Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

    Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
    Открийте РАЗЛИКАТА в колчето ! Снимките са в обратна последователност на последните три коли. На това място връщах два пъти и загубих доста време , защото колчето беше в самия коловоз и ти вкарваше предната гума върху него , а какво остава за задната гума !!! В последното клипче е отрязано точно това място. Защо ли ? Кой беше съдия в тази зона и какво му е становището ?
    Ванка, ттраялчето го направихме за кеф на гостите! Не е от траялната верига, но се разбрахме (както и в траялната верига), да се пише колче което е изцяло легнало на земята . Ако вземем да обръщаме внимание, то в началото на клипа се вижда на 7-ми номер как му дърпат лентата!!
    Догодина като спечелиш купите за първо място, имаш и една шапка подарък от мен!! В интерес на истината мина много технично по трасето! Ще сменим и хронометъра с такъв отчитащ и стотните!
    Ако е била скъсана летнтата, или преместено колче това е друга бира!
    П.С
    Ще пробваме да издирим малко материал за преминаването на последните 3-ма
    Последно редактирано от Marin Stoyanov; 06-02-14, 14:32.
    OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

    Коментар


    • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

      Във връзка с подадената контестация от г-н Попов,издирихме странично заснетите видиозаписи от гости посетили мероприятието,не сме се съмнявали в обективността на Съдиите,щот са свястни и неподкупни момчета ,но за всеки случай ще разгледаме всички налични матеряли,за наше спокойствие,редно е всичко да е точно..

      Такаа,съжалявам Ванка,колегата само бута леко колчето,но не го събаря,и лентата е непокътната...но като се позатопли винаги можеш да дойдеш да почерпим по един курбан и да ти счупим Витарата на местните забележителности!
      Последно редактирано от belata; 06-02-14, 18:47.
      LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
      Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

      Коментар


      • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

        Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение
        Ванка, ттраялчето го направихме за кеф на гостите! Не е от траялната верига, но се разбрахме (както и в траялната верига), да се пише колче което е изцяло легнало на земята . Ако вземем да обръщаме внимание, то в началото на клипа се вижда на 7-ми номер как му дърпат лентата!!
        Догодина като спечелиш купите за първо място, имаш и една шапка подарък от мен!! В интерес на истината мина много технично по трасето! Ще сменим и хронометъра с такъв отчитащ и стотните!
        Ако е била скъсана летнтата, или преместено колче това е друга бира!
        П.С
        Ще пробваме да издирим малко материал за преминаването на последните 3-ма
        Благодаря , но догодина я камилата я и без купи . Хронометъра задължително и по два броя ! Всички имаме дигитални в тел. и винаги е редно да се засича поне с два . Този гледам , че все на кръгло спира , ще трябва да го носиш в метрологията за центровка . На 8 и 9 пак са с еднакво време , но са на едно място, ЗАЩО НЕ ДАДОХТЕ ЕДНО МЯСТО НА ПЪРВИТЕ два по хронометъра ? Нали е за купон и забавление. Като ще спазвате някакъв друг правилник - го спазвайте и за наказанията. Поздрави.
        0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

        Коментар


        • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

          Да споделя малко по на широко моите впечатления.

          Хотела: приятно ме изненадаха ниската цена, широките стаи и луксозното обзавеждане и интериор на целия хотел. Също големия паркинг нещо рядко срещано в градовете.
          Домакините: много се бяха постарали и организацията им беше по-добра отколкото на доста състезания. На барбекуто след разходката се бяха престарали в закупуването на толкова много месища. Покрай барбекюто така се бях изпотил, че започнах стриптиз, но първо от шапката.
          За DJ Ванката няма к'во да пиша, че няма да ми стигнат суперлативите, ние си го знаем. Много ме зарадва щерка му.
          За нас-гостите: още миналато година забелязах, че тук на старозагорската среща има повече джипки от колкото на националния оффроуд събор в Приморско. А тази година са още повече.
          За траяла: много ми хареса, но забелязах, че заради снега, който се разчисти и препятствията, които се изровиха имаха предимство последните екипажи и затова дадоха по-добри времена. А относно първото място според мен то тръбва да бъде присъдено на Иван Попов, който премина траяла с пчти "сток" автомобил и то дълга база, на който само беше добавил "тракторки". Като пиша това по никакъв начин не омаловажавам майсторството на другия екипаж постигнал еднакво време, но с много по-къса и модифицирана машина.
          Кетъринга беше превъзходен макар, че беше доста студено организаторите бяха положили доста труд и имаше голямо разнообразие от храни и напитки.

