Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национална среща "Стара Загора и приятели"-30 и 31.01 2016 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-30 и 31.01 2016 г.

    Нека не бъдем крайни и да запазим добрите традиции в форума,момчетата от Хасково наистина заслужават уважение,явно има някакво недоразумение,но то едва ли е причина да трупаме някакви негативи,както им казах в Фейсбук страницата на мероприятието,ние ценим не само всеки Тим,а всеки човек персонално решил да уважи нашето мероприятие,догодина лично се ангажирам да направя пролог на тяхната машина и техния екипаж,само мир да има.Бъдете здрави!
    LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
    Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

    Коментар


    • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-30 и 31.01 2016 г.

      Може би човекът идва за пръв път и не може да направи разлика между среща и състезание. Мероприятието е обявено като "Стара Загора и приятели", т.е. отиваме да се видим, да се поздравим за новата година, да хапнем, да се забавляваме и евентуално в неделя да се пробваме на някое трасе. Достатъчно състезания има през годината, където този, който иска да стане фактор в оффроуда, може да се докаже.
      Иначе момчетата от Хасково са пичове, надявам се това да е единично мнение на някой, който не знае за какво е отишъл.

      Коментар


      • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-30 и 31.01 2016 г.

        Първоначално публикуван от Даниела Борисова Преглед на мнение
        Може би човекът идва за пръв път и не може да направи разлика между среща и състезание. Мероприятието е обявено като "Стара Загора и приятели", т.е. отиваме да се видим, да се поздравим за новата година, да хапнем, да се забавляваме и евентуално в неделя да се пробваме на някое трасе. Достатъчно състезания има през годината, където този, който иска да стане фактор в оффроуда, може да се докаже.
        Иначе момчетата от Хасково са пичове, надявам се това да е единично мнение на някой, който не знае за какво е отишъл.
        Разбира се че г-жа Борисова е права,"Стара Загора и Приятели" е разтоварващото събитие,откриването преди тежкия офроуд сезон,състезанието е по скоро символично,даже по ранните състезания ги правихме без класиране,за да няма сърдити,но в последствие искахме да стимулираме тези който имат качества и късмет.Така или иначе докато имаме сили събитието ще го има,факта че се увеличава броя на желаещите да го посетят е красноречив.
        LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
        Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

        Коментар


        • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-30 и 31.01 2016 г.

          Да сложа някоя-друга снимка, предимно на атмосферата двата дни. За нас това беше един перфектно изкаран уикенд, среща с приятели и емоции. Шапка свалям на старозагорци, наели се с нелеката задача да угодят на 500 човека.
          За догодина търсете спортна зала, че се размножаваме прогресивно.
          На мен лично не ми допадна само диджея, за сватба може би е перфектен - научава имената на младоженците и кумовете и повтаря само тях цяла вечер.
          И нещо друго ми направи впечатление - преди 3-4 г. офроудърите май слушаха само рок, нещата постепенно се променят явно... Абе чалгата малко ми дойде в повече, но си има хора, които я харесват тъй че... каквото - такова.
          Иначе имах лично разочарование, но не свързано с организаторите, а с гостите, но не си струва да занимавам форума с това..

          За разходката нищо не мога да кажа, защото прекарахме съботата на барбекюто. Останах впечатлена от количеството храна и подготовката за посрещането на толкова много хора. Перфектна организация в печенето и приготвянето на чорбата, а Белата ни развеселяваше с приятна музика.

