Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

    Здравейте. Дали бихте споделили за някое закътано местенце с маси, пейки или беседка и чешма. Става въпрос за близките Родопи - Ситово, Лилково.
    Ако е с повечко каране по черно, още по-добре.

    Коментар


    • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

      И, ако споделим...ти как ще го намериш!?

      Коментар


      • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

        Първоначално публикуван от A.pantev Преглед на мнение
        Благо какво се случи с ферозата, жива ли е?
        Ферозата е наред, жива си е. Самоче имам много работа и работим и в неделя, затова не идвам на хазходките.
        Благовест Камбарев | LZ1BPK | o8866o4181

        Коментар


        • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

          Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
          И, ако споделим...ти как ще го намериш!?
          Тук в пловдивската група обичате да помагате.
          Извинявам се за глупавия въпрос, забравих, че форумът е български.

          Коментар


          • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

            Първоначално публикуван от b.kambarev Преглед на мнение
            Ферозата е наред, жива си е. Самоче имам много работа и работим и в неделя, затова не идвам на хазходките.
            Супер, добре е да има работа, че иначе няма как да си оправяме бараките.


            Коментар


            • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

              Първоначално публикуван от RNK Преглед на мнение
              Тук в пловдивската група обичате да помагате.
              Извинявам се за глупавия въпрос, забравих, че форумът е български.
              Недей веднага да се палиш! Колегата иска да каже, че ако не познаваш гората няма как да ти обясни къде да отидеш, а ако я познаваш ще знаеш и няма нужда да ти обяснява. Въпроса ти е малко недомислен според мен.
              Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
              Най-добрите ми спомени са предстоящите!

              Коментар


              • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
                Недей веднага да се палиш! Колегата иска да каже, че ако не познаваш гората няма как да ти обясни къде да отидеш, а ако я познаваш ще знаеш и няма нужда да ти обяснява. Въпроса ти е малко недомислен според мен.
                Въпросът ми е много недомислен, за което се извиних.
                Ако не представлява трудност ще помоля модератора да премахне постовете ми.
                Нямам думи просто....

                Коментар


                • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                  Първоначално публикуван от RNK Преглед на мнение
                  Въпросът ми е...
                  Не знам защо се палиш. Ако беше разровил архива на пловдивския подфорум ще видиш доста такива места.
                  Както и да е, ето тук: ​41.949140, 24.741991
                  има едно такова. Има достъп от различни места и може да се стигне само по черно. Разполага със закрито барбекю, чешми, беседка, пейки и маси.

                  https://www.google.bg/search?q=41.94...hrome&ie=UTF-8
                  Последно редактирано от chrichri; 16-05-18, 20:19.

                  Коментар


                  • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                    Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
                    Не знам защо се палиш. Ако беше разровил архива на пловдивския подфорум ще видиш доста такива места.
                    Както и да е, ето тук: ​41.949140, 24.741991
                    има едно такова. Има достъп от различни места и може да се стигне само по черно. Разполага със закрито барбекю, чешми, беседка, пейки и маси.

                    https://www.google.bg/search?q=41.94...hrome&ie=UTF-8
                    Сърдечно благодаря!

                    Коментар


                    • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                      Ииий, ама верно сте крайно недружелюбни! Спомням си преди 10ина години как ме пуснахте да карам с гуми за мъгла и ми подвиквахте - всичката газ, всичката газ. После Руси бащински ми рече - "Колега, виждаш, че без гуми не става, не си сиромах, напазари си....5к лв и си готов с подготовката"
                      И в крайна сметка нито чешма видях, нито мръвки ядох.....бългаски форум

                      Сега сериозно към колегата - Никой не се заяжда по презумпция, само трябва да формулираш добре въпроса. Мен никога не са ми отговаряли, ама сигурно е защото пиша трудни въпроси и ги дразня
                      +359 899985804

