Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национална среща "Стара Загора и приятели"-30 и 31.01 2016 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-30 и 31.01 2016 г.

    Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение

    В неделя също имаше големи пропуски с музиката, няколко пъти правихме забележка на водещия, че това е офроуд събор, а не кръчма.......................!




    Ами вземете го сменете този некадърник! И без това "-...не му се отдава въобще микрофона.." !!!
    "АСК ЗАГОРА 4х4"
    0897937797....по всяко време!

    Коментар


    • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-30 и 31.01 2016 г.

      Янко Тенчев Тенчев и Златин Христов Латев!

      П.С
      Първоначално публикуван от Milen Dechev Преглед на мнение
      Ами вземете го сменете този некадърник! И без това "-...не му се отдава въобще микрофона.." !!!
      Надали ще е Петър DJ-я на това събиране повече
      Последно редактирано от Marin Stoyanov; 22-02-16, 12:34.
      OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

      Коментар


      • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-30 и 31.01 2016 г.

        Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение

        Надали ще е Петър DJ-я на това събиране повече
        Ти си написал ВОДЕЩИЯ а не DJ-я !!!!!
        "АСК ЗАГОРА 4х4"
        0897937797....по всяко време!

        Коментар


        • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-30 и 31.01 2016 г.

          Първоначално публикуван от OFF ROAD HASKOVO Преглед на мнение
          Хубаво си мълчахте,не разбираме защо след един месец решихте да бъркате пак в раната??
          Първо-Такъв Хасковски екипаж НЕ съществува в "Офроуд клуб Хасково"!!!!!!!
          Второ- Няма как да се чуем при положение че не сме съобщени!
          Трето- Извинения лично не сме получавали!Когато Милен те повика да ни обясниш ти само вдигаше рамене,клепаше и единственото което каза бе:"ами кво да направим сега"!
          Явно ние въобще не присъствахме на това мероприятие?!!Не стига че ни пропусна,ами сега и ни кръсти "Пешо и Иван"???!!
          Хайде стига си се излагал!Тъкмо започнахме да забравяме!
          Хайде останете със здраве.За догодина ще си помислим дали да дойдем да ви уважим!?

          Много сте обидчиви,че чак стана смешно вашето реване,че не са Ви споменали при награждаването,или за вас 10-то място е някакъв невероятен успех в сравнение с 14-тото място на Загора трофи и Русенското трофи,ама явно това са възможностите на прехваленото ви Терано.
          NISSAN PATROL Y60 2,8TD DOBINSONS+3" SILVERSTONE X-TREME 33X10,5X15
          ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ 0887/69-50-11 0898/780-418

          Коментар


          • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-30 и 31.01 2016 г.

            Първоначално публикуван от GEORGI Y60 Преглед на мнение
            Много сте обидчиви,че чак стана смешно вашето реване,че не са Ви споменали при награждаването,или за вас 10-то място е някакъв невероятен успех в сравнение с 14-тото място на Загора трофи и Русенското трофи,ама явно това са възможностите на прехваленото ви Терано.
            Явно не си разбрал че не мястото е проблема!
            И не разбирам ти защо ни обиждаш?Да си чул от нас нещо относно твоя успех или възможностите на Патрула ти???
            Както и дае,жив и здрав да си!

            П.П. Офроуд клуб Хасково няма да пише повече по темата!
            Останете със здраве!

            Коментар


            • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-30 и 31.01 2016 г.

              ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ЛИ Е ДА СЕ ПЛЮЯТ ХОРАТА КОИТО ДАВАТ ТОЛКОВА МНОГО ЗА ОФ РОУДА ,СРЕДСТВА ,ВРЕМЕ,НЕРВИ,НАПРАВИ НЕЩО И ТИ ОРГАНИЗИРАИ НЕЩО СПОНСОРИРАИ НЕЩО И ВСИЧКИ ЩЕ ТЕ ЗАБЕЛЕЖИМ И ЩЕ ЗНАЕМ КОИ СИ.

              Коментар


              • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-30 и 31.01 2016 г.