          4х4Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_1793.jpg
Прегледи:1
Размер:93.2 КБ
ID:5700472


          Живко бърка чорбата


          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_1799.jpg
Прегледи:1
Размер:85.1 КБ
ID:5700473


          Ценни напътствия как да се реже мръвката
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_1814.jpg
Прегледи:1
Размер:160.8 КБ
ID:5700474


          Това беше физиономията на Милен, когато колоната започна да идва....
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_1824.jpg
Прегледи:1
Размер:88.7 КБ
ID:5700475



          Мехата маа мръвки и не му пука..
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_1825.jpg
Прегледи:1
Размер:96.3 КБ
ID:5700476



          Папараци
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_1827.jpg
Прегледи:1
Размер:81.6 КБ
ID:5700477

          гледката към селото, не му знам името ...
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_1829.jpg
Прегледи:1
Размер:109.5 КБ
ID:5700478

          Старозагорски залез
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_1832.jpg
Прегледи:1
Размер:57.8 КБ
ID:5700479

          и познати мутри от неделята

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_1834.jpg
Прегледи:1
Размер:98.5 КБ
ID:5700480


          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_1846.jpg
Прегледи:1
Размер:78.1 КБ
ID:5700481


          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_1863.jpg
Прегледи:1
Размер:96.4 КБ
ID:5700482


          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_1868.jpg
Прегледи:1
Размер:83.8 КБ
ID:5700483


          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_1872.jpg
Прегледи:1
Размер:77.1 КБ
ID:5700484


          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_1889.jpg
Прегледи:1
Размер:115.9 КБ
ID:5700485


          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_1931.jpg
Прегледи:1
Размер:122.4 КБ
ID:5700486


          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_1937.jpg
Прегледи:1
Размер:97.3 КБ
ID:5700487


          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_1963.jpg
Прегледи:1
Размер:109.0 КБ
ID:5700488


          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_1924.jpg
Прегледи:1
Размер:99.2 КБ
ID:5700490


          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_1967.jpg
Прегледи:1
Размер:138.5 КБ
ID:5700492


          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_1968.jpg
Прегледи:1
Размер:135.1 КБ
ID:5700493


          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_1977.jpg
Прегледи:1
Размер:101.0 КБ
ID:5700494


          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_1982.jpg
Прегледи:1
Размер:110.8 КБ
ID:5700495



          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_2005.jpg
Прегледи:1
Размер:108.7 КБ
ID:5700496

          Коментар


          • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-30 и 31.01 2016 г.

            Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
            Браво на всички допринесли това да се случи за поредна година.
            Имам само една забележка,но не към организаторите,а към гостите.Разбра се ,че няма да има запазване на места за ресторанта.Но още на поляната подочух за списъци и т.н.Към 16ч. се прибрах в хотела и минах през ресторанта.Оказа се,че всички места са запазени освен две маси.Малко се спречках с персонала,но и те бяха изненадани,че се резервират места.Както и да е запазих едната от останалите маси за нас.Малко по късно станах свидетел как Митко от Русе-оригинала/не му казвам чичо,че е по малък от мен/запазва маса за 13 човека въпреки,че те са 8-щяла да се напълни.Може и да ми се разсърди,но така не става.Предполагам и други са си запазили някое място горница.Кофти се получи с плевенската група.
            Пламка, на тебе няма как да ти се разсърдя но на персонала не им простих, защото когато се върнах след два часа се оказа, че нямам запазена маса. Добре, че багерчето беше се закопало на една маса да ни настани.
            Последно редактирано от ДСВ; 02-02-16, 08:54.
            ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
            ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
            0896 846 246

            Коментар


            • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-30 и 31.01 2016 г.

              И на мен "не" ми харесаха, някои неща .... Първо, жена ми ме прецака, като изяви желание да кара преди мен и ми счупи Витарката, за да не мога да карам. Да ама не, счупи и само едно предно каре и стартирах само на задно /за кой ли път/ и тука вече голяма трагедия - извиках тоя дет него познават Белята за навигатор /дано така стане поне малко известен/ да балансира и да си говорим по трасето, а той само ми дърпаше ръчната . Да му честитя рождения ден и тук, малко на патерица - жив и здрав Беля и да ти купи жената една Витарка за подарък. На Всичкото отгоре като я спрях от движение ми помогнаха, като ме дърпаха до града и след това ми съдействаха с части и сервиз при Евгени. Благодаря Ви на Всички. Първия ден след разходката тази супа насред поляната "не" ми хареса ...... - голямо Браво за готвача. И накрая при такова мащабно мероприятие е напълно нормално да има недоволни и не доразбрали, но хубавите емоции трябва да са на преден план. Успешна година на Всички.
              0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

              Коментар


              • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-30 и 31.01 2016 г.

