Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

    Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
    Какво ли познато виждаме на снимката от статията? http://www.marica.bg/%D1%81%D0%B5%D0...ews383365.html
    Само кмет не бях, но явно съм.
    А това МПС се води на кмета на община Марица.

    Що се отнася до уредници на селото са заведени трима човека от групата - Х...в, К ....а, М..оди. Успех на всички ни в политиката.
    Последно редактирано от venci67; 24-03-15, 19:02.
    TOYOTA LJ70 3D Common Rail
    TOYOTA BJ40 3.5D
    Венци 0887551059

    Коментар


    • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

      Ами вече явно си!!!

      Войводата рече на Кмета...
      Как поетично звучи..

      Па ако кажете какво е общото между община Марица и вестник Марица...

      Коментар


      • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

        Разтуптя ми се сърцето от песента. Ще гласувам и за четиримата!

        Коментар


        • От: До: познайте това на кого е ?

          Някой има ли възможност да услужи с 2 бр уокитокита на ПМР. Не са става въпрос за станциите, които ползваме а наистина за уикитокита (мощност до 0,5w).
          Взимам в четвъртък, връщам в понеделник и нося бутилка бира.
          о 88 з 417 оо 4 - Стоян

          Коментар


          • От: До: познайте това на кого е ?

            имам
            TOYOTA LJ70 3D Common Rail
            TOYOTA BJ40 3.5D
            Венци 0887551059

            Коментар


            • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

              Мерси Венци, но вече ми предложиха.
              о 88 з 417 оо 4 - Стоян

              Коментар


              • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                Интересувам се някой има ли контакти с фирмите ТЕХМАШ-БГ ООД или ИМАК ООД в Пловдив?
                Моля за отговори само на ЛС или по телефона.
                Последно редактирано от Veni1; 19-04-15, 15:14.

                Коментар


                • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                  Имам следния казус: мой автомобил, който един хубав човек успя да тотализира, и прецених, че е за Белканто. Още е със старите номера (Пловдивски) и талон на името на предишния собственик и с нотариален договор на мое име. Стария собственик е неоткриваем. Мога ли с нотариалния договор да го бракувам или първо трябва да мина регистрация в КАТ?

                  Коментар


                  • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                    100 лв за винетка? Аз имам 5 автомобила, които карам САМО АЗ! Не изполвам "транспортни" винетки. Трябва ли да ставам "престъпник"? 500 лв за право да карам? Плюс данъци? Аз ли не съм наред?

                    Коментар


                    • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                      A *какво означава "транспортна" винетка?
                      Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                      Коментар


                      • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                        Такава която се "транспортира" от стъкло на стъкло.
                        Или поне така предполагам.

                        Аз също не съм кокошкар и не правя такива неща, и ако ми се налага да карам някое от МПС-тата ми извън града, а нямам винетка-или си купувам седмична, или поемам риска да ме срещне мечка.
                        Моя парк също е от 5 коли-два джипа, камионче, и две коли, като от джиповете единия е "бегачката", но другия, макар и барака-все си е в движение, та си му трябва винетка, камиончето и то е така, и поне едната кола е грижа на голямото лапе, та вече няма грижата за винетка и на нея. Купувам една винетка, и си я лепя на ежедневната кола, а с другите или рискувам, или ако е на по-дълъг път-купувамм седмична. То сметката накрая показва, че ако взема годишна и за другите коли-ще ми е по-евтино, ама не мога да прежаля 200 лева за три винетки по Нова година. А с увеличението-още повече.
                        Май "рискуването" ще зачести...
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                          Не желая три винетки и нарушавам закона... две години под ред.
                          "Те" ни лъжат, "ние" ги лъжем... омагьосан кръг.
                          Честно, като се науча да карам по две коли едновременно ще купя винетки и на трите.

                          ПП и на Жигулата ще купя - 4
                          Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                          Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                          Коментар


                          • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                            Даааа ... няма да е лошо да караме по хубави пътища...Но разбира се някой друг трябва да плати сметката за тях. Или по-скоро някои ще плащаме, а църволанковците не.
                            Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                            Коментар


                            • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                              Бай Русе, каква е връзката между винетките и хубавите пътища?
                              Освен записаната в закона, която е само за благовидност.
                              Ако знаех, че парите които давам за винетки отиват за подобряване на пътищата(и само за това)-бих плащал и по-висока сума, защото е ясно, че няма как да има по-добри пътища без пари.
                              Но кой гарантира, че това се случва, или по стар обичай-парите влизат в бездънния бюджет, и после-който е по-тарикат...
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Спам, чат и всичко, което не е за останалите теми!

                                Топло топло Коле! Защо не започнем вместо за цената да роптаем и да искаме публичен контрол на събраните средства? Или по-лесно да се скатаваме? Възрастни мъже да мишкуваме за 200лв!?! Да имаме по 5 коли но да нямаме за данъци? На теб не ти ли е обидно?

                                Да ви обърна внимание на нещо интересно- в България има една пътна служба, която работи перфектно! Това е службата която поставя пътните знаци. За тази служба винаги има пари и тя работи отлично, даже повече отколкото трябва.
                                Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X