Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки на Пловдивската група 2009г.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Разходки на Пловдивската група!

    Тънка е!Слабичка е!

    Коментар


    • До: Разходки на Пловдивската група!

      Първоначално публикуван от venci67 Преглед на мнение
      Не по този път.Ти говориш за магистралата през Равнища.
      М-чи отде минахте бре тогаз? Нали имате снимки от Равнища и от първото закъсвало- на завоя с трупите.

      Пуснете ми трак. И аз искам да се ровя в калъ кат прасе.Новия мотор на джогана трябва да се пробва.

      Коментар


      • До: Разходки на Пловдивската група!

        Вижте моя навигатор как разпуска след вчерашната разходка! DSC07922.JPG DSC07923.JPG DSC07924.JPG
        Прикачени файлове

        Коментар


        • До: Разходки на Пловдивската група!

          Първоначално публикуван от joro_c Преглед на мнение
          М-чи отде минахте бре тогаз? Нали имате снимки от Равнища и от първото закъсвало- на завоя с трупите.

          Пуснете ми трак. И аз искам да се ровя в калъ кат прасе.Новия мотор на джогана трябва да се пробва.
          На хижата ходихме да се наплющим.Този "път" започва веднага след Дедево пьрвия завой в ляво през вилите и слиза в реката а от там Студенец.
          TOYOTA LJ70 3D Common Rail
          TOYOTA BJ40 3.5D
          Венци 0887551059

          Коментар


          • До: Разходки на Пловдивската група!

            О, миличкият, толкова е хубав....ето пък моята лиготия как разпуска след търчане около пещерските балкани.../гр. Пещера имам предвид -аз съм от там, насадена филибелийка/, междувременно само да кажа, че дружката ми продава чао-чао бебе с родословие, бащата се казва Артур, истинки пловдивдивчанин.... ако някой се интересува да пише на ЛС
            Прикачени файлове

            Коментар


            • До: Разходки на Пловдивската група!

              Първоначално публикуван от Decho Nissana Преглед на мнение
              Вижте моя навигатор как разпуска след вчерашната разходка! DSC07922.JPG DSC07923.JPG DSC07924.JPG
              Дечо остаови хайвана другия път да си почива пк вземи мен за навигатор" че му завидях
              TOYOTA LJ70 3D Common Rail
              TOYOTA BJ40 3.5D
              Венци 0887551059

              Коментар


              • До: Разходки на Пловдивската група!

                Изглежда не съм писал в правилната тема. Ще се постарая да дойда на срещата в четвъртък. Може ли някой да ми смели информацията, защото незнам къде се намира тази Русалка, а темата е 31 страници.
                Благодаря
                Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                Коментар


                • До: Разходки на Пловдивската група!

                  Виж 26-та страница!

                  Коментар


                  • До: Разходки на Пловдивската група!

                    Добре сте си прекарали, добре сте и оборудвани само ви трябва една резачка.Е освен ако не ви свърта на едно място и някъде трябва да изразходите излишната енергия

                    Коментар


                    • До: Разходки на Пловдивската група!

                      Първоначално публикуван от venci67 Преглед на мнение
                      На хижата ходихме да се наплющим.Този "път" започва веднага след Дедево пьрвия завой в ляво през вилите и слиза в реката а от там Студенец.
                      Аха . Сетих се. Ходил съм го пеша. Не мислех , че още съществува.
                      Сигурно го поддържат за трупарките.

                      Хубава разходка сте направили.
                      Няма ли други клипове ?

                      Коментар


                      • До: Разходки на Пловдивската група!

                        Първоначално публикуван от Петър Митрев Преглед на мнение
                        Добре сте си прекарали, добре сте и оборудвани само ви трябва една резачка.Е освен ако не ви свърта на едно място и някъде трябва да изразходите излишната енергия
                        И резачка си имаме,ама я забравихме
                        Колегата си е пази за нова

                        Коментар


                        • До: Разходки на Пловдивската група!

                          Първоначално публикуван от Decho Nissana Преглед на мнение
                          Вижте моя навигатор как разпуска след вчерашната разходка! DSC07922.JPG DSC07923.JPG DSC07924.JPG
                          Дечо, не вярвах, че това куче може да стои на едно място. Гледам и не вярвам на ушите си

                          P.S. Чиниите ти са при мен. Нещо обаче не съм се застоявал в Пловдив /едно минаване транзит само/. Като дойда следващия път ще ги нося.
                          http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


                          http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
                          http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

                          Коментар


                          • До: Разходки на Пловдивската група!

                            Еми значи давате му брадвата и да почва пък другия път ще видиш как ще я носи

                            Коментар


                            • До: Разходки на Пловдивската група!

                              Първоначално публикуван от joro_c Преглед на мнение
                              Не ми ли намерихте дясното огледало.
                              ех...тези десни огледала на тераното явно са доста търсени първо калаша,сега и ти

                              Коментар


                              • До: Разходки на Пловдивската група!

                                Първоначално публикуван от Петър Митрев Преглед на мнение
                                Еми значи давате му брадвата и да почва пък другия път ще видиш как ще я носи
                                Той се реваншира вървеше с неговия джип напред и като нтлб разчистваше пътя

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X