                      Коментар


                      • От: 6 ЯЗОВИРА ЗА 2 ДНИ /съботно-неделно в Родопите на 9-10 юни/

                        Първоначално публикуван от chavdi Преглед на мнение
                        Ама що една кавга да е повод за разцепване на клуба и какво лошо има да е публично, всеки има глава на раменете и има право да избере, или да не избере страна. Рано или късно това ще се случи... и на сватба има недоволни А това, че се създава паралелна организация е още по-хубаво, даже има нужда и от трети вариант. Членовете на клуба не са никак малко, а мераклиите-симпатизанти /такива като мен/ са още повече, ясно е,, че няма начин всички да се включат в едно и също мероприятие. Съвсем друго е когато се организира общо събитие , с масово присъствие и с гости Всички знаем, че дори съботно-неделните разходки са няколко варианта, ама само Краси / адмирации за него / обявява публично, къде и кога ще бъде. Според мен, колкото повече възможности и колкото по-публично, толкова по-добре. Не ангажирам никого със своето мнение.
                        Поздрави
                        Ако се разцепят, ще има клуб на неудачниците и клуб на успелите офроудъри. Майтап бе.
                        И аз да се изкажа, вече малко като страничен наблюдател, ама познавам героите отдавна. Има хора, които са родени за лидери и организатори - като Лесов, Руси, Стефан, Краси ....
                        И хора, които искат да бъдат, но не им се отдава особено, но се напъват въпреки всичко и всички - като Росен.
                        Аз от него лошо не съм видял, но е факт че не става за организатор, просто е твърде дребнав, всичкознаещ, избухлив и не може да си мери приказките. За таз работа трябва дипломатичност и харизма, не става насила и с обиди да си налагаш мнението. Тук нещата стават не с ръцете и краката, а с главата и устата. Рядко се получава да си добър с всичките едновременно. Та наблягаш там, където ти е силата.
                        Росене, чак на мен ми става гадно като слушам, как обиждаш редовно хора като Руси, Лесов, и кой ли не, все доказали се хора и в личен, и в бизнес план. Не може да те обичат и да ти вярват хората, като най-използваните ти думи в речника са пиленце и цървул, да не говорим за умалителните имена с които наричаш тези, които спорят с теб. По време на едновремешните сбирки се слушаше предимно твоят глас и все скандали имаше. В 112 същата работа.
                        Ако искаш да те признаят колегите не бъди толкова арогантен и недипломатичен. Взимай пример от Лесов и приятели, като ти го наричаш.

                        Айде без лоши чувства и приятна разходка, и на двете дистинации. И на мен ми се идваше, ама не мога да огрея навсякъде .

                        Коментар


                        • От: 6 ЯЗОВИРА ЗА 2 ДНИ /съботно-неделно в Родопите на 9-10 юни/

                          Браво, Цанко, много хубаво си се ориентирал! Грам не ми се получи организацията на 10 поредни рожденни дни. Ама ти от къде да видиш, като идваш на пиянската вечер веднъж на няколко години. Но що пък да не се изкажеш компетентно! Всички помним и предишния път за който още се носят легенди в пространството. А за хората, които си изброил - поклон до земята! Всичките са се скъсали от организиране. Добре, че си споменал Лесов, че иначе общия резултат щеше да е НУЛА, ама да сме живи и здрави. Аз много Им преча на всичките организатори, дето нямат нищо на сметката си.
                          И за 112 също си турбо компетентен след като си бил на два банкета за пет години. Като раздавахме новите дрехи май ти е единственото посещение на сградата. От къде да знаеш, че 40% от цялата дейност я върша аз, а на книга са 80 души заедно с теб. Нищо, че 5-6 човека в България са награждавани от МВР за Доброволец на годината и аз съм от тях. Що да не се пльоснеш във форума, че не го правя правилно.
                          Ония тъпак пише, че майка ми била сбъркала като ме била родила, но се появява Цанко да ми направи забележка, че съм говорил умалително.
                          Моята дипломация ти казва да пътуваш в мрака... без никакви чувства!
                          Моля, следващия критик да заповяда!
                          Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                          Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                          Коментар


