Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки на Пловдивската група 2009г.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Разходки на Пловдивската група!

    Значи скарата ще е в Добралък?

    Коментар


    • До: Разходки на Пловдивската група!

      Тези мини не ги знам къде са. А и хонда акорд са леки коли. Написъл съм паркетник като под това разбирам сув-ове. Друг въпрос е, че през лятото по тези пътища съм засичал леки коли.

      @Петър
      По план(ако не вали) скарата трябва да е на голямата поляна над Добралък(пускали сте снимки от там)
      о 88 з 417 оо 4 - Стоян

      Коментар


      • До: Разходки на Пловдивската група!

        Да сетих се!Мастноста се казва "Преслоп".

        Коментар


        • До: Разходки на Пловдивската група!

          Добре дотук програмата предвижда каране до там и ядене и пиене.Нещо друго предвижда ли се като например някакви разходки - хард и леки по избор или някъде най-наточените джипки да ни покажат какво могат?
          Последно редактирано от Петър Митрев; 25-12-09, 09:30.

          Коментар


          • До: Разходки на Пловдивската група!

            А за яденето всеки носи някакви мръвки или какво

            Коментар


            • До: Разходки на Пловдивската група!

              ВАЖНО!!!
              Прогнозата за неделя за Добралък е за дъжд и 0 - 2 градуса от което следва, че най вероятно няма да сме там.
              Днес ходих до х.Чернатица и говорих с хижаря:
              Няма проблем да сме там. Ресторанта ще ни събере без проблем. Пътя е кален, но снега почти всичкия се е стопил. Могат да минат всякакви автомобили с малко повече внимаване. Човека каза, че няма проблеми да ни приеме, но трябва да му направим някаква консумация. Има червено вино от с. Първенец на корем и безалкохолно без ограничение. Мисля, че за никой няма да е проблем тези неща да си ги купим от него, а да не ги носим със себе си. Трябва да се знае колко човека ще разчитат на храна от него. Каза, че 5 - 10 човека ще ги изхрани, но ако има групови предпочитания за определена храна трябва до утре на обед да му се обадя и да му кажа. Съответно той ще достави и приготви храната и ще очаква ние да си я купим... нали...

              Моля да вземете решение всеки за себе си и да го обявите тук
              Ако няма да ходим на х.Чернатица съм поел ангажимента да му се обадя да го предупредя също до утре на обяд.
              Ако сте съгласни с идеята да му поръчаме примерно 50 кюфтета та да му излезе и на него сметката, за това че ще му накаляме ресторанта и 50 чаши и чинии. Помислете и пишете.
              Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
              Най-добрите ми спомени са предстоящите!

              Коментар


              • До: Разходки на Пловдивската група!

                Също така моля да ми отговорите и на моя въпрос, за да знам дали да идвам или не!

                Коментар


                • До: Разходки на Пловдивската група!

                  Щом е такава прогнозата - дъжд, аз съм за Чернатица. Не че няма да се справим и под дъжда, ама няма да е приятно, ако някой е с жената, децата...
                  Ако е на Чернатица, ще трябва някак да преструктурираме черното, но не мисля, че е проблем

                  @Петър: Идеята е за лека разходка. Целта на занятието обаче е да се съберем(все пак се водим че сме над 60 човека групата), да си поговорим, да отпразнуваме и т.н. Няма да е хард, но ако някой иска все ще си намери заигравка.
                  о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                  Коментар


                  • До: Разходки на Пловдивската група!

                    Просто цял ден на масата аз лично не мога да стоя просто не ме свърта на едно място.Естествено без да седнем и да се видим не може, но все пак някакви други занимания не са ли са предвидени?

                    Коментар


                    • До: Разходки на Пловдивската група!

                      Добре е да направим оборот на хижата.Но и ще носим това- онова, пък каквото сабя покаже.
                      TOYOTA LJ70 3D Common Rail
                      TOYOTA BJ40 3.5D
                      Венци 0887551059

                      Коментар


                      • До: Разходки на Пловдивската група!

                        За кога е планувана разходката - събота или неделя?
                        LZ1AID

                        Коментар


                        • До: Разходки на Пловдивската група!

                          За Неделя-10:15 на ОМВ на околовръстното.
                          Аз съм за "Чернатица"-Кюфтета,кебапчета-няма проблем.Важното е да се съберем,да се видим,да се запознаем кой с когото не го е направил.Да си отпразнуваме първия рожден ден!
                          Поздрави!
                          Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

                          Коментар


                          • До: Разходки на Пловдивската група!

                            Май ще пропусна годишнината на групата....

                            Коментар


                            • До: Разходки на Пловдивската група!

                              Първоначално публикуван от gogo_spama Преглед на мнение
                              Май ще пропусна годишнината на групата....
                              Защо?
                              Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                              Към модераторите-А изтрийте го сега.
                              Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                              Коментар


                              • До: Разходки на Пловдивската група!

                                Аз съм ЗА където кажете там отиваме!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X