Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

    Първоначално публикуван от jorotk Преглед на мнение
    Ние от Димитровград с жена ми пропуснахме днес но утре ще дойда за състезанието с други колеги от града тази сутрин ми се роди син да ми е жив и здрав с името на баща си ))))))
    Честито. Да е здрав наследника. Няма по голяма радост. Наздраве.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

      Благодаря а за утре ще се обадя !
      Land rover 2.5 tdi
      0884035413

      Коментар


      • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

        Надяваме се че сме оправдали очакванията,в предвид на мащаба на мероприятието всичко протича по план,купона наистина беше на макс,а и всички добре си покараха,разбира се тепърва предстои състезанието...
        LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
        Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

        Коментар


        • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

          Искаме снимки,при първа възможност разбира се/или първо изтрезняване/

          Коментар


          • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

            Днес успяхме да присъстваме на състезанието с приятели, браво за организаторите, всичко на ниво , а за участниците
            Ако някой действително е тъп, това няма как да му бъде обяснено
            Grand Vitara 2.5 V6/24 , 1999 automatic

            Коментар


            • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

              Благодаря на организаторите и на гостите.Прекарах си приятно.
              Нека силата да бъде с нас!
              Suzuki Grand Vitara
              +34 642 91 4154

              Коментар


              • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

                Моля да някой да качи снимки, за хората които бяха, на работа.

                Коментар


                • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

                  БЛАГОДАРЯ,огромни благодарности към организаторите на таз годишната среща на офроударите .МАРИН ,СЛАВИН И БЕЛАТА и целия орга тим на състезанието бяхте перфектни .БЛАГОДАРЯ на всички състезатели взели участие във състезанието ,МОМЧЕТА карахте уникално и се справихте перфектно ,направихте многото хора дошли да ви гледат диви и щастливи .А мястото на състезанието и самото трасе беше удар в 10 та КЛАСИКА .БЛАГОДАРЯ и на публиката ,подкрепяше състезателите и даваше допълнителен адреналин.Радвам се че състезанието завърши без драскотина което си е чудо при наличие на 200 жипа, Дадохме силен старт на сезона дано Кърджали и Трявна продължат в същия дух.УСПЕХ НА ВСИЧКИ СЪСТЕЗАТЕЛИ ВЪВ ПРЕДСТОЯЩИТЕ СЪСТЕЗАНИЯ .

                  Коментар


                  • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

                    Беше страхотно! Браво за организацията!
                    Колеги, някъде по пътя малко преди поляната или на самата поляна (а може би и на паркинга на ситито) съм посадил една радиостанция, дали ще поникне?
                    Последно редактирано от Traum; 05-02-17, 19:35.

                    Коментар


                    • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

                      Мероприятието ми хареса малко постоях , че имам и други задължения но беше добре , чу ми се от няколко места че трасето не се виждало добре и , че било така направено че да го гледаш от хеликоптер .... За мен беше добре все пак това не е състезателна писта и да има столове за публика а кариера .... Благодаря на организаторите беше замислено добре
                      Land rover 2.5 tdi
                      0884035413

                      Коментар


                      • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

                        Аз да благодаря на организаторите, Ванката Пач и всички участници за жеста. Благодаря ви приятели.
                        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                        Коментар


                        • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

                          Първоначално публикуван от Радо Метала Преглед на мнение
                          Благодаря на организаторите и на гостите.Прекарах си приятно.
                          Прекараха се?!? - Изкараха си страхотно.... се казва [emoji12]

                          Изпратено от моят E6853 с помощта на Tapatalk
                          Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!
                          Suzuki Grand Vitara 2.5 V6
                          Mercedes Benz ML55 AMG
                          Ицо - 0888Ч6Ч6Ч6

                          Коментар


                          • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

                            Събраха се над 550 снимки от два апарата, ето албума във фейсбук и приятно разглеждане

                            https://www.facebook.com/media/set/?...1&l=bc08aeebcd
                            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                            Skype: pach_bs

                            Коментар


                            • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

                              От името на Габровската група,голямо БЛАГОДАРЯ.Мероприятието беше страхотно ,чакаме ви за ресто на Трявна.
                              РР п38 2.5тд .Е53 чер клозет .Астра H Z13DT.

                              0895шест29410 .

                              Коментар


                              • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"- 04 и 05.02-2017

                                и Исперихската група си прекара добре,Браво на организаторите ,ето два клипа https://www.vbox7.com/play:c5f28f8a76 https://www.vbox7.com/play:4a688a026e

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X