                          • От: 6 ЯЗОВИРА ЗА 2 ДНИ /съботно-неделно в Родопите на 9-10 юни/

                            Ей за това говоря Росене! Много говориш и много обиждаш, аз да съм те обидил?
                            Това е и една от причините да не съм от активните и да знаеш че аз дрехи нямам. А ако желаеш можеш да ме изключиш щом така разсъждаваш. То и без туй сам се оправяш и друг не може да се вреди -ДФ Росен 112.
                            Ама най-добре мен ме остави да си пътувам в мрака. Виж ти направи нещо, че където си ти там е и скандала. Май не го правиш съзнателно, но пробвай да си промениш израза, не може Зам. Председател да има такъв израз! Ако наистина искаш така да си говориш си направи фирма с повечко служители и ги почвай - цървули, пиленца, миндили. Пък да видим, може и да просперира.

                            Коментар


                            • От: 6 ЯЗОВИРА ЗА 2 ДНИ /съботно-неделно в Родопите на 9-10 юни/

                              Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
                              Браво, Цанко, много хубаво си се ориентирал! Грам не ми се получи организацията на 10 поредни рожденни дни. Ама ти от къде да видиш, като идваш на пиянската вечер веднъж на няколко години. Но що пък да не се изкажеш компетентно! Всички помним и предишния път за който още се носят легенди в пространството. А за хората, които си изброил - поклон до земята! Всичките са се скъсали от организиране. Добре, че си споменал Лесов, че иначе общия резултат щеше да е НУЛА, ама да сме живи и здрави. Аз много Им преча на всичките организатори, дето нямат нищо на сметката си.
                              И за 112 също си турбо компетентен след като си бил на два банкета за пет години. Като раздавахме новите дрехи май ти е единственото посещение на сградата. От къде да знаеш, че 40% от цялата дейност я върша аз, а на книга са 80 души заедно с теб. Нищо, че 5-6 човека в България са награждавани от МВР за Доброволец на годината и аз съм от тях. Що да не се пльоснеш във форума, че не го правя правилно.
                              Ония тъпак пише, че майка ми била сбъркала като ме била родила, но се появява Цанко да ми направи забележка, че съм говорил умалително.
                              Моята дипломация ти казва да пътуваш в мрака... без никакви чувства!
                              Моля, следващия критик да заповяда!

                              Айде по-полека. Наистина много ти знае устата, но покритие никакво.
                              Прави си организациите и не се занимавай с нас!


                              Аз лично съм платил членски внос към новия клуб, но при така стеклите се обстоятелства, ако продължава да ме организира великия организатор Росен, няма да се възползвам от членството си. Когато стана дума за клуб попитах хора които уважавам какво се случва и кой точно прави клуб. Отговори ми се , че са Лесов, Калашев, Стефан. Специално попитах къв го търси там Росен. Каза ми се, че нямало да бъде никакъв, но той пишел във форума щото бил модератор....Е видя де , че водолаза пак стана офроудър. Тъкмо се бяхме рахатясали без него.

                              Крайно време е да оставим нещата по старо му преди да сте станали за смях. От сега си преставям какво състезание ще направите.

                              Росене привлечи и Лазо в клуба за активист. Ще сте голям екип!
                              Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                              Коментар


                              • От: 6 ЯЗОВИРА ЗА 2 ДНИ /съботно-неделно в Родопите на 9-10 юни/

                                Извинявай, Руси, че влязох в клуба без твоето одобрение. Кой беше тоа безсрамник, дето ме предложи за ръководството (или както там се казва ), а кои пък бяха тия предатели дето ме избраха?! Моля ти се, ела на следващото събрание да се насладиш на напускането ми. Ще можеш от първо лице, с помощта на огромния си авторитет поради огромния си принос да изведеш хората от мрака към светлите бъднини.

                                Също, моля да не ми се преписва заслугата за предстоящото състезание. За да се случи то трябва оуфройдърите да станат от наблюдатели на бачкатори. На пример Руси, като член на клуба, да вземе да свърши нещо полезно за хората и за клуба.
                                Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                                Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X