Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сузуки среща в Копривщица 28-29 Март

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Сузуки среща в Копривщица 28-29 Март

    браво колеги много добре сте си прекарали/накаляли

    Коментар


    • До: Сузуки среща в Копривщица 28-29 Март

      Поздравления и от мен за всички участници! Видимо нищо не е липсвало за едно приятно изкарване. Браво Митко! За пореден път се доказвате като добри домакини и организатори! Дай Боже другия път да съм с вас!
      LZ1GYY
      0898 436 956

      Коментар


      • До: Сузуки среща в Копривщица 28-29 Март

        Така като си гледам написаното сега, на снощна глава май ми е било много забавно и всичко е изглеждало леко, лежерно и никак трудно. Нооо, не беше така, да не останете с грешни впечатления!
        Само че с няколко добре подготвени джипки, добри водачи и още по-добри задкормилни устройства - всичко се преодолява.

        И да честитя рождения ден на съпругата на Геле, която се оказа родена също на 29.03. а заради съвместните ни приключения, той доста окъсня! Да е жива, здрава, обичана и щастлива, и все така търпелива към "забежките" му!
        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

        Коментар


        • До: Сузуки среща в Копривщица 28-29 Март

          Ето и обещаните жаби, по-точно един техен представител. Откри ги Миро при единственото си по-сериозно затъване вчера - в много дълбока локва, замаскирана под лед и сняг.

          Жабешкото семейство пострада от инцидента, а оцелелите продължиха да се лутат из снега, докато Голди се готвеше да изтегли Самурая.



          http://www.youtube.com/watch?v=lXLcc5r7bVQ


          Поздрави!
          Искам България чиста!

          Коментар


          • До: Сузуки среща в Копривщица 28-29 Март

            Малко разнообразие!
            За съжаление навигатора участваше в "бутането" при преминаването през снежния участък и нямам снимки от най-интересните и трудни моменти!
            Но все пак се насладете!

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00105.jpg
Прегледи:1
Размер:208.7 КБ
ID:5098393 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00117.JPG
Прегледи:1
Размер:170.6 КБ
ID:5098394 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00118.JPG
Прегледи:1
Размер:246.3 КБ
ID:5098395 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00119.JPG
Прегледи:1
Размер:142.5 КБ
ID:5098396 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00122.JPG
Прегледи:1
Размер:149.4 КБ
ID:5098397
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00124.JPG
Прегледи:1
Размер:104.4 КБ
ID:5098398 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00125.JPG
Прегледи:1
Размер:131.3 КБ
ID:5098399 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00130.jpg
Прегледи:1
Размер:85.0 КБ
ID:5098400 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00132.JPG
Прегледи:1
Размер:99.2 КБ
ID:5098401 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00133.JPG
Прегледи:1
Размер:129.0 КБ
ID:5098402
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00137.JPG
Прегледи:1
Размер:105.8 КБ
ID:5098403 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00146.JPG
Прегледи:1
Размер:158.6 КБ
ID:5098404 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00149.JPG
Прегледи:1
Размер:146.5 КБ
ID:5098405 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00152.JPG
Прегледи:1
Размер:154.6 КБ
ID:5098406 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00155.JPG
Прегледи:1
Размер:165.3 КБ
ID:5098407
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00156.JPG
Прегледи:1
Размер:220.9 КБ
ID:5098408 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00158.JPG
Прегледи:1
Размер:69.1 КБ
ID:5098409 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00160.JPG
Прегледи:1
Размер:155.0 КБ
ID:5098410 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00161.JPG
Прегледи:1
Размер:152.5 КБ
ID:5098411 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00163.JPG
Прегледи:1
Размер:135.1 КБ
ID:5098412
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00166.JPG
Прегледи:1
Размер:156.3 КБ
ID:5098413 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00167.JPG
Прегледи:1
Размер:211.8 КБ
ID:5098414 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00168.JPG
Прегледи:1
Размер:207.1 КБ
ID:5098415 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00169.JPG
Прегледи:1
Размер:97.6 КБ
ID:5098416 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00171.JPG
Прегледи:1
Размер:121.2 КБ
ID:5098417
            Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

            Коментар


            • До: Сузуки среща в Копривщица 28-29 Март

              Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

              Коментар


              • До: Сузуки среща в Копривщица 28-29 Март

                Колеги много се радвам,че всички сте доволни и сте си прекарали добре.Разбирам ,че като за първи път се представихме добре,което много ме радва и ми дава желание за следваща организация на такова мероприатие през тази година, на което се надявам да има още повече хора,джипки и добро настроение.Благодаря на всички който бяха с нас,а тези който неможаха да дойдат сега да заповядат следващия път.
                За бърза помощ,полиция и пожарна тел. 112.
                За ядене и пиене - 0876 74 99 88 - Михаил Рашков

                Коментар


                • До: Сузуки среща в Копривщица 28-29 Март

                  Колеги, никои ли няма снимки от "трудното" прибиране към София?
                  Santa Fe 2.2, 155к.с., 2009г.
                  Suzuki Samurai, 1.6, Silverstone 33x10.5x15

                  Коментар


                  • До: Сузуки среща в Копривщица 28-29 Март

                    Колеги даваите още снимки доста хора снимаха даже и видео имаше,предполагам сте изморени от сбирката така че е разбираемо защо се бавите,очаквам и Голди да направи репортаж в негов стил,все пак той претвори сам за себе си разходката.
                    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                    тел.088четири 9едно9 4нула4
                    -------------------------------------------------------

                    Коментар


                    • До: Сузуки среща в Копривщица 28-29 Март

                      Първоначално публикуван от monter_m Преглед на мнение
                      Колеги, никои ли няма снимки от "трудното" прибиране към София?

