Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

    Я да попитам-има ли все още свободни стаи?
    С Иван Жоров ще дойдем(решихме се най-накрая), но поради късната дата-не знам вече в кой хотел има места.
    Ако може направо някой да направи резервация за две легла-ще съм благодарен.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      Я да попитам-има ли все още свободни стаи?
      С Иван Жоров ще дойдем(решихме се най-накрая), но поради късната дата-не знам вече в кой хотел има места.
      Ако може направо някой да направи резервация за две легла-ще съм благодарен.
      До колкото разбрах,стаята която г-жа Анжела Боянова освободи, вече е заета в Ситито,затова Коле звънни запази в Железник(http://www.zheleznikhotel.com/) или ако искаш по готино да ти е в(http://www.hotel-restaurantelegance.eu/) Славин е договорил цена 60лв за стая.
      LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
      Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

      Коментар


      • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        Я да попитам-има ли все още свободни стаи?
        С Иван Жоров ще дойдем(решихме се най-накрая), но поради късната дата-не знам вече в кой хотел има места.
        Ако може направо някой да направи резервация за две легла-ще съм благодарен.
        Коле, много ще се радвам да се видим. В Сити и Железник няма свободни места, но има много други хотели, които са близо. Аз ще ти посоча два, които са между центъра и Сити:
        http://hoteltrayana.com/ - около 50лв стаята
        http://www.hotel-restaurantelegance.eu/ - около 60лв стаята (ако кажеш, че си за срещата)
        OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

        Коментар


        • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

          Не успях да се свържа с теб по телефона. Обади се , тъй като ще освободя още една стая .



          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          Я да попитам-има ли все още свободни стаи?
          С Иван Жоров ще дойдем(решихме се най-накрая), но поради късната дата-не знам вече в кой хотел има места.
          Ако може направо някой да направи резервация за две легла-ще съм благодарен.
          тел. за приятели по всяко време 0888 909394

          Коментар


          • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

            Благодарим на всички, които заявиха участие. Ще помоля Белата и Марин да систематизират групите по градове, както са ги заявили, за да може максимално добре да ги разпределим в ресторанта. Пък и ако има някакви корекции да ги предвидим. Ще има и общи маси, така че да не се притесняват самостоятелните гости.
            OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

            Коментар


            • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

              Първоначално публикуван от slavin Преглед на мнение
              Благодарим на всички, които заявиха участие. Ще помоля Белата и Марин да систематизират групите по градове, както са ги заявили, за да може максимално добре да ги разпределим в ресторанта. Пък и ако има някакви корекции да ги предвидим. Ще има и общи маси, така че да не се притесняват самостоятелните гости.
              Нали ни броите за 3 места?

              Може ли някой да систематизира заявките за ресторанта така както са подавани в темата по джипки, по градове и т.н.т, за да може като прочетем ако има несъответствия да ги корегираме.
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

                Да,точно за това помолихме хората да заявяват участието си в темата ,за да можем адекватно да систематизираме в последствие,целта е да няма разминавания,които са се получавали други години,когато хора без да заявят участие идват и се създава конфузна ситуация.И за нас е крайно неприятно,когато гостите ни останат без места в ресторанта,повярвайте никак не ни е лесно да угодим на всички,но не преставаме да се опитваме.
                Групите по градове ще бъдат разпределени по маси и места,ако няма възможност да са на една маса заради по големия им брой,ще гледаме да са на две или повече в непосредствена близост,за целта ще има индикации по масите с името на града и броя на гостите.Събора е придобил доста големи размери,затова ви молим за пълно съдействие(носете повече бира).
                Комуникацията между екипажите и организаторите отново приемаме да се случва на ПМР446 - 8 канал,молим да няма епитети и нецензурни фрази,тъй като повечето хора са със семейства с деца и от предния събор постъпиха оплаквания.
                LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                Коментар


                • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017


                  Засега ето големите групи :

                  Варна - 49
                  Габрово-18
                  Карнобат -17
                  София-16
                  Ловеч-14
                  Велико Търново-10
                  Хасково-10
                  Сливен-11
                  Севлиево-6
                  Плевен-6
                  Павликени-5
                  АСК Зверино-4
                  с.Стража Светослав-3
                  Русе-3
                  Свиленград-2
                  Бургас-3
                  Колето и Иван-2
                  Ямбол-3

                  Моля, да ме допълните ако съм объркал някъде
                  Последно редактирано от Marin Stoyanov; 25-01-17, 07:24.
                  OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                  Коментар


                  • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

                    Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение

                    Засега ето големите групи :

                    Варна - 49
                    Габрово-18
                    Карнобат -17
                    София-16
                    Ловеч-14
                    Велико Търново-10
                    Хасково-10
                    Сливен-8
                    Севлиево-6
                    Плевен-6
                    Павликени-5
                    АСК Зверино-4
                    с.Стража Светослав-3
                    Русе-3
                    Свиленград-2
                    Бургас-2
                    Колето и Иван-2
                    Ямбол-1 (Бат Радо)

                    Моля, да ме допълните ако съм объркал някъде
                    Мен и жената сме на масата на ловеч ако е възможно
                    ARO 243 D
                    TATA SAFARI 4x4
                    VITARA ДБ 16v
                    Всичкото с лебедки 😂

                    Коментар


                    • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

                      Първоначално публикуван от DARK WOLF Преглед на мнение
                      Мен и жената сме на масата на ловеч ако е възможно
                      Естествено,тук се събира ориентировъчна бройка!
                      OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                      Коментар


                      • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

                        Още 3-ма от Сливен .
                        Силно ме съмнява ямболската група да е само от Радо .Ще им кажа да пишат .
                        0887/400121 Антон Донев

                        Коментар


                        • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

                          Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                          Още 3-ма от Сливен .
                          Силно ме съмнява ямболската група да е само от Радо .Ще им кажа да пишат .
                          Благодаря Тони, за Ямбол и аз така предполагах!
                          OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                          Коментар


                          • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

                            От Бургас сме 3 ма

                            Коментар


                            • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

                              Да благодаря на Анджи, днес най-накрая се свързахме, и те ми преотстъпи стая в Сити.

                              Да помоля за координати на барбекюто, че ще сме с маздата на Ради(Иван), а тя не е за нищо друго освен почистен до черно асфалт...

                              Баси, на офроуд сбирка с кола която и банкета и се вижда като извън пътя. Ама има плюс-ще си имам шофьор, и мога да се разбия по барбекютата..........
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

                                Какво става бе офроудъри?Все повече питат за барбекюто,а не за разходката.
                                Нека силата да бъде с нас!
                                Suzuki Grand Vitara
                                +34 642 91 4154

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X