Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национална среща "Стара Загора и приятели"-30 и 31.01 2016 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-30 и 31.01 2016 г.

    Ето и анонса:
    "АСК ЗАГОРА 4х4"
    0897937797....по всяко време!

    Коментар


    • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-30 и 31.01 2016 г.

      Еиййй много си готин "гаден" Миленски ... После да не се чудим защо адаша диджей не ще да дойде. Той си продаде Витарката и се хвалеше нон стоп колко е по проходим със Синхрото ,а ти го пускаш как го вадиш от дълбоката кал с Локомотив-Витаров . Има ли сняг при Вас ? П.С. Днес чета в един вестник за катастрофа м/у Витара и опел на зам. кмета на Ст. Загора......
      0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

      Коментар


      • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-30 и 31.01 2016 г.

        Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
        Еиййй много си готин "гаден" Миленски ... После да не се чудим защо адаша диджей не ще да дойде. Той си продаде Витарката и се хвалеше нон стоп колко е по проходим със Синхрото ,а ти го пускаш как го вадиш от дълбоката кал с Локомотив-Витаров .
        Витарата си е Витара Ванка.....и влака не я спира

        Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
        Има ли сняг при Вас ? П.С. Днес чета в един вестник за катастрофа м/у Витара и опел на зам. кмета на Ст. Загора......
        Има сняг,не зная дали ще се задържи до събора?!А относно зам.кмета......не сме го блъснали ние
        "АСК ЗАГОРА 4х4"
        0897937797....по всяко време!

        Коментар


        • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-30 и 31.01 2016 г.

          Нещо за BBQ в събота ще има ли нужда да взимаме?
          0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

          Коментар


          • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-30 и 31.01 2016 г.

            Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
            Нещо за BBQ в събота ще има ли нужда да взимаме?
            Ванка, нали знаеш колкото повече толкова повече. Лично аз ще нося дъсчицата и каквото се полага към нея.
            ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
            ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
            0896 846 246

            Коментар


            • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-30 и 31.01 2016 г.

              Каквото ви е на сърце това си носете!
              Ние сме се подготвили като тази година решихме да няма мляно месо(кебабче,кюфте) и затова сме осигурили ето тези "хубавци"
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:88791168_5_585x461_prodavam-praseta-za-klane-oblast-varna.jpg
Прегледи:1
Размер:17.2 КБ
ID:5699615
              "АСК ЗАГОРА 4х4"
              0897937797....по всяко време!

              Коментар


              • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-30 и 31.01 2016 г.

                Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
                Нещо за BBQ в събота ще има ли нужда да взимаме?
                Другарю Попов,вземи си валандъра и столове,на години си вече,нема да стоиш прав.
                LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                Коментар


                • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-30 и 31.01 2016 г.

                  Първоначално публикуван от Milen Dechev Преглед на мнение
                  Каквото ви е на сърце това си носете!
                  Ние сме се подготвили като тази година решихме да няма мляно месо(кебабче,кюфте) и затова сме осигурили ето тези "хубавци"
                  [ATTACH=CONFIG]848299[/ATTACH]
                  Горките животинчета!

                  Коментар


                  • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-30 и 31.01 2016 г.

                    Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                    Другарю Попов,вземи си валандъра и столове,на години си вече,нема да стоиш прав.
                    Това ми е дилемата др. Бельов - валандъра и пържените картофки или тракторките за неделя !!! А винаги и аз като чичо Митко Винаги си нося бири /безалкохолни/ с мен във Витарата и в гората. П.С. И не на последно място др. Бельов съм удостоен от Вас с почетното звание Ветеран, а не Пенсионер и столове не ми требват "я моем и прав да го е.в.а .... Успех с подготовката.
                    0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                    Коментар


                    • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-30 и 31.01 2016 г.

                      Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
                      Това ми е дилемата др. Бельов - валандъра и пържените картофки или тракторките за неделя !!! А винаги и аз като чичо Митко Винаги си нося бири /безалкохолни/ с мен във Витарата и в гората. П.С. И не на последно място др. Бельов съм удостоен от Вас с почетното звание Ветеран, а не Пенсионер и столове не ми требват "я моем и прав да го е.в.а .... Успех с подготовката.
                      Живи и здрави до тогас,вземи повече части за Китарата..
                      LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                      Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                      Коментар


                      • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-30 и 31.01 2016 г.