                Мислех да не пиша по въпроса с колегата от Хасково, но все пак да вметна нещо...
                Имайте предвид, че както вече писаха колегите организацията на мероприятие с такъв мащаб е нещо което води до неимоверно претоварване на физика и психика.
                Трябва да съобразиш всичко и за всички.Поради спецификата на сезона трасето се налага да бъде променяно буквално дори и в последния момент, за да се получат нещата.Нали се сещате...160 екипажа...в гората...в зимни условия...
                Отделно, останалите моменти - ресторант с всичките му проблеми - тази година гостите малко не ни помогнаха с възможността да съберем всички в ресторанта, защото аз лично видях доста единични места по запазените маси останали празни до последно, а в същото време колегите от Плевен не можаха да се настанят!!!, затвореното трасе и т.н.
                Всъщност след този увод просто исках да спомена, че Марин след тежкия съботен ден вечерта в ресторанта се наложи да си тръгне сравнително рано, тъй като малкото му дете вдигна висока температура.Докато всички се веселяха и си правиха джумбарето той цяла нощ ходи по болници и спешни кабинети.Това обаче не му попречи макар и доколкото разбрах спал едва час-час и нещо , сутринта в 08.00 да е на линия, натоварил джипа с генератора и т.н. и да потеглим към трасето за състезанието.
                След това още и още натоварване със засичане на резултатите, списъци и т.н....
                Не мислите ли , че идва малко множко а...?
                Сигурен съм, че и да е допусната някаква грешка с обявяването на някой екипаж/аз също слушах внимателно и почти съм сигурен че въпросния 28-ми стартов номер беше обявен, но...може и да бъркам разбира се де.../, просто при тази преумората и напрежение е съвсем нормално да се случи нещо подобно.
                Та така колеги...вече имате малко по-ясна представа за цялата ситуация, ангажименти, отговорности и...преумора!
                П.П.Марине извинявай, че описах и личните ти проблеми в съботната нощ, но не се стърпях човек!
                Поздрави!
                Последно редактирано от lubashki777; 02-02-16, 09:53.
                NISSAN FOREVER
                -----------------------------------------------------------------------------
                Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                Коментар


                • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-30 и 31.01 2016 г.

                  Ей, що не се казвам Милен, ами съм и пенсионер на всичкото отгоре.


                  Коментар


                  • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-30 и 31.01 2016 г.

                    Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
                    И на мен "не" ми харесаха, някои неща .... Първо, жена ми ме прецака, като изяви желание да кара преди мен и ми счупи Витарката, за да не мога да карам. Да ама не, счупи и само едно предно каре и стартирах само на задно /за кой ли път/ и тука вече голяма трагедия - извиках тоя дет него познават Белята за навигатор /дано така стане поне малко известен/ да балансира и да си говорим по трасето, а той само ми дърпаше ръчната . Да му честитя рождения ден и тук, малко на патерица - жив и здрав Беля и да ти купи жената една Витарка за подарък. На Всичкото отгоре като я спрях от движение ми помогнаха, като ме дърпаха до града и след това ми съдействаха с части и сервиз при Евгени. Благодаря Ви на Всички. Първия ден след разходката тази супа насред поляната "не" ми хареса ...... - голямо Браво за готвача. И накрая при такова мащабно мероприятие е напълно нормално да има недоволни и не доразбрали, но хубавите емоции трябва да са на преден план. Успешна година на Всички.

