Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

    Още 2-ма човека от Сливен .
    Търси се и свободна стая на Сити .

    Ако искат ямболлии ,може да се съберем на обща маса ?
    0887/400121 Антон Донев

    Коментар


    • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

      Готово!
      OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

      Коментар


      • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

        Аз имам една молба .
        Ако може в събота ,след като приключи барбекюто и заигравките ,да се прибираме в колона към хотела ,че с тези нередовни джипки може да имаме проблеми .
        0887/400121 Антон Донев

        Коментар


        • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

          Колеги,ако се появим двама в последния момент/поради невъзможност в графика-за сега/,ще можем ли да се класираме?
          Grand Cherokee WJ
          Dodge Caliber
          E 430 4-matic-T(S210)
          GLK

          Коментар


          • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

            Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
            Аз имам една молба .
            Ако може в събота ,след като приключи барбекюто и заигравките ,да се прибираме в колона към хотела ,че с тези нередовни джипки може да имаме проблеми .
            Раздаваме извинителни бележки,важат докато те хванат..,майтап да става,ще слизаме на групи,така че няма страшно,те знаят органите че има мероприятие от този тип и ще съдействат максимално.
            Първоначално публикуван от Пламен С Преглед на мнение
            Колеги,ако се появим двама в последния момент/поради невъзможност в графика-за сега/,ще можем ли да се класираме?
            Запазете си места в хотел,за да може да се настаните своевременно ако дойдете,за ресторанта ще я мислим.
            LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
            Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

            Коментар


            • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

              Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
              Раздаваме извинителни бележки,важат докато те хванат..,майтап да става,ще слизаме на групи,така че няма страшно,те знаят органите че има мероприятие от този тип и ще съдействат максимално.

              Запазете си места в хотел,за да може да се настаните своевременно ако дойдете,за ресторанта ще я мислим.


              Ок,благодаря!
              Grand Cherokee WJ
              Dodge Caliber
              E 430 4-matic-T(S210)
              GLK

              Коментар


              • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

                Незнам как оправяте бройката на хората,но със сигурност нашата група е по голяма от 18 човека.Ако може за ресторанта предвидете по голяма маса.
                РР п38 2.5тд .Е53 чер клозет .Астра H Z13DT.

                0895шест29410 .

                Коментар


                • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

                  Първоначално публикуван от bay pres Преглед на мнение
                  Незнам как оправяте бройката на хората,но със сигурност нашата група е по голяма от 18 човека.Ако може за ресторанта предвидете по голяма маса.
                  Според броя на които са написали тук. Напиши ориентировъчна бройка?
                  OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                  Коментар


                  • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

                    Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                    ..
                    Търси се и свободна стая на Сити .
                    ...
                    Тони, още ли търсите стая? Че при мен плановете нещо се объркаха...
                    The Flat Earth Society has members all around the globe.

                    Коментар


                    • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

                      Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение
                      Според броя на които са написали тук. Напиши ориентировъчна бройка?
                      30 човека за вечерта .Предвидете тези места ,че иначе ще сме по двама на кон!
                      Вижте и резервациите в Сити.На мен едвали ще ми дадът инфо.
                      Последно редактирано от Marin Stoyanov; 29-01-17, 17:03.
                      РР п38 2.5тд .Е53 чер клозет .Астра H Z13DT.

                      0895шест29410 .

                      Коментар


                      • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

                        Първоначално публикуван от bay pres Преглед на мнение
                        30 човека за вечерта .Предвидете тези места ,че иначе ще сме по двама на кон!
                        Вижте и резервациите в Сити.На мен едвали ще ми дадът инфо.
                        Няма проблем
                        OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                        Коментар


                        • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

                          Велико Търново-още 4.
                          Общо 14 за кръчмата.

                          Коментар


                          • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

                            Очертава се май най-масовата сбирка...
                            Готино, макар да не можем да се запознаем и си кажем наздраве с всички, но самия мащаб впечатлява.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

                              Ми то отдавна там тръгна оффроуда!
                              Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
                              На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
                              Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

                              Коментар


                              • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                Очертава се май най-масовата сбирка...
                                Готино, макар да не можем да се запознаем и си кажем наздраве с всички, но самия мащаб впечатлява.
                                Още малко и можем да си основем партия.. Майтап няма,ама голяма група станахме,историята не помни такова,дано стигнат кебапчетата...
                                LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                                Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X