          И малко препоръки към организаторите: за следващото издание като плащаме хотела да бъде включена някаква малка сума, пр. по 5 лв за мръвки и пиячка за барбекюто. А къде ще ни търсите хотел и ресторант - не знам. Ако имате наблизо по-просторен работнически стол да се импровизира нещо.

          Още веднъж много Благодаря на домакините за добрата организация и положените усилия, за да угодят на всичките ни капризи и направят незабравима националната среща "Стара Загора и приятели" - февруари 2014г.
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

            Белов , благодара за бързото издирване на човека и клипчето - дали нямаш нещо общо със службите ... Ако на края на клипа не виждаш какво се е случило с колчето или ти трябва по голяма плазма или ...На къде да пада повече това колче след като е лигнало на шипката и го държат лентште. Колчето е прегазено с гумите и и паднало. Защо за следващшя кола е прав и има черна диря по средата ?
            0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

            Коментар


            • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

              Извинявам се за правописа , но като видях клипа и не се сдържах и писах от тел. Понеже не отворихте друга тема , а в тази хубавата и с много мнения и снимки да спорим за моето класиране / не каране / не виждам никакъв смисъл моля модератора на темата да ми изтрие ВСИЧКИ мнения от нея и да ми махне името от класирането. Както казва един наш сърдит приятел не обичам да се кича с чужди купи , затова ще ви ги изпратя и двете , а Вие решете кой е достоен за тях и без това не пише за коя година са. Догодина ще хвърлям чоп дали да дойда при Вас или да ходя на с-е в родния ми град Самоков , което е по същото време !!! Успех на ВСИЧКИ.
              0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

              Коментар


              • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
                Белов , благодара за бързото издирване на човека и клипчето - дали нямаш нещо общо със службите ... Ако на края на клипа не виждаш какво се е случило с колчето или ти трябва по голяма плазма или ...На къде да пада повече това колче след като е лигнало на шипката и го държат лентште. Колчето е прегазено с гумите и и паднало. Защо за следващшя кола е прав и има черна диря по средата ?
                Гледах го няколко пъти и сега,понеже съм трезвен днеска,да ти кажа имаш известно право,колчето наистина е бутнато,и ако не са лентите да го държат би било на земята,това е лично мое становище,не го вземайте за панацея,но не мога да си кривя душата.Аз не съм Съдия,казвам какво аз виждам на записа,и го казвам не защото Иван ми е приятел,бих го казал за всеки.
                Факт е обаче че резултатите са изнесени такива и купите раздадени,това беше просто Приятелско съревнование,нека да не влизаме в излишни полемики.Ванка ще ти пратя едно малко прасенце или агънце по Еконта като компенсация,може и да ни гостуваш(нощувката уредена) да го оправим тука по Заралийски.
                Последно редактирано от belata; 07-02-14, 19:02.
                LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                Коментар


                • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                  Нямах никакво желание да пиша, но по български ще изпием горчилката на цялата хубава работа, която направихме. Колчето не е на земята и няма как да виси на отпусната лента. Правилото беше да е на земята, а то не е. На следващите снимки има следа от кал, но тя е от пръски, а не от настъпване от гума. Ако беше го газила гума в тази кал едва ли щеше да е само мацнато от едната страна. Другия път ще раздадем наградите степенувани по най-малко очаквани контестации.
                  OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                  Коментар


                  • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                    [QUOTE=slavin;2421161]Нямах никакво желание да пиша, но по български ще изпием горчилката на цялата хубава работа, която направихме. Колчето не е на земята и няма как да виси на отпусната лента. Правилото беше да е на земята, а то не е. На следващите снимки има следа от кал, но тя е от пръски, а не от настъпване от гума. Ако беше го газила гума в тази кал едва ли щеше да е само мацнато от едната страна. Другия път ще раздадем наградите степенувани по най-малко очаквани контестации.[/QUOTE Няколко пъти Ви помолих за друга тема , но уви ще си чатим тук. Отказах се от купите и ВСИЧКО от мероприятието , а получавам коментар с червено от НЕКОЙ СИ. И понеже аз съм безгластна буква тук , а този с коментара е гласна ИСКАМ да знам от кой е ! Бих искал да се включи и някой повече от модератор!!!
                    0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                    Коментар


                    • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                      Ааа,чай са разберем,от Мероприятието не мойш са отказваш,на първото такова преди 7 години те избрахме за Прецедател на Сузуки Офроуд Интусиастите,тъй че .....
                      LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                      Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                      Коментар


                      • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                        Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                        Ааа,чай са разберем,от Мероприятието не мойш са отказваш,на първото такова преди 7 години те избрахме за Прецедател на Сузуки Офроуд Интусиастите,тъй че .....
                        Помниш ... куче помниш , а аз бях забравил , нали лани ме наградихте като ветеран . Старост - нерадост. П.С. Чакам отговор от г-н Петров.
                        0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                        Коментар