                      Това и на мен ми е любопитно...

                      Най-напред не съм сигурен, че "трудното" си заслужава кавичките. Все пак, ако не греша много в числата, минахме 15-ина километра за около 6 часа.

                      От четирите екипа снимахме само Голди и аз. Моите снимки са много малко - хем не ми беше баш до снимане, хем ръцете ми все бяха или кални или мокри. Бърсането е лесно - не си жаля дрехите, но над "Канон"-чето все още треперя, като че ли вчера съм го купил.

                      Най-много ни мъчеше снегът, обаче не беше само той. На първата снимка тук (вече я качих малко по-горе, но без обяснение) ще видиш първото ми лошо загазване. Това е на един общо взето невинен и лесен хълм, обаче (към този момент) с много мокра трева. Освен това добре снабден с камъни и с такива бразди, които правят много сложно катеренето му "на слалом" - т.е. има рискове от търкаляне. Та на това място, след като си избрах добра пътека, просто тръгнах наляво и надолу и задрах в камъка неспасяемо. Голди, когото виждаш на снимката, ме закачи и ме извлече до билото буквално като детска играчка.

                      Другите две снимки са от последното по-трудно място - следваше ясна и безспорна пътека с жълто-черна маркировка, т.е. вече нямахме и грам проблем с ориентирането. Можех да си позволя фотоигри. Над пътеката има прагче, само че обзаведено с дебела пряспа от доста плътен сняг. Там моята идея беше да й намалим височината - и се залових с шанцовия инструмент; трябва да ти кажа, че се отделяха плочи сняг по десетина килограма.

                      Но буйният и нетърпелив Асен не ми позволи да довърша това дело и неговата идея се оказа по-добра - той се засили и буквално прескочи пряспата. За съжаление не ми остави време да се подготвя и да го снимам в полет. Но ако се вгледаш в задните му колела, ще видиш, че все пак съм хванал момента на приземяването.

                      Третата снимка показва как левашки се окантарих в пряспата, която бях тръгнал да премахвам със сапьорна лопатка. Изтегли ме Миро, а Голди беше зад мен и се чудеше как съм се закопал в това.

                      По-надолу вече не беше сериозен оф-роуд, с изключение на "жабешкия" инцидент, за който вече стана дума.

                      Нека добавя, че истински печените хора с истински подготвените машини тук са Голди и Миро; на тях благодаря за това действително хубаво приключение.

                      Поздрави!
                      Прикачени файлове
                      Искам България чиста!

                      Коментар


                      • До: Сузуки среща в Копривщица 28-29 Март

                        Ама пък Ники едвам се навихте нали При все че Мишо се помъчи да ви разкандардиса за тоя маршрут,важното е че Джимнито се оказа коравак а екипажа му смел и безотказан браво за смелоста аз да си призная има две нещат от които ме е страх старнични наклони и сняг.
                        ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                        тел.088четири 9едно9 4нула4
                        -------------------------------------------------------

                        Коментар


                        • До: Сузуки среща в Копривщица 28-29 Март

                          Разходката в събота беше зашеметителна. За първи път бях на offroad
                          и се надявам да не е за последен. Благодаря на Jango и Геле за незабравимото преживяване и затова че ме направиха част от него. Запознах се със страхотни хора, който наистина знаят как да се забавляват . Човек колкото и добре да живее, ако не е бил на offroad ,значи нищо не е преживял.

                          Коментар


                          • До: Сузуки среща в Копривщица 28-29 Март

                            Ето малко снимки и от мен....
                            Прикачени файлове
                            Има два вида джипки: Suzuki Samurai....и други !
                            Стефан, 0888851800

                            Коментар


                            • До: Сузуки среща в Копривщица 28-29 Март

                              Малко им обърках реда... Има още около 50-тина снимки, но по- късно. А, видеото трябва да се конвертира от еНтЕеСцЕ на ПАЛ и ще го размножа на ДВД.
                              Има два вида джипки: Suzuki Samurai....и други !
                              Стефан, 0888851800

                              Коментар


                              • До: Сузуки среща в Копривщица 28-29 Март

                                А, ето как със задружни усилия и планина се прескача...
                                Прикачени файлове
                                Има два вида джипки: Suzuki Samurai....и други !
                                Стефан, 0888851800

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X