Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сузуки среща в Копривщица 28-29 Март

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Сузуки среща в Копривщица 28-29 Март

    С Фани се разделихме в Копривщица около 15.30 .Щяха да хапват супи.

    Коментар


    • До: Сузуки среща в Копривщица 28-29 Март

      Ето малко снимки и от нас.
      Прикачени файлове

      Коментар


      • До: Сузуки среща в Копривщица 28-29 Март

        Изкарахме си супер. Имаше от всичко по много. Утре ще пусна снимки, че фотото е в колата.
        Благодарности на организаторите
        OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

        Коментар


        • До: Сузуки среща в Копривщица 28-29 Март

          Беше наистина прекрасно. Организацията беше на ниво и прехода беше наистина прекрасен. Ето и молко снимки от мен. Ще има и видео, но като го транскодираме, че камерата е NTSC.
          Прикачени файлове

          Коментар


          • До: Сузуки среща в Копривщица 28-29 Март

            Нека още веднъж си изкажа благодарностите към Дявол Коледа, Мишо и Джанго за отлично организираната и чудесно преминала среща!


            А що се отнася до това:


            Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
            Битка с тежкия терен през които мина групата която реши да се прибира по черно е била жестока по думите на Голди сега пътуват по асфалт ще оставя той да разкаже защото наистина е било уникална битка с терена и доказване на машини.
            ... прибрахме се всички и то още днес. Аз съм си вкъщи от поне 35 минути.

            Беше много хубаво. Имаше движение, пейзажи и всесезонни жаби, стопанисващи коварни локви. (Ще бъде пояснено като му дойде времето. )

            Поздрави! И до нови срещи!
            Искам България чиста!

            Коментар


            • До: Сузуки среща в Копривщица 28-29 Март

              Рано си се прибрал
              Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

              Коментар


              • До: Сузуки среща в Копривщица 28-29 Март

                Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
                Асен е бил постоянен прикачен инвентар...
                Това не беше така. Напротив Асен и неговият навигатор бяха в страхотна форми и бяха шампиони по самооткопаване днес...

                Понеже темата е за "Сузуки"-среща, да ви кажа до какъв извод стигнах днес не знам точно къде, но на около 1380 метра (н.м.). Сузукитата са още по-страхотни, ако леко се разнообразят в пропорция "3 Сузукита: 1 много подготвена УАЗ-ка с много подготвен водач". Резултатът е - ЧУДЕСА!

                Пак поздрави!
                Искам България чиста!

                Коментар


                • До: Сузуки среща в Копривщица 28-29 Март

                  Първоначално публикуван от Spas55 Преглед на мнение
                  Това не беше така. Напротив Асен и неговият навигатор бяха в страхотна форми и бяха шампиони по самооткопаване днес...

                  Понеже темата е за "Сузуки"-среща, да ви кажа до какъв извод стигнах днес не знам точно къде, но на около 1380 метра (н.м.). Сузукитата са още по-страхотни, ако леко се разнообразят в пропорция "3 Сузукита: 1 много подготвена УАЗ-ка с много подготвен водач". Резултатът е - ЧУДЕСА!

                  Пак поздрави!
                  Вярвам, че е било доста интересно завръщането ви до София. Очакваме и снимки.

                  Коментар


                  • До: Сузуки среща в Копривщица 28-29 Март

                    Първоначално публикуван от Spas55 Преглед на мнение
                    Това не беше така. Напротив Асен и неговият навигатор бяха в страхотна форми и бяха шампиони по самооткопаване днес...
                    Значи грешката е в моя телевизор извинявам се.Радвам се че сте се прибрали нормално и всичко е горе долу наред.
                    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                    тел.088четири 9едно9 4нула4
                    -------------------------------------------------------

                    Коментар


                    • До: Сузуки среща в Копривщица 28-29 Март

                      Аз сега се прибирам.Прекарах си перфектно особенно след днешния ден който за мен беше резочароващ.

                      Мите аз никога не съм бил против големите гуми но на подходящ мотор.
                      Лебедката е задължителна за всеки джип.Поне спорет мен.
                      Деретата са си нещо прекрасно.Стига да имаш време за губене и да не бавиш някой.

                      nikita66 колега моето виждане за движение в група и измъкване от дере е може би на 180' от твоята.
                      Може би това е навик от различни разходки и мероприятия.

                      Аз снимки нямам защото не съм снимал а от днес дори не съм имал и желание за снимки защото абсолютно от никаде не минах.Навсякаде ме теглиха бутаха и какво ли не.
                      Голями благодарности на Голди,Спас55 и Миро който цял ден ме търпяха и ми помагаха за джипа.
                      Също искам да благодаря на Jango и Дявол Коледа за перфектната сбирка и доброто настроение.
                      След като се подготви още джипката се надявам да повторим но БЕЗ СНЯГ!
                      https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                      Коментар


                      • До: Сузуки среща в Копривщица 28-29 Март

                        Асене да не се убидиш сега всичко е на майтап.Не забравяй че всъшност Мишо ме нави да организираме срещата така че на него най-му благодари.Важното е че сте по домовете и всичко е наред както и че сте доволни.
                        Последно редактирано от Дявол Коледа; 29-03-09, 23:06.
                        ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                        тел.088четири 9едно9 4нула4
                        -------------------------------------------------------

                        Коментар


                        • До: Сузуки среща в Копривщица 28-29 Март

                          Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
                          Аз снимки нямам защото не съм снимал а от днес дори не съм имал и желание за снимки защото абсолютно от никаде не минах.Навсякаде ме теглиха бутаха и какво ли не.
                          Недей да скромничиш чак толкова. Сега се мъча да подготвя едни снимки за сбирката и много съжалявам, че не съм снимал как факирски работихте с джека.

