Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национална среща "Стара Загора и приятели"-30 и 31.01 2016 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-30 и 31.01 2016 г.

    Ехх благородно Ви завиждам... Пак не можах да дойда, за другата година ако пак се получи така сменям работата /ако не я сменя преди това/
    Надявах се да има повече снимки и видео ...
    Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
    Калоян Кирилов
    LZ2ZGT

    Коментар


    • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-30 и 31.01 2016 г.

      Първоначално публикуван от Tedo56 Преглед на мнение
      Ей, що не се казвам Милен, ами съм и пенсионер на всичкото отгоре.


      Така е, Тедо... Покрай Милен, само убавици..!
      Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
      -----------------------------------------------
      Питието определя съзнанието....
      -----------------------------------------------
      0887770735

      Коментар


      • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-30 и 31.01 2016 г.

        Ееееиии, ВЕЛИКИ СТЕ!!!

        Много съм доволен от всичко и от всички! Изкарах един уникален уикенд с приятели, забавления и веселба! Искам пак, искам пак!!
        Дай Боже по чести срещи!
        Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
        Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

        Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

        Коментар


        • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-30 и 31.01 2016 г.

          Първоначално публикуван от ckaytss Преглед на мнение
          Ехх благородно Ви завиждам... Пак не можах да дойда, за другата година ако пак се получи така сменям работата /ако не я сменя преди това/
          Надявах се да има повече снимки и видео ...
          Снимки поне от вечерта в ресторанта и от траяла на следващия ден поне от мен ще има...Просто трябва да ги обработя, а това отнема много време, че кадрите са стотици...
          NISSAN FOREVER
          -----------------------------------------------------------------------------
          Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

          Коментар


          • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-30 и 31.01 2016 г.

            ПОКЛОН към всички организатори.Миленски както ти казах вчера/премести го от единият крачол към другият/

            Коментар


            • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-30 и 31.01 2016 г.

              Ето малко снимки от втория ден:







































































              И тез ентусиасти, не знам колко бира на сто харчи скарата на Иван Попов ама обраха овациите.



              The Flat Earth Society has members all around the globe.

              Коментар


              • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-30 и 31.01 2016 г.

                Ако искате цялата истина , почвайте да четете и след малко мислене да коментирате ако имате смелост да го направите .

                Преди 9г. се е основал събора под името ,,Сузуки и приятели ,, от Белата . Пиша ,че се е основал защото тогава съм нямал джип и дори не знаех , че има Форум за заяждания.

                Купих си Дайхатцу Фероза преди 5г и реших да пробвам колко е проходима в езерото на Старозагорските Бани , и естествено останах в калта . Тогава се запознах с оффроуд бандата от моя град. Извадиха ме от калта и станахме приятели . И започна филма ............... , като начало малко туниг по кошника , после покана от Бакалов да участваме по състезания, после малко караници по между ни и пак участия по състезания но вече с брат ми . Но това са мои спомени и нови мераци .

                Сега имам приятели и верни другари от цялата страна, защото във времето което ходих по събори и състезания разбрах , че всички ние които имаме кал по челата и масло под ноктите сме ПРИЯТЕЛИ и винаги ще си помагаме в трудни моменти . Аз най- малко мога да оспорвам или да подкрепям някого ,но имам право на мнение зад което ще стоя .

                Организацията по събора се редува година след година , така се реши . Но на пук на всички дразги и неуредици всяка година го правим заедно . Винаги има криви и прави , но събора е факт и то уникален всяка поредна година . Някои се отказаха , други почнаха да действат , трети си мълчат . четвърти само присъстват , а останалите се раздават за да се получи този празник на оффроуда . Виновни винаги ще има , но ще има и благодарни приятели които осъзнават какво е приятелство и каво е да ти се обадят посред нощ за помощ и без да мислиш да тръгнеш в гората за да помогнеш на човек който дори не познаваш .

                В отговор на хората които не познават Марин и Славин ще кажа , че те са хора с оффроуд сърца, Милен ми е голям приятел и го уважавам защото е борбен и стриктен и не си оставя магарето в калта .

                Събора беше уникален , следващия още по добър .

                ХОРА НЕКА СЕ ОБИЧАМЕ И СИ ПОМАГАМЕ .
                ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                тел. 0889 017703
                0897 516030

                Коментар


                • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-30 и 31.01 2016 г.

                  За да се получи такова мероприятие, не е ли редно, преди да сме попитали какво сме получили, да се попитаме: какво сме дали за да се получи..???
                  Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                  -----------------------------------------------
                  Питието определя съзнанието....
                  -----------------------------------------------
                  0887770735

                  Коментар


                  • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-30 и 31.01 2016 г.

                    Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
                    За да се получи такова мероприятие, не е ли редно, преди да сме попитали какво сме получили, да се попитаме: какво сме дали за да се получи..???
                    Ти не се замсиляй, дал си достатъчно
                    ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                    тел. 0889 017703
                    0897 516030

                    Коментар


                    • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-30 и 31.01 2016 г.

                      Ич не се замислям. Ще даваме, докато можем...
                      Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                      -----------------------------------------------
                      Питието определя съзнанието....
                      -----------------------------------------------
                      0887770735

                      Коментар


                      • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-30 и 31.01 2016 г.

