Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки на Пловдивската група 2009г.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Разходки на Пловдивската група!

    И аз съм там.Ще водя и нов колега.С митсубиши.
    Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

    Коментар


    • До: Разходки на Пловдивската група!

      Прави ми впечатление, че никой не поема никаква инициатива. Всички питат какво има организирано, а никой нищо не организира. Аз още съм бомбе в тоя форум и даже не ви познавам, аз ли да организирам нещата

      Много съм се подпалил на OFF-а
      Днеска направихме готина обиколка аз с Феро и един гръцки Хайлукс
      Утре сме пак двамата + една или две ниви и евентуално маршрута ще е от Студенец през мините до Добралък и от там по косовския път до Бяла черква. Не е решено, само предложение е за сега.
      Ако някой иска да се включи да се обади преди 9 часа защото ние се чуваме в 8 и до 9 сме тръгнали. 0878110730
      Пък в неделя си е отделно
      Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
      Най-добрите ми спомени са предстоящите!

      Коментар


      • До: Разходки на Пловдивската група!

        Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
        Прави ми впечатление, че никой не поема никаква инициатива. Всички питат какво има организирано, а никой нищо не организира. Аз още съм бомбе в тоя форум и даже не ви познавам, аз ли да организирам нещата
        Мисля че ... повече си падаме по импровизацийките


        но ако някои направи организация - подкрепя ме го !
        www.4x4Trips.bg

        Коментар


        • До: Разходки на Пловдивската група!

          Първоначално публикуван от kosio7808 Преглед на мнение
          От Девин ще тръгваме , а до там отиваме и имаме уговорка с хижаря.В крайна сметка ако видим , че не става обръщаме и по къщите.Мерси за информацията!
          Девин-Михалково-Лясково-х.Персенк пътя не е за лека кола но джип става стига да няма много натрупан сняг.В Михалково питайте някой от ловната дружинка на Персенк имат ловна вила и от там се качват за да я поддържат ще ви кажат какво е състоянието.От х.Персенк до върха по римския път само пеш.
          Това не е краят. Това дори не е началото на края. Но може би е краят на началото.
          0+ при нужда от кръв!

          Коментар


          • До: Разходки на Пловдивската група!

            Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
            .....
            Моля да вземете решение всеки за себе си и да го обявите тук
            Ако няма да ходим на х.Чернатица съм поел ангажимента да му се обадя да го предупредя също до утре на обяд.....
            Съгласен и за Чернатица. Независимо къде и как и за мен най-важното е да себерем.

            Колега, Sobax, похвала за инициативата, но ми се струва слаба активността с обсъждането за Чернатица. Не мислиш ли?

            Предложение: За напред май ще е добре ако има подобни организации свързани с резервации, да се събира символично капаро (колкото за 3 кебабчета и 2 безалкохолни) за да има сигурна база за преговори човека който се наема с организация. Не мисля, че ако организатора вземе решение за всички, някой ще има против


            В четвъртък (24.12.2009) на обед ми се разхвърчаха сачмите на лагера на една ролка на ремъка. Колата е в сервиз и съм много тъжен. Датата 27-ми ми е разчистена от други ангажименти от много време и чаках събирането с голямо нетърпение. Вероятно ще съм навигатор на един колега, но все пак си е друго да си караш твоята си кола.
            Иван
            ivanp98[at]mail.бг

            Коментар


            • До: Разходки на Пловдивската група!

              Събирането май ще е по-добре да бъде на Чернатица.Не заради времето, а защото ако както казвате дойдат приблизително 50-60 човека(а някои даже сигурно и със семействата си) там няма място за всички говоря маси и пейки.Не че съм бил на Чернатица де

              Коментар


              • До: Разходки на Пловдивската група!

                Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
                Прави ми впечатление, че никой не поема никаква инициатива. ...
                Споко Баце. По-нагоре нали се разбрахме. Ние ще прецепиме напреко, другите полеко и право на кифте'ата.
                Следва:
                Колтурно масова част с приемане на приоритети за развитие и процъфтяване на олфройнда у Пловдивско със збежки и начално приучване на закостенели мързели към пеши преходи и манифестации, пИаР и тем подобни обществено полезно забелязващи се дейности. ...докато.... свършат кюфтетата.
                После малко ще покараме, кой до къде може, пазете джипките да няма пак някой на таван, и така.
                Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                Към модераторите-А изтрийте го сега.
                Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                Коментар


                • До: Разходки на Пловдивската група!

                  Хахахаха!
                  Стигаме до моите въпроси. Трябват отговори.
                  Такава годишнина задължително се празнува на закрито /с оглед времето, деца, възрастни и т.н./.
                  Необходим е и нормален път за осигуряване достъп на хората без 4х4.
                  Трябва нещо като организационен комитет.

                  Ето защо ви предлагам да се спрем на някаква хижа.
                  Да поръчаме торта при Керкелов, със снимка.
                  Да се огледаме за много близко трасе - с оглед хард демонстрации.
                  Руси и Гладиатор да покажат техни джипки /ако е възможно/.
                  Да се организира скромна томбола /Дайте ми телефона на Гладиатор/.
                  Ако има полянка, ще предоставя безплатно /на ваша отговорност/ кръгче с АТВ.

                  Може би при желание от вас да се съберем ДНЕС на кафе - примерно около 12.00 или 14.00 да обсъдим някои неща.
                  Горе сериозни теми няма как да се говорят.
                  Предлагам Стоян да се обади на в София и направо да се обединят темите на Пловдив в една група, с оглед по-голяма прегледност. Достъп - отворен.
                  Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

                  Коментар


                  • До: Разходки на Пловдивската група!

                    Първоначално публикуван от nikita66 Преглед на мнение
                    ...
                    ...Достъп - отворен.
                    Ники стига популизъм... дай по-конкретно...за кафето.
                    Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                    Към модераторите-А изтрийте го сега.
                    Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                    Коментар


                    • До: Разходки на Пловдивската група!

                      Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                      Ники стига популизъм... дай по-конкретно...за кафето.
                      Някои т'ва работим.
                      Казвайте кога сте се наспали, кога ви е удобно.
                      Аз се сещам за мои приятели - заведение "На свещи" - Кичук Париж, да е тихо, да има бира /за да умилостивим боговете/ и мезе - евентуално.
                      Давайте предложения за час и място.
                      Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

                      Коментар


                      • До: Разходки на Пловдивската група!

                        До утре няма много време.... 12ч в "На свещи"?
                        о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                        Коментар


                        • До: Разходки на Пловдивската група!

                          дай карта колега
                          Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                          Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                          Коментар


                          • До: Разходки на Пловдивската група!

                            Каква организация искате за половин ден ! Дайте по-експедитивно, т.е. : Да поръчаме тази торта, да поръчаме 100-тина кюфтета на Чернатицата (няма да останат) понеже имаме връзка за там и да има едно BBQ и въглища на лице за домашното и толкоз. Там ще потърсим нещо за "игра" и утре на линия. Няма лошо и по едно "кафе" да пием днес (само уточнете къде и кога)
                            Последно редактирано от chrichri; 26-12-09, 09:20.

                            Коментар


                            • До: Разходки на Пловдивската група!

                              Кръстовището на ул. Македония и ул. Даме Груев. Срещу бившите хали. Като слизате от стария мост и подмините Била, продължавате до следващия светофар. Завивате наляво и спирате веднага. Заведението ви се пада от лявата страна.
                              12.00 часа, присъства всеки, който има желание.
                              Последно редактирано от nikita66; 26-12-09, 09:22.
                              Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

                              Коментар


                              • До: Разходки на Пловдивската група!

                                http://www.bgmaps.com/map.aspx?sid=5...c2b25e01&tip=1 Кръстовището на Даме Груев и Македония(в центъран а картата до пощата)
                                о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X