                За догодина ще се реванширам подобаващо, само имам едно изискване, поне 3 кв. метра място за техниката и осветлението. За юбилея ще се постараем да го направим незабравимо
                DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                Skype: pach_bs

                Коментар


                • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-30 и 31.01 2016 г.

                  А бе, попитах аз за Ванката в темата своевременно, ама никой не ме отрази.На мен лично много ми липсваше.

                  Коментар


                  • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-30 и 31.01 2016 г.

                    Чичи, нямаше как брат. На 28 декември ми се родиха близнаци и вече съм с 3 деца. Нямаше как да оставя жената сама да се оправя с детската градина. Ще наваксаме на юбилея
                    Последно редактирано от Marin Stoyanov; 23-02-16, 06:04.
                    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                    Skype: pach_bs

                    Коментар


                    • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-30 и 31.01 2016 г.

                      Пач, без теб наистина падна много нивото. Разликата е като между атомен реактор и кандило.
                      OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                      Коментар


                      • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-30 и 31.01 2016 г.

                        Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
                        За догодина ще се реванширам подобаващо, само имам едно изискване, поне 3 кв. метра място за техниката и осветлението. За юбилея ще се постараем да го направим незабравимо
                        Ванка,за теб е задължително присъствието за юбилея,не 3 ами 30 ще ти осигурим,все пак ще е посветен на старите муцуни!
                        LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                        Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                        Коментар


                        • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-30 и 31.01 2016 г.

                          Момчета, само осигурете място, за останалото аз имам грижата
                          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                          Skype: pach_bs

                          Коментар


                          • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-30 и 31.01 2016 г.

                            Първоначално публикуван от OFF ROAD HASKOVO Преглед на мнение
                            ......
                            П.П. Офроуд клуб Хасково ......
                            Колега ,къде да подам молба за членство за Вашият клуб ????
                            И мене ,като Вас не ме отразят по микрофона на много мероприятия на които съм присъствал ...... и Ви разбирам напълно .... много е гадно ...
                            За мен ще бъде въпрос на чест да членувам във Вашият клуб,даже имам идея как да го прекръстим ... Оффроуд клуб на онеправданите.
                            Мисля ,че точно това име име ще му подхожда много .....
                            Колкото до оня от Варна с патрола дето е организирал едно или участвал в организацията на няколко състезания,присъсътва на почти всички състезания в БГ и само си мисли колко му е проходим патрола ... абе к'во разбира той от оффроуд ,че чак Вас да ви учи
                            rusev : Най-обичам заводските решения. В една автомобилна фирма има достатъчно високоплатени умни глави. Единствено в offroad-bulgaria.com има повече и по-подготвени специалисти.
                            0898 51 31 46

                            Коментар


                            • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-30 и 31.01 2016 г.

                              Първоначално публикуван от edin_lyd Преглед на мнение
                              Колега ,къде да подам молба за членство за Вашият клуб ????
                              И мене ,като Вас не ме отразят по микрофона на много мероприятия на които съм присъствал ...... и Ви разбирам напълно .... много е гадно ...
                              За мен ще бъде въпрос на чест да членувам във Вашият клуб,даже имам идея как да го прекръстим ... Оффроуд клуб на онеправданите.
                              Мисля ,че точно това име име ще му подхожда много .....
                              Колкото до оня от Варна с патрола дето е организирал едно или участвал в организацията на няколко състезания,присъсътва на почти всички състезания в БГ и само си мисли колко му е проходим патрола ... абе к'во разбира той от оффроуд ,че чак Вас да ви учи
                              E хайде, стига де, гледайте на околните, като на приятели.

                              Коментар


                              • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-30 и 31.01 2016 г.

                                Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
                                E хайде, стига де, гледайте на околните, като на приятели.
                                Опитвам ,се доколкото мога
                                rusev : Най-обичам заводските решения. В една автомобилна фирма има достатъчно високоплатени умни глави. Единствено в offroad-bulgaria.com има повече и по-подготвени специалисти.
                                0898 51 31 46

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X