Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

    Сега е момента да благодаря на всички които помогнаха за събирането на дърва за огъня и печенето на всичките мръвчоци. Няма да ги изброявам по именно да не пропусна някой .
    ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
    тел. 0889 017703
    0897 516030

    Коментар


    • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

      КРАСОТА!

      Коментар


      • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

        Още една гледна точка в снимки:
        Прикачени файлове

        Коментар


        • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

          Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение
          Колето от Шумен, получава една купа II-място лично предоставена от Иван Попов!

          Големи благодарности и на вас за организацията и супер преживяването през тези два дни, и за Ванката Попов за подаръка, но да ви кажа, ако не знаете-
          КОЛЬО НЕ СЕ КИЧИ С ЧУЖДИ КУПИ.

          Така, че адрес няма. Задръжте купата в клуба ви, и я ползвайте като преходна награда за всяка година-измислете си дали да е за най-атрактивен участник в събора, за най-пиян на купона, или каквото е там, и купата да се предава всяка година от стария награден на новия.
          Или и измислете друго предназначение, свободни сте в избора си.

          Още веднъж ви благодаря за страхотното мероприятие. С всяка година става все по-добър купон, и май е време да смените датата с някой по-топъл месец, та да може да се събираме по поляните на палатки, че не можете ни събра в помещение занапред.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Големи благодарности и на вас за организацията и супер преживяването през тези два дни, и за Ванката Попов за подаръка, но да ви кажа, ако не знаете-
            КОЛЬО НЕ СЕ КИЧИ С ЧУЖДИ КУПИ.

            Така, че адрес няма. Задръжте купата в клуба ви, и я ползвайте като преходна награда за всяка година-измислете си дали да е за най-атрактивен участник в събора, за най-пиян на купона, или каквото е там, и купата да се предава всяка година от стария награден на новия.
            Или и измислете друго предназначение, свободни сте в избора си.

            Още веднъж ви благодаря за страхотното мероприятие. С всяка година става все по-добър купон, и май е време да смените датата с някой по-топъл месец, та да може да се събираме по поляните на палатки, че не можете ни събра в помещение занапред.
            Няма начин Коле,ще развалим чара на Зимния събор ако променим датата,ние сме си го нарекли,първия си беше в студа и за напред ще е така,но може да ви поканим с колегите в края на лятото на Трофи състезание(евентуално за празника на града),а купона пак ще е същия,само да сме живи и здрави.
            LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
            Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

            Коментар


            • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
              Големи благодарности и на вас за организацията и супер преживяването през тези два дни, и за Ванката Попов за подаръка, но да ви кажа, ако не знаете-
              КОЛЬО НЕ СЕ КИЧИ С ЧУЖДИ КУПИ.

              Така, че адрес няма. Задръжте купата в клуба ви, и я ползвайте като преходна награда за всяка година-измислете си дали да е за най-атрактивен участник в събора, за най-пиян на купона, или каквото е там, и купата да се предава всяка година от стария награден на новия.
              Или и измислете друго предназначение, свободни сте в избора си.

              Още веднъж ви благодаря за страхотното мероприятие. С всяка година става все по-добър купон, и май е време да смените датата с някой по-топъл месец, та да може да се събираме по поляните на палатки, че не можете ни събра в помещение занапред.
              Извинявай за "обидата" от моя страна "колега" ! Обещах ти и най-вече пред себе си , че първата ми купа от тази година ще е за теб за да счупиш каръка с вечното четвърто място и без купи при това с ВИТАРА. Щом не ти харесва жеста ми не я подхвърляй на "кучетата" и на ...ИСКАМ си я обратно, защото съм я ИЗСТРАДАЛ повече от всички -повярвай ми !!! Успехи и много купи за напред. П.С. Пуснете друга тема за препоръки и поуки.
              Последно редактирано от ivan popov; 03-02-14, 19:29.
              0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

              Коментар


              • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                Хвала на всички участници на и в купона.Съжалявам,че не можах да дойда но след Разград ме грабна грипец,ма като гледам клипове и фотоси все едно,че съм бил.Благородно завиждам.Коле не се впрягай приятелю,вярвам,че Иван няма някаква умисъл,всички играем в един цирк и се печем на един и същи огън по кошиите,дайте го малко по ведро,все пак зима е,сняг вина,мезета.Поздрави на всички.
                ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
                Г 230Е
                Г 500 0887 390 703

                Коментар


                • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                  Колеги едно голямо БЛАГОДАРЯ за перефектната организация на цялото мероприятие.Беше ПЕРФЕКТНО.Поздрави на всички и ЕВАЛА.
                  sigpic

                  Коментар


                  • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                    Само да поясня-не съм се впрегнал, нито съм се обиждал.
                    Най-малко на Иван Попов. Съжалявам, ако е прозвучало по този начин.
                    Напротив-даже съм ти благодарен Ванка за жеста, трогнат съм, но виж по-горе.
                    Разберете се как да си вземеш купата. Тя си е ТВОЯ, заслужи си я напълно реално, с перфектно каране, и май вече пазене на машината.

                    А вече и аз си имам своя витринка с купи. Така, че благодаря от сърце, но няма нужда, живот и здраве-франко ще продължава да ми изкарва нови купи разплаквайки по-сериозните машини.

                    Поздрави, и още веднъж благодаря за чудесното изживяване.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                      [QUOTE=lubashki777;2416924]Искрено се надявам да става въпрос за моето коляно и да няма някой пострадал от гостите...
                      пострадалия е Коки човека с бялата Плевенска КИА скъса връзки и утре му предстой операция да му пожелаем бързо възстановяване!!!
                      Nissan Patrol 4.0

                      Коментар


                      • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                        Първоначално публикуван от Мариян Р40 Преглед на мнение
                        пострадалия е Коки човека с бялата Плевенска КИА скъса връзки и утре му предстой операция да му пожелаем бързо възстановяване!!!
                        Аз не знаех със сигурност че се е случило нещо,даже след поста на Любо помислих че става дума за него...
                        LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                        Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                        Коментар


                        • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                          [QUOTE=Мариян Р40;2417459]
                          Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
                          Искрено се надявам да става въпрос за моето коляно и да няма някой пострадал от гостите...
                          пострадалия е Коки човека с бялата Плевенска КИА скъса връзки и утре му предстой операция да му пожелаем бързо възстановяване!!!
                          Казвайте ,ако трябва помощ?Дано по бързо се възстанови.Пожелавам успех.
                          ТОЙОТА в РЕЙНДЖЪР стъпили на ПАТРОЛ Y 60
                          Г 230Е
                          Г 500 0887 390 703

                          Коментар


                          • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                            Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
                            Искрено се надявам да става въпрос за моето коляно и да няма някой пострадал от гостите...
                            Първоначално публикуван от Мариян Р40 Преглед на мнение
                            Пострадалия е Коки,човека с бялата Плевенска КИА,скъса връзки и утре му предстои операция,да му пожелаем бързо възстановяване!!!
                            Много кофти се е получило,съжалявам че колегата е претърпял такава неприятна травма,и то по време на забавата,ако може да съдействаме за нещо сме на линия.
                            LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                            Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                            Коментар


                            • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                              Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                              Много кофти се е получило,съжалявам че колегата е претърпял такава неприятна травма,и то по време на забавата,ако може да съдействаме за нещо сме на линия.
                              Ако може с нещо ще помогна. Аз си мислех , че някой е чул щракането от моите колена. Дясното ми е със скъсани кръстни връзки , а лявото със скъсан минискус . И въпреки всичко играх казачок заради рожденника.
                              0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                              Коментар


                              • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                                Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
                                Ако може с нещо ще помогