Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

    Тръгваме от РусИ Аз, Дидка, Чаро и Меха.
    На сърбела майката му е чесането.
    Борислав Борисов Русе О885 О37815

    Коментар


    • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

      След около час и скромната група от Габрово тръгваме.
      Карнобатски стига ми спа ами ставай да точиш ракията и да гласиш мезето че сме осверипели айде чао за сега
      Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
      КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

      Коментар


      • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

        До час - час и половина и скромна група от Сф с подкрепление от Перник тръгваме. До скоро!
        The Flat Earth Society has members all around the globe.

        Коментар


        • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

          Чакаме ви!
          Като дойдат първите да свиркат.
          OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

          Коментар


          • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

            Така като чета, днес като дойдем масата ще е сложена.
            TOYOTA LJ70 3D Common Rail
            TOYOTA BJ40 3.5D
            Венци 0887551059

            Коментар


            • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

              Първите вече пристигнаха , отивам да ги посрещна в хотела .
              ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
              тел. 0889 017703
              0897 516030

              Коментар


              • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                Може ли да помоля някой за малко инфо....Сефте ще идвам и то в последния момент се откъснах от работата та малко ми е занемарен джипа....В тая връзка ако реша да не присъствам на разходката има ли как да ида до Скарата с Грабер АТ2 в отлично състояние или да обувам Yokohamata и да се надявам ,че няма да ми се пръсне тракащото каре...А най-малко искам да бавя купона И едно БРАВО за организацията за поредна година...Не идвах досега ,но следя сбирките ви и с кеф пристигам да попия вино с всички почитатели на Пържолаците
                Последно редактирано от Петър Минчев - MaxBass; 31-01-14, 18:18.
                Стандартна Витара c20ne с уазов мост...Изпълнение за България

                Коментар


                • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                  При мен има две три места, ако някой желае да се вози, споко и на мен ще ми е първи събор. А и аз съм със същите гуми и не би трябвало да има закъсали сред толкова джипове, това остава.

                  Коментар


                  • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                    Аре да си изкарате добре. И искам снимки!
                    Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

                    Коментар


                    • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                      Първоначално публикуван от Петър Минчев - MaxBass Преглед на мнение
                      Може ли да помоля някой за малко инфо....Сефте ще идвам и то в последния момент се откъснах от работата та малко ми е занемарен джипа....В тая връзка ако реша да не присъствам на разходката има ли как да ида до Скарата с Грабер АТ2 в отлично състояние или да обувам Yokohamata и да се надявам ,че няма да ми се пръсне тракащото каре...А най-малко искам да бавя купона И едно БРАВО за организацията за поредна година...Не идвах досега ,но следя сбирките ви и с кеф пристигам да попия вино с всички почитатели на Пържолаците
                      До скарата ще отидеш с Гаргата,няма проблем да се стигне до там.
                      Нека силата да бъде с нас!
                      Suzuki Grand Vitara
                      +34 642 91 4154

                      Коментар


                      • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                        Егати тишината,айде обадете се,ударихте ли по едно.Стегнал съм целия багаж и утре сутрин за греяната ракия пристигам.
                        Нека силата да бъде с нас!
                        Suzuki Grand Vitara
                        +34 642 91 4154

                        Коментар


                        • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                          Първоначално публикуван от Радо Метала Преглед на мнение
                          До скарата ще отидеш с Гаргата,няма проблем да се стигне до там.
                          Чух се и с Габровци които са на място...И след 2 ракии + вино съм на мнение ,че няма как да не минем по подготвения терен И наздраве!
                          Благодаря за информацията и от вас.
                          Стандартна Витара c20ne с уазов мост...Изпълнение за България

                          Коментар


                          • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                            Първоначално публикуван от Петър Минчев - MaxBass Преглед на мнение
                            Може ли да помоля някой за малко инфо....Сефте ще идвам и то в последния момент се откъснах от работата та малко ми е занемарен джипа....В тая връзка ако реша да не присъствам на разходката има ли как да ида до Скарата с Грабер АТ2 в отлично състояние или да обувам Yokohamata и да се надявам ,че няма да ми се пръсне тракащото каре...А най-малко искам да бавя купона И едно БРАВО за организацията за поредна година...Не идвах досега ,но следя сбирките ви и с кеф пристигам да попия вино с всички почитатели на Пържолаците
                            Заповядай колега , няма значение с какви гуми си . До мястото на барбекюто се стига по асфалт и накрая има около 200 метра чакълиран път, сутринта ще тръгнат 3 - 4 джипа натам и ти можеш да се присъединиш към тях ако не искаш да идваш на разходката заради тракащото каре .
                            VEREYA MOTORSPORT TEAM

                            Коментар


                            • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                              Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                              Заповядай колега , няма значение с какви гуми си . До мястото на барбекюто се стига по асфалт и накрая има около 200 метра чакълиран път, сутринта ще тръгнат 3 - 4 джипа натам и ти можеш да се присъединиш към тях ако не искаш да идваш на разходката заради тракащото каре .
                              Живко , към колко смятате да се тръгва за разходката ?
                              Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                              New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                              Коментар


                              • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                                Като гледам и ние ще доидем маи направо на барбркюто.Сутринта чакаме да ни пристигне водната помпа и до обяд се надяваме да доидем.Гарга наливаи виното
                                0887/400121 Антон Донев

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X