Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сузуки среща в Копривщица 28-29 Март

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Сузуки среща в Копривщица 28-29 Март

    Е това вече си е запазена марка. Зимен варианат в профил
    Прикачени файлове

    Коментар


    • До: Сузуки среща в Копривщица 28-29 Март

      Поздрави на всички участници за хубавото ви изкарване и най вече на Голди за униклния разказ! Дано бъда с вас на следващата среща.

      Коментар


      • До: Сузуки среща в Копривщица 28-29 Март

        Аз не съм се разсърдил на никого защото няма закакво.Уважавам мнението на хората и както казах всеки си има глава на раменете.
        Нека завърша "спора" така да го кажа с това че си прекарахме много хубаво и пак благодаря на голди,миро,спас55,дявол-коледа,мишо,ВУШЕВ и не напоследно място на спас от пирдоп!
        Беше хубаво мероприятие от което научих много!
        https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

        Коментар


        • До: Сузуки среща в Копривщица 28-29 Март

          Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов Преглед на мнение
          ...Ники, пак извинявай. Това ти е за втори път с мен. може и да не искаш да потретиш...
          Тук опита на Миро в екстремни ситуации ми беше от полза. Просто се чувствах добре със сродно рамо до мен.

          И ще потретя, и ще почетвъртя.

          Приключението беше чудесно и още ти веднъж ти благодаря и за идеята за него, и за цялото съдействие по баирите и в снеговете.

          И със същата компания бих тръгнал на всяко място, където не бих бил в тежест на останалите.

          Само дето ме мъчи хроничният ми класификационно-терминологичен проблем. Пишеш "хардаджийски наклон". А това връщане по "пряк път" не беше ли по-скоро "софт - среден, полутежък, с учебни окопавания"?

          Поздрави!
          Искам България чиста!

          Коментар


          • До: Сузуки среща в Копривщица 28-29 Март

            Отличен на групата, и на организатори те.

            Коментар


            • До: Сузуки среща в Копривщица 28-29 Март

              И аз да кача малко снимки - късно, но от сърце.

















































              OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

              Коментар


              • До: Сузуки среща в Копривщица 28-29 Март

                започвам да обмислям варианта и аз за дървено о качване...момчета давайте размери
                LZ5DG....0888985906
                Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.Руски форум: питаш нещо и теб те питат.Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп
                Не всичко, което има две бузи е лице!

                Коментар


                • До: Сузуки среща в Копривщица 28-29 Март

                  Питай крем карамел(мишо)той ги прави ма да знаеш тва е сериозно окачване.
                  ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                  тел.088четири 9едно9 4нула4
                  -------------------------------------------------------

                  Коментар


                  • До: Сузуки среща в Копривщица 28-29 Март

                    Така и резервните части ще поефтинеят. Просто си харесваш някой бук и готово.
                    OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                    Коментар


                    • До: Сузуки среща в Копривщица 28-29 Март

                      Еййй, ама никой не споменава нищо за следваща среща...къде, кога...на планина или на море?
                      Има два вида джипки: Suzuki Samurai....и други !
                      Стефан, 0888851800

                      Коментар


                      • До: Сузуки среща в Копривщица 28-29 Март

                        Първоначално публикуван от chefo39 Преглед на мнение
                        Еййй, ама никой не споменава нищо за следваща среща...къде, кога...на планина или на море?
                        Реализациятана такава среща коства много време и не малко средства на организаторите. Чакат се следващите готови за саможертва в името на купона.
                        OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                        Коментар


                        • До: Сузуки среща в Копривщица 28-29 Март

                          На к-г Корал като миналата година...беше супер. Края на юли, началото на август всички са на море, повечето подготвени за бивакуване. Само пълниме хладилните чанти с бири и недопечени кебапчета и даваме газ... Ден-два...па после пак цоп в моренцето
                          Има два вида джипки: Suzuki Samurai....и други !
                          Стефан, 0888851800

                          Коментар


                          • До: Сузуки среща в Копривщица 28-29 Март

                            А, след това, голям купон на плажа, прескачане на лагерния огън и...нощно къпане в морето със...или без джипките.
                            Има два вида джипки: Suzuki Samurai....и други !
                            Стефан, 0888851800

                            Коментар


                            • До: Сузуки среща в Копривщица 28-29 Март

                              След тежък преход Сузуки организейшън предлага морски ласки!



                              Възможни са леки корекции в диференциала, който изглежда леко затворен, без необходимия просвет!
                              Налице е и морски бриз!
                              Бира на корем! При недостиг се използва охладителната течност - бира или уиски.
                              Предполагам, че са налице и качествени услуги.

                              http://vbox7.com/play:f2c03b29
                              Последно редактирано от nikita66; 23-04-09, 21:25.
                              Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

                              Коментар


                              • До: Сузуки среща в Копривщица 28-29 Март

                                Ние от копривщица имаме замисъл за нещо към края на лятото,началото на есента,но азсега е само замисъл който се надяваме да осъществим (ако има желаещи ) естествено.
                                За бърза помощ,полиция и пожарна тел. 112.
                                За ядене и пиене - 0876 74 99 88 - Михаил Рашков

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X