Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки на Пловдивската група 2009г.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Разходки на Пловдивската група!

    С един приятел от Девин.Той с Опел фронтера - неподготвена , ние сме с лек автомобил.Ще се пътува до където има възможност , после се товарим във фронтерата.Въпросът е от къде ще бъде най- безболеанено превземането , че сме и с децата.
    Константин Вълчанов.0888313247

    Коментар


    • До: Разходки на Пловдивската група!

      Най-добрият път е до и над Лилково. Така ми е по спомен.
      До Лилково с лека кола може и да се качите. Над селото обаче силно се съмнявам. Не се съмнявам, а направо съм сигурен.
      Дори не съм убеден, че неподготвения джип може да стигне Персенк.
      Още повече с децата.
      Мисля, че поемате излишен риск. Няма и кой да ви дръпне. Трябва да поканите някоя джипка да дойде с вас или не рискувайте. Идете до х. Здравец, Бяла Черква ....

      Ама откъде ще тръгвате все пак?
      Последно редактирано от nikita66; 23-12-09, 17:40.
      Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

      Коментар


      • До: Разходки на Пловдивската група!

        От Девин ще тръгваме , а до там отиваме и имаме уговорка с хижаря.В крайна сметка ако видим , че не става обръщаме и по къщите.Мерси за информацията!
        Константин Вълчанов.0888313247

        Коментар


        • До: Разходки на Пловдивската група!

          Някой качвал ли се е скоро от Орехово /към Персенк/? Като съм ходил последно пътя си ставаше за напълно неподготвен джип.
          http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


          http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
          http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

          Коментар


          • До: Разходки на Пловдивската група!





            Успех!
            Последно редактирано от nikita66; 23-12-09, 18:14.
            Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

            Коментар


            • До: Разходки на Пловдивската група!

              С джип може да се качвате спокойно и от Чуреково , и от Лилково и от Хвойна( Орехово ) .
              За кола ..... само от Хвойна ( Орехово ) , и то не съм убеден дали чак до горе ще стигнете .
              На хубавата хижа - НЯМА места . ( току що говорих с хижаря ).
              Ако имате уговорка с Васил - от другата хижа ... е друго .
              Няма сняг като да ви уплаши , спокойно !
              На добър път и весело прекарване !

              Коментар


              • До: Разходки на Пловдивската група!

                Ние ще бъдем само през деня.Няма проблем , че няма места.И хижаря спомена , че най - добре е да се мине през Орехово.До колкото разбрах пътя през Михалково не става.Благодаря за информацията - обещавам да има снимки.
                Константин Вълчанов.0888313247

                Коментар


                • До: Разходки на Пловдивската група!

                  Колеги утре ще карам Асеновград-Добростан-х.Марциганица-пещерата Добростански бисер-Червената стена и след като ги обиколя тези места ще проуча повечето не толкова познати и ползвани пътища в района.Който иска може да се присъедини.Знам че наскоро ходихте в този район, но аз да си кажа все пак, за да няма после "Ти обикаляш а не се обаждаш"

                  Коментар


                  • До: Разходки на Пловдивската група!

                    Кога смяташ да тръгваш и евентуално да се прибираш?

                    Сам ли си /1 джип/?
                    Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

                    Коментар


                    • До: Разходки на Пловдивската група!

                      Да сам съм и мисля да тръгна към 10 часа.Може и по рано, но маршрута не е дълъг затова няма смисъл.

                      Коментар


                      • До: Разходки на Пловдивската група!

                        А за прибирането нямам определен час.

                        Коментар


                        • До: Разходки на Пловдивската група!

                          Евентуално срещата ще е на бензиностанция Петрол на края на града, но е хубаво тази вечер да ми кажете ако ще идвате или утре сутринта след 8 часа да ми звъннете 0886524207 Петър

                          Коментар


                          • До: Разходки на Пловдивската група!

                            Може би ще ти правя компания. Ще ти се обадя!
                            Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

                            Коментар


                            • До: Разходки на Пловдивската група!

                              Пловдивската група кани всички, които желаят да дойдат в неделя(27.12.2009) да отпразнуваме първия си рожден ден

                              Срещата е в 10.15ч на ОМВ на околвръстното(намира се между колелото за Куклен и новия разклон за Белащица).
                              Ще идем на х.Здравец оттам тръгваме по черно пътче(15км), което не би трябвало да е проблем за никой, ако ще да е и със семейният паркетник. За боята също няма грижи.
                              И за да бъде рождения ден както подобава ще си направим барбекю и ще се отдадам на сладки приказки.

                              Присъствието на Търтея е задължително!
                              Последно редактирано от stojan_defender-a; 25-12-09, 09:24.
                              о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                              Коментар


                              • До: Разходки на Пловдивската група!

                                Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
                                черно пътче(15км), което не би трябвало да е проблем за никой, ако ще да е и със семейният паркетник.
                                Това не е съвсем така!!! Последно ходих от мините през дерето до с.Добралък в началото на лятото с Акорд и на няколко места човека който караше след мен ми казваше, че колата ми се движи на три гуми. Това при 30 санта сняг...
                                До колкото си спомням след моста с беседката става доста стръмно
                                Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                                Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X