Е МИНАЛ ПРЕГЛЕД И ТО ТЕХНИЧЕСКИ

        Иначе какъв е проблема -тука във форума изобретателите-маниаци сме много , можем от 4 различни Жипки да сглобим една -АМА КАЧЕСТВЕНА .
        Пък може и от отделни боклуци намерени из сметището . Даже има и частни гении с "Трабосформер" . М/У другото какво стана с проекта ?

        Коментар


        • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

          Купих си кросов за БАЛКАНче;
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_7233.jpg
Прегледи:1
Размер:110.0 КБ
ID:5640595
          TOYOTA LJ70 3D Common Rail
          TOYOTA BJ40 3.5D
          Венци 0887551059

          Коментар


          • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

            Научи ли се вече да му правиш центровка, или още не е губил?
            Честито! Ква пара?
            Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
            Най-добрите ми спомени са предстоящите!

            Коментар


            • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

              Отдавна не е било да не мога да се прибера в къщи с колата. Знаех си, че трябва да оставя паркетника в Пловдив ама жената иска да и е удобно. Падна ни се 65 см мокър и много тежък сняг. Половината дървета са изпочупени. Не ми се мисли какво е нагоре по планината. Май ще викам помощ от 112, ако спрат да се плюят в другата тема.

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_8752.jpg
Прегледи:1
Размер:81.0 КБ
ID:5646840

              Коментар


              • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                Пробвай с МБ-то

                Коментар


                • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                  Изчистили са паркинга на гробището като гледам. И ти си намазал, пиленце
                  Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                  Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                  Коментар


                  • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                    Нищо не съм намаал, снегорина кати чисти хвърля перед моя подход и не мога да вкарам/изкарам колата.

                    Коментар


                    • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                      Днес имаше спасителна акция на Пловдив 113!В лицата на Петьо Павлов,Калаша,Жоро Радев и едно момче,което не ми прави чест,че не му запомних Името!МНОГО БЛАГОДАРЯ!!! Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20150311_144257.jpg
Прегледи:1
Размер:199.1 КБ
ID:5648097Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20150311_152107.jpg
Прегледи:1
Размер:170.3 КБ
ID:5648098Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20150311_152438.jpg
Прегледи:1
Размер:183.7 КБ
ID:5648099Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20150311_152453.jpg
Прегледи:1
Размер:173.2 КБ
ID:5648100Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20150311_154258.jpg
Прегледи:1
Размер:166.9 КБ
ID:5648101
                      JEEP Grand Cherokee ZJ 4.0,Toyota LC90 1KZ-TE
                      BMW X5 E70 4.8is

                      "Да бъдеш втори означава да си пръв сред загубилите" Аертон Сена

                      Коментар


                      • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                        Eeeeeee адаш,недей така бе човек.г-н Цървул няма да спи сега.Как сте се оправили без него,направо немога да повярвам
                        878940653

                        Коментар


                        • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                          Един Брачед има за продаване, леко употребявани гуми - 5 броя - Каймани 33"/10,5"/16" ... каза, че им търси 900лв ако някой се вълнува ... 0897894433
                          www.4x4Trips.bg

                          Коментар


                          • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                            Имаш ли идея колко е това "леко" и колко им е реалната височина?
                            http://ftp.domainbg.com/bizkit_boy/

                            Коментар


                            • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                              Какво ли познато виждаме на снимката от статията? http://www.marica.bg/%D1%81%D0%B5%D0...ews383365.html

                              Коментар


                              • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                                Защо не виждаме напънатото лице на конкурента, пред зазидания му кенеф, ами виждаме една добре позната зелена Тойота, дето била на разположение?
                                Тоя вестник все повече не става дори за това, за което беше създаден всеки един вестник по времето, когато нямаше гъзпапир...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X