                        Първоначално публикуван от Milen Dechev Преглед на мнение
                        Тедо,в последно време и теб те няма!!Така че като не знаеш нищо за Хасковската група по-добре не пиши такива изказвания!
                        Те взимат достатъчно активно участие в много офроуд мероприятия.Вече две години карат и това че рядко пишат тук НЕ значи че са "известни със своята неизвестност" както си се изразил.
                        Милене, Виноват . Повече няма да правя така. Обещавам. Ама аз не знех, че са толкова известни и че цели две години карат.
                        Ама Вие там наистина сте някакви си Милен, Марин, Славин, че и Илиян, че и разни други, може ли да не ги съобщите по микрофона, а вечерта на банкета да не ги поздравите с една песен.
                        Ей затова реших тази вечер, че повече на този събор няма да идвам - че вие там никога, когато съм идвал, не сте ми казвали името по микрофона.
                        И без това няма да се разбере при тази навалица дали съм идвал или не. Ама сега като го напиша, все някой ще го прочете и вече се чуствам важен, както казваш.
                        Пък някой може и да напише - Тедо недей така бе. Ела бе, не се излагай, ще ти обърнем такова внимание,че ......
                        Пенсионерски поздрав на всички и отново се извинявам.

                        Коментар


                        • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-30 и 31.01 2016 г.

                          Още едно незабравимо изживяване за мен.
                          Искрени благодарности на колегите от Стара Загора за помоща която ми оказаха в трудния момент след като "стадо скали почнаха да пресичат трасето и две не можаха ".
                          Всичко беше 6+ (и на мен не ми хареса музиката но както казват хората " вкус приятел няма"). Живот и здраве пак съм там другия път.
                          Поздрави на всички и продължавайте да растете в същия дух.
                          ARO 243 D
                          TATA SAFARI 4x4
                          VITARA ДБ 16v
                          Всичкото с лебедки 😂

                          Коментар


                          • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-30 и 31.01 2016 г.

                            Аз бях само в събота,и ми хареса много.Евала на организаторите за цялото събитие.А и пача чорбата беше супер
                            R R CLASSIC 35`,Ashcroft transmision,FOX racing shocks
                            AUDI A6 avant QUATRO
                            TLC HDJ 73 4.2td factory diff locks и климатиче

                            Коментар


                            • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-30 и 31.01 2016 г.

                              Малко снимки и от мен.За съжаление поради факта, че в събота бях на работа/без опция да се сменя или да отсъствам за съжаление/, имам снимки само от вечерта в ресторанта и от следващия ден и траяла.
                              Започвам за сега с тези от ресторанта/за съжаление моите снимки се налага да бъдат отсявани и обработвани-няма как директно от фотото да ги качвам и затова се бавят, за което се извинявам/, а до няколко дни ще пусна и най-атрактивните моменти от неделното "състезание".
                              Първия ми кадър е провокиран от това, че навихме Надето да участва в неделя на състезането.Нещо се беше отказала, ама вложихме дар -слово и ето, с нея започва фото-сесията на вечерта...



                              След това последваха кадри от повечето маси...























                              След това пък последва и волна програма с интересни хора и моменти от вечерта...







                              Снимки има и на най-малките участници...големи сладури.







                              Ей тия следващите са вече малко...по-големи деца...



                              Гошето пък танцува блус, все едно стиска кормилото на Витарата. Брат...по-нежно бре...това е другата ти половинка...









                              Имаше и...рок...



                              Имаше и изненадващи портрети ...





                              Полека-лека стигнахме и до тортата, която си ни е традиция вече 9 години...







                              След това...имаше и купон...



                              Хахаха...на следващия кадър ако пък можете да познаете кой е третия човек...























                              Толкова от мен...
                              Осветлението в ресторанта беше ужасно/говорим от фотографска гледна точка/, отгоре на това всеки мърда, шава, минаваха хора пред обектива и снимките не са върха на сладоледа, ама...все пак ще ви помоля...
                              Не убивайте фотографа...все пак се разбира кой е сниман на кадрите...
                              Поздрави и се надявам до 2 дни да постна и кадри от траяла в неделния ден!
                              Последно редактирано от lubashki777; 03-02-16, 06:52.
                              NISSAN FOREVER
                              -----------------------------------------------------------------------------
                              Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                              Коментар


                              • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-30 и 31.01 2016 г.

                                Изпреварваме Любашки с няколко снимки от траяла.

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12615749_1106880516003034_98232963760623839_o.jpg
Прегледи:1
Размер:246.7 КБ
ID:5701421

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12605289_1106864069338012_3231268740944382751_o.jpg
Прегледи:1
Размер:127.2 КБ
ID:5701422

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12615735_1106884036002682_7395098885002493716_o.jpg
Прегледи:1
Размер:259.9 КБ
ID:5701423

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12622531_1106880916002994_7943193798024567141_o.jpg
Прегледи:1
Размер:232.3 КБ
ID:5701424

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12622538_1106867662670986_2537429110859566254_o.jpg
Прегледи:1
Размер:189.5 КБ
ID:5701425

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12640533_1106864899337929_5129114707051585564_o.jpg
Прегледи:1
Размер:173.4 КБ
ID:5701426

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12657253_1106878682669884_3200478065744980723_o.jpg
Прегледи:1
Размер:226.5 КБ
ID:5701427

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12658021_1106868792670873_3999772230039566251_o.jpg
Прегледи:1
Размер:199.1 КБ
ID:5701428

                                Още снимки на Vesur oт траяла можете да видите тук:https://www.facebook.com/media/set/?...5440000&type=3
                                NISSAN PATROL Y60 2,8TD DOBINSONS+3" SILVERSTONE X-TREME 33X10,5X15
                                ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ 0887/69-50-11 0898/780-418

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X