                    Мерси г-н Ветеран,предупредих те в началото на темата да си вземеш повече части.
                    п.с. За догодина ще се опитаме да избегнем проблема с резервации за ресторанта като наемем по голям,но по хотелите ще ходите с таксита,поне ще има дансинг и места "на корем". За да се избегне спекула,колегите от таксиметровия бизнес ще направят някаква оферта за спорадично извозване на тънкана...
                    LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                    Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                    Коментар


                    • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-30 и 31.01 2016 г.

                      Миналата година присъствахме,тази неуспяхме.Прекарали срте си стрсхотно,не се дърляйте зс глупости.Бъдете здрави
                      голф 2 уникат мицубиши панчарево 2.8 тди вранглер 2.5 yj

                      Коментар


                      • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-30 и 31.01 2016 г.

                        Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                        .... оферта за спорадично извозване на тънкана...
                        ... и да обещаят да не пият, че после и не помнят кои песни трябваше да пеят.

                        Ресторанта още миналата година отесня и не знам защо имаше толкова изненадани от този факт. По ме ядоса факта, че нямаха сладолед и се наложи да обикаляме половината град, за да си намерим.

                        Като говорим за ресторанта, ето малко снимки скучната част:

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:164.jpg
Прегледи:1
Размер:141.9 КБ
ID:5701335

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:159.jpg
Прегледи:1
Размер:137.2 КБ
ID:5701336

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:162.jpg
Прегледи:1
Размер:126.3 КБ
ID:5701337

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:161.jpg
Прегледи:1
Размер:136.6 КБ
ID:5701338
                        The Flat Earth Society has members all around the globe.

                        Коментар


                        • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-30 и 31.01 2016 г.

                          Първоначално публикуван от Tedo56 Преглед на мнение
                          Под ника ти пише - младши участник, т.е известен със своята неизвестност. Когато почнеш да посещаваш повече оффроуд мероприятия, може и да почнеш да познаваш накакви хора и да различаваш събор от състезание. Тия някакви Марин и Славин не ги познаваме, тоя Илиян Белов не го познаваме. Разликата е, че повечето от нас ги познаваме, но теб не те познаваме.
                          Както се вижда самия ти си убеден, че коментара ти не е за публикуване, но все пак го пишеш и твоята репутация се руши, ако въобше я има. Ако знам как, щях да ти дам отрицателна репутация.
                          ЕДИНСТВЕНИЯТ който трябва да се извини си ти. Даже и името ти е неясно - OFF ROAD HASKOVO ??????, та няма да разберем на тазгодишните състезания като се раздавате на кое място сте за да следим вашето развитие и да ви аплодираме.
                          Тедо,в последно време и теб те няма!!Така че като не знаеш нищо за Хасковската група по-добре не пиши такива изказвания!
                          Те взимат достатъчно активно участие в много офроуд мероприятия.Вече две години карат и това че рядко пишат тук НЕ значи че са "известни със своята неизвестност" както си се изразил!!!


                          Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
                          Мислех да не пиша по въпроса с колегата от Хасково, но все пак да вметна нещо...
                          Имайте предвид, че както вече писаха колегите организацията на мероприятие с такъв мащаб е нещо което води до неимоверно претоварване на физика и психика.

                          Та така колеги...вече имате малко по-ясна представа за цялата ситуация, ангажименти, отговорности и...преумора!
                          Любо,нека не се оправдаваме като бременни ученички!Ако наистина има пропуск,то не оправданието е решение а извинение!!!
                          Кой крив и кой прав пак казвам, че ще се разбере скоро!!
                          Имам мнение с което мога да изпиша цял ферман,но ще го запазя още малко!

                          Първоначално публикуван от Tedo56 Преглед на мнение
                          Ей, що не се казвам Милен, ами съм и пенсионер на всичкото отгоре.


