Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

    И на нас много ни хареса !Догодина пак .
    0887/400121 Антон Донев

    Коментар


    • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

      Радваме се че ви е харесало,много хора се трудиха за да го има Събора,в организацията участваха момчета от всички Старозагорски офроуд гилдии,и наистина се получи страхотно.Благодарим на спонсорите,благодарим на Ванката Пач за чудесното представление,разбира се и на всички които допринесоха за максимална доза настроение и адреналин,показвайки качествата на всъдеходите си.Благодаря на всички които се включиха в благотворителните кампании.
      Въпреки обаче огромния брой на гостите,лично аз бях малко натъжен от отсъствието на повечето ветерани,тъй като юбилея без тях не беше такъв,какъвто си го представях,абе липсват ми,някои се появиха спорадично ден първи,някой се завъртяха ден втори,явно всеки си има ангажименти,разбираемо е.Все пак равносметката е че за всички разходката беше безпроблемна и същевременно забавна,въпреки сравнително тежките условия,нямаме потрошени автомобили и ден втори,няма инциденти,това за нас е малка победа.Пожелавам на всички офроуд авантюристи успешна година,на всички състезатели и техните навигатори,много късмет,безпроблемни машини и да се извисят до нови върхове на местните и международни състезания и най вече здраве за всички!
      п.п. Едно от момчетата си загуби портфейла с документите на паркинга на Сити,ако случайно някой е видял нещо,моля да ни сигнализира.
      LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
      Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

      Коментар


      • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

        Стана тя каквато стана...

        А какво стана?

        Получи се най-голямото събиране на хора и автомобили 4х4. Изкарахме си много добре, видяхме стари приятели, припомнихме си старите години, отминалите срещи. Хапнахме, пийнахме, повеселихме се и всичко беше точна.

        БЛАГОДАРЯ на всички взели участие в организацията, провеждането и спонсорирането на това голямо събитие.

        Макар, че догодина няма да бъде юбилейна, а вече единадесета сбирка я очакваме с нетърпение и броим дните.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

          Благодарности на всички и за всичко!
          Едно приятно изживяване и догодина пак!
          Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
          Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

          Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

          Коментар


          • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

            А снимките от срещата в подфорум "Фотография" ли да ги търся, че тук нито една не виждам да има до момента.
            Ако искаш да разсмееш Господ - разкажи му плановете си.

            Коментар


            • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

              Първоначално публикуван от Виктор (V69) Преглед на мнение
              А снимките от срещата в подфорум "Фотография" ли да ги търся, че тук нито една не виждам да има до момента.
              Пач е пуснал 550снимки на предната страница, има от всичко
              OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

              Коментар


              • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

                Сърдечно благодаря за жеста към мен на инициатора, организаторите и всички, които са отделили средства, за да ме подпомогнат! Нека ви се върне стократно вложеното! Парите вече са по сметката ми - благодаря!

                Коментар


                • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

                  Абе айде и мойте две стотинки......Разходката не беше кой знае каква ...особено последните в колоната-тръгни спри - -пълно информационо затъмнение- ма защо пак спряхме -ма защо стоим вече 45 минути и не мърдаме ....Майната много джип много нещо за това е така сигурно ....Стигаме до заветната поляна .Тука вече се усмихнахме и всичко тръгна по мед и масло.Вечерта в ресторанта не бяхме обслужени на време ....не може да чакаш на празна маса 1час да дойде сервитьор да ти вземе поръчката и още един до къто ти донесе едно питие със кола и чаша лед и след 30 мн. хрупкави кашкавалени хапки ама правени оня ден и притоплени да ти ги исипят пред теб.Е то за такива цени такова ....На други я ден състезанието беше готино .Имаше доста участника които раздаваха всичко от себе си .Браво на оргата .Да година живот и здраве пак ще отида.Хубавото е че се видях със приятели.
                  ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                  Коментар


                  • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

                    Първоначално публикуван от vesikirova Преглед на мнение
                    Сърдечно благодаря за жеста към мен на инициатора, организаторите и всички, които са отделили средства, за да ме подпомогнат! Нека ви се върне стократно вложеното! Парите вече са по сметката ми - благодаря!
                    До година няма да имаш вече извинение за отсъствие ....така че трябва да си на линия.
                    ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                    Коментар


                    • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

                      Първоначално публикуван от slavin Преглед на мнение
                      Пач е пуснал 550снимки на предната страница, има от всичко

                      Така е, ама понеже нямам регистрация във фейса една трета от екрана ми остава заета с предложение да се регистрирам. Не е проблем, ще почакам фотоотчета на Любашки.
                      Ако искаш да разсмееш Господ - разкажи му плановете си.

                      Коментар


                      • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

                        Първоначално публикуван от Виктор (V69) Преглед на мнение
                        Така е, ама понеже нямам регистрация във фейса една трета от екрана ми остава заета с предложение да се регистрирам. Не е проблем, ще почакам фотоотчета на Любашки.
                        По Хоби ТВ ще има репортаж...ако го хващаш де...
                        NISSAN FOREVER
                        -----------------------------------------------------------------------------
                        Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                        Коментар


                        • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

                          Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
                          По Хоби ТВ ще има репортаж...ако го хващаш де...
                          Кога?
                          0осем9осем7шест0осем7едно
                          Миро

                          Коментар


                          • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

                            Първоначално публикуван от bochkata Преглед на мнение
                            Кога?
                            Не знам...има по-запознати от мен...
                            NISSAN FOREVER
                            -----------------------------------------------------------------------------
                            Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                            Коментар


                            • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

                              Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                              До година няма да имаш вече извинение за отсъствие ....така че трябва да си на линия.
                              С удоволствие ще се включа, а и нали трябва да покажа какво постигнахме заедно.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X