                        • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                          Ванка, едва ли някой от нас ще ти е дал червен картон, аз дори не знам откъде се дава. Знам само зелените.
                          OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                          Коментар


                          • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                            Гледам пак на забавен каданс,колчето не е прегазено,бутнато е,стой си под наклон,регламента е спазен,не е на земята,може би щеше да бъде,но факт че не е на земята по една или друга причина,късмет.Късмета е важен фактор в офроуда.
                            Нооо предложението ми към г-н Попов си важи,"Казана дума,хвърлен камък"
                            LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                            Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                            Коментар


                            • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                              Който иска нова тема може да си направи съвсем свободно.
                              Г-н Попов с цялото ми уважение към Вас,Ви препоръчвам да прочетете това:
                              СЕДЕМТЕ СТЪПКИ ЗА ПРЕОДОЛЯВАНЕ ХВАТКАТА НА ЕГОТО
                              6 септември 2011 г. в 08:44

                              1.Престанете да се обиждате.

                              Поведението на другите не е причина де сe демобилизирате.Онова, което ви обижда, само ви прави по-слаби.

                              2.Освободете се от потребността да побеждавате.

                              Егото обожава да ни разделя на победители и губещи.Преследването на победата е сигурен начин да се разминем със съзнателния контакт с НАМЕРЕНИЕТО

                              3.Освободете се от потребността да бъдете прави.

                              Егото е източник на много конфликти и разногласия, защото ви подтиква да изкарвате другите виновни. Когато сте изпълнени с враждебност, вие сте отделени от силата на намерението.

                              4.Освободете се от чувството за превъзходство.

                              Истинското благородство не е свързано с това да бъдеш по-добър от някой друг. То означава да бъдеш по-добър, от колкото си бил.

                              5.Освободете се от потребността да имате повече.

                              Мантрата на егото е повече. То никога не е доволно. Независимо колко много постигате или придобивате, егото ви твърди, че не е достатъчно.

                              6.Престанете да се индентифицирате с постиженията си.

                              Може да ви бъде трудно да приемете тази концепция, ако мислете, че сте постиженията си. Бог пише,всякаква музика, Бог пее всичките песни Бог строи всички сгради, Бог е източник на всичките ви постижения.

                              7.Освободете се от репутация си. Вашата репутация не е вътре във вас. тя е в умовете на другите.Затова нямаме никакъв контрол над нея.

                              Уен Дайър СИЛАТА НА НАМЕРЕНИЕТО

                              www.louisehay-bg.com

                              Коментар


                              • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                                Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
                                Който иска нова тема може да си направи съвсем свободно.
                                Г-н Попов с цялото ми уважение към Вас,Ви препоръчвам да прочетете това:
                                СЕДЕМТЕ СТЪПКИ ЗА ПРЕОДОЛЯВАНЕ ХВАТКАТА НА ЕГОТО
                                6 септември 2011 г. в 08:44

                                1.Престанете да се обиждате.

                                Поведението на другите не е причина де сe демобилизирате.Онова, което ви обижда, само ви прави по-слаби.

                                2.Освободете се от потребността да побеждавате.

                                Егото обожава да ни разделя на победители и губещи.Преследването на победата е сигурен начин да се разминем със съзнателния контакт с НАМЕРЕНИЕТО

                                3.Освободете се от потребността да бъдете прави.

                                Егото е източник на много конфликти и разногласия, защото ви подтиква да изкарвате другите виновни. Когато сте изпълнени с враждебност, вие сте отделени от силата на намерението.

                                4.Освободете се от чувството за превъзходство.

                                Истинското благородство не е свързано с това да бъдеш по-добър от някой друг. То означава да бъдеш по-добър, от колкото си бил.

                                5.Освободете се от потребността да имате повече.

                                Мантрата на егото е повече. То никога не е доволно. Независимо колко много постигате или придобивате, егото ви твърди, че не е достатъчно.

                                6.Престанете да се индентифицирате с постиженията си.

                                Може да ви бъде трудно да приемете тази концепция, ако мислете, че сте постиженията си. Бог пише,всякаква музика, Бог пее всичките песни Бог строи всички сгради, Бог е източник на всичките ви постижения.

                                7.Освободете се от репутация си. Вашата репутация не е вътре във вас. тя е в умовете на другите.Затова нямаме никакъв контрол над нея.

                                Уен Дайър СИЛАТА НА НАМЕРЕНИЕТО

                                www.louisehay-bg.com
                                Благодаря г-н Исаев , но това ще ви е мнооого нужно за предстоящият Ви шампионат и дано не попаднете в ситуация като моята. А дано , ама на дали както се пееше в една песен.
                                0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X