                          Поздрави!
                          Искам България чиста!

                          Коментар


                          • До: Сузуки среща в Копривщица 28-29 Март

                            Първо да похваля Мишо и Митко – бяха се постарали - маршрутът беше много добре подбран, обходен и подготвен от тях. Бяха направили и нужната организация за всичко останало – браво момчета и благодарим!

                            Ден 1-ви /28.03.2009г./ - Пътят беше достатъчно широк, така, че за сузуки – ленд круизера и сузуки - патрола нямаше сериозни проблеми за преминаването. Имахме си и така необходимия „трактор”, който да се грижи за всеки по-сериозно закъсал – Уаз-ика на Голди, но през този ден той, заедно с Джанго и Асенчо се заиграха някъде още в началото на маршрута и така се загубихме. Митко се притесняваше за тях – никаква връзка нито по радиостанции, нито по телефон; но се намерихме към края на разходката.
                            Винаги съм се радвала и възхищавала на нашата природа, така беше и сега – невероятни гледки, местенца, дъбови и борови гори, като излезли от приказките, времето беше прекрасно, с весели и приятни колеги времето просто летеше. Нямаше много сериозни проблеми, загуби и закъсвания по пътя, а за нашите „подходящи” за кал гуми, имаше ентусиасти да помагат, ако и когато закъсаме. Благодарим на всички за което! Обещаваме, че като спечелим някой джакпот от тотото (то първо трябва да проиграем де), веднага ще се снабдим с всякакви гуми и екипировка и ще станем като подвижен магазин, съпорт и ремонтна работилница при срещите!
                            Имаше и приключения от рода на счупен амортисьор и замяната му с чисто нов, току що добит буков, който геройски издържа каране дори с 60-70 км/ч. по черно до краят. Имаше и грижа за чистотата на природата – колегата nikita66 прибираше всеки отпадък в торбичка. Обстоен разбор на разходката беше направен в механата, като за десерт имаше и скромно хорце.





























                            Ден 2-ри /29.03./ - по съвпадение и мой ден рожден, беше доста по-натоварен, труден и богат откъм емоции. Всичко започна като шега, докато гледахме "Формула 1" и похапвахме вкуснотии в ресторанта на Джанго, от дума на дума – само от подхвърлената идея, групата от желаещи за разходка се разрасна. Мишо като чу какъв маршрут сме избрали първо се опита да ни разубеди, а после реши, че няма да ни остави. Митко, какво да ни прави, прежали се и той и така тръгнахме. Идеята беше да се мине над Копривщица, през Панагюрски колонии, оттам да се излезе в Панагюрище и - всеки по дома си. Още преди да тръгнем заръмя дъждец, който доста влоши положението, а в началото ни посрещна една хууубава калчица, коловози, дето някои доста ни озориха, но се справихме. После пък се оказа, че има доста сняг, натрупвания, преспи и падна здраво окопаване, окантарчване, опъване на лебедки и колани, дърпане, но пак се справихме, най-вече благодарение на Голди и неговия всъдеход, както и физическата помощ на колегите! И всичко това докато стигнахме до едно заснежено и затревено баирче, което откъдето и да го атакувахме, си остана непостижимо за някои от нас. Така 3 джипки се отказахме и тръгнахме да се връщаме към Копривщица, но никой не беше минавал през преспите преди това и да се продължи нататък по този път се оказа невъзможно. Докато ние се борехме с преспите, останалите тръгнаха по предварително решения път и така се разделихме. Ние се върнахме по обратния път без особени премеждия, хапнахме топла чорба в Копривщица и се прибрахме по живо, по здраво.















                            Между другото оказа се, че в Копривщица няма автомивка (то и кой ли щеше да се навие да ни мие? ) и няколко пъти цопвахме в реката, та да се поизмием. Тези които минават през Пазарджик да знаят – циганите до колелото на Пазарджишко/Цариградско шосе (до ОМВ) бачкат денонощно, мият много добре и то на доста по-ниски цени (с’я тря’я ме черпят за рекламата ).

                            Поздрави на всички готини колеги и до нови срещи!
                            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                            Коментар


                            • До: Сузуки среща в Копривщица 28-29 Март

                              Още една порция картинки.
                              Прикачени файлове
                              Искам България чиста!

                              Коментар


                              • До: Сузуки среща в Копривщица 28-29 Март

                                И още малко.
                                Прикачени файлове
                                Искам България чиста!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X