                        Първоначално публикуван от Анжела Боянова Преглед на мнение
                        - Перник - 3 джипа / 8 човека
                        1 джип+ две баничарки по-скоро. Сестра ми, от възрастта си забравила да смяташ...
                        На сърбела майката му е чесането.
                        Борислав Борисов Русе О885 О37815

                        Коментар


                        • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-30 и 31.01 2016 г.

                          Ако прибавим и твоя/ а , той какъв беше , че от възрастта забравих/ стават 1 джип+2 баничарки + нещо си твойто!!!

                          Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                          1 джип+ две баничарки по-скоро. Сестра ми, от възрастта си забравила да смяташ...
                          тел. за приятели по всяко време 0888 909394

                          Коментар


                          • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-30 и 31.01 2016 г.

                            Да пусна малко информация за хапването и купонджийската част:

                            За петък вечерта очакваме в ресторанта около 100 човека и сме се подготвили с порядъчен брой сервитьори.

                            След разходката ще очакваме нашите гости на поляна с офроуд заигравки и голямо барбекю. Видни наши офроуд дейци осигуриха две прасета за случая. Пазихме това като изненада, но в ерата на комуникациите изтече информацията и то даже със снимков материал. Ще се радваме ако помогнете на организаторите и с някое друго барбекю, за да не се бави процеса, а няма да откажем да опитаме и някое майсторско вино и и мезе.

                            Купона в събота вечерта.
                            Разходка, заигравки, хапване и пийване с приятели и в края на такъв емоционален ден е редно да направим грандиозен купон (както винаги). Тази година ресторанта вкара лятната градина към общият обем и сега ще успеем да съберем 250 места (с 50 повече). Това наистина е сериозна бройка и за да могат да се получат нещата ще въведем минимален куверт за салата и основно ястие. Същият ще може да бъде закупен на рецепция до 17:30 на 30.01.2016г събота.

                            Марин може да сложи тази информация на първа страница.

                            Очакваме всички приятели с нетърпение, а както виждаме по прогнозите и времето пак ще е с нас.
                            OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                            Коментар


                            • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-30 и 31.01 2016 г.

                              Прогнозата е всичко да се топи, т.е. калта ще е уникално прясна и дълбока . Аз няма да мога да дойда, но ще чакам снимки.
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар


                              • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-30 и 31.01 2016 г.

                                Относно маршрута в съботният ден:

                                9.30ч.-10.00ч на паркинга пред хотел "СИТИ", ще се проведе откриване на срещата с кратък инструктаж и потегляне на колоната.
                                Ще се кара в централната част Сърнена Средна гора, по точно изкачване и движение по билото!
                                В момента има доста сняг, който е преодолим но е важно да сте подготвени с добри гуми! По самият маршрут ще се направят две спирания:

                                1. Организаторите решихме да ви покажем една от първите тракийски гробници които са зидани с тухли. Гробницата (До гробницата няма как да се стигне с лека кола а и е на доста трудно достъпно място за да я посетите извън разходката!) се намира над с. Оряховица и датира от 4 в.пр.н.е! Според Китов (който я открива) това е най-старата тухлена гробница в България е от две помещения, с двускатен покрив и дълъг коридор!



                                https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9E...B8%D1%86%D0%B0

                                Пред самата гробница има огромна поляна на която ще се наредят всички джипове за обща снимка (фотографите да носят широките обективи)!

                                Координати:

                                С 42°31'29.75"
                                И 25°48'24.22"

                                2. след общата снимка, се предвижваме до мястото с барбекю! Предвидили сме и място до самото барбекю за хората с висок адреналин да направят тренировка за неделният ден в "Оряховският Каньон"



                                Снимка: http://www.panoramio.com


                                Следва прибиране, до хотел Сити по асфалт или по черен път (свободна програма)!

                                Любашки, допълнително ще ви надъха с някой друг кадър от подготовката на маршрута!
                                OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X