                          Тедо,ако беше дошъл щях да ти ги пратя да седнат на коленцата ти за снимка
                          "АСК ЗАГОРА 4х4"
                          0897937797....по всяко време!

                          Коментар


                          • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-30 и 31.01 2016 г.

                            И нека разведрим малко обстановката с малко от медийното отразяване на мероприятието:

                            От вестник Бизнес Поща:
                            http://www.nbp.bg/nbp/%D0%BE%D1%84%D...3%D0%BE%D1%80/

                            От Българска Телеграфна Агенция:
                            http://www.bta.bg/bg/video/show/id/0_46o4gjl8

                            От ТВ Стара Загора:



                            От Хоби ТВ още този Четвъртък цяла седмица можете да гледате анонс в новините на Хоби ТВ с Дени Стоянова
                            и от Петък в новия епизод на Авто-Мото-Хоби с Рени Христова!
                            "АСК ЗАГОРА 4х4"
                            0897937797....по всяко време!

                            Коментар


                            • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-30 и 31.01 2016 г.

                              Първоначално публикуван от Milen Dechev Преглед на мнение
                              Тедо,в последно време и теб те няма!!Така че като не знаеш нищо за Хасковската група по-добре не пиши такива изказвания!
                              Те взимат достатъчно активно участие в много офроуд мероприятия.Вече две години карат и това че рядко пишат тук НЕ значи че са "известни със своята неизвестност" както си се изразил!!!




                              Любо,нека не се оправдаваме като бременни ученички!Ако наистина има пропуск,то не оправданието е решение а извинение!!!
                              Кой крив и кой прав пак казвам, че ще се разбере скоро!!
                              Имам мнение с което мога да изпиша цял ферман,но ще го запазя още малко!

                              Тедо,ако беше дошъл щях да ти ги пратя да седнат на коленцата ти за снимка
                              Миленски, аз съм далеч от мисълта да споря или да се конфронтирам с когото и да било.Просто споменах за някои аспекти неизвестни на никой, които смятам че е добре да се знаят и отчетат.
                              А за извиненията си прав...само с едно уточнение.Може да се наложи Марин да се извини най-публично, но може и да не се наложи/предстои да се провери/, но със сигурност колегите от Хасково трябва да се извинят за начина по който поднесоха/ако мога така да го нарека/ претенцията си там на място.Бях там...и чух...
                              Според мен не е това начина, нито тона с който това да се направи към хората нагърбили се с подобна организация.Беше ...грозно дори според мен...
                              Защитаваш колегите от Хасково/няма лошо/, ама в този аспект аз лично не мога да се съглася.
                              То аз разбирам , че всеки иска да е първи...или на стълбичката, ама за това се иска и да си показал резултати, а не само да имаш претенции!
                              Да не говорим пък, че...реално това дори и не е истинско състезание, а просто атракция и кеф за гостите.Защо някои колеги/предимно от Хасково/ не могат да го разберат това не знам...
                              Какво толкова се впрягаме...
                              П.П.Това с карането от две години не го споменавай, че ми идва само една приказка на ум..."хората отиват там, откъдето много хора сме се върнали отдавна!"
                              Поздрави и...това НЕ е за да започва някакъв безмислен спор, а само да уточня своята си гледна точка!
                              NISSAN FOREVER
                              -----------------------------------------------------------------------------
                              Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                              Коментар


                              • От: Национална среща "Стара Загора и приятели"-30 и 31.01 2016 г.

                                Всичко беше на ниво , то угодия на всички не може! А на който не му харесва да не идва .Наистина това с резервациите беше малко кофти , и така както каза колегата по горе намираха се единични места цяла вечер по масите където никои и не седна ! Догодина живот и здраве пак ще дойда .Само може да помислите за по голяма зала където да хваща повече народ в излишък -Може би някой от Старите Комунистически Хотели на минералните бани там са с ,като физкултурни салони някои по големина !
                                Land rover 2.5 tdi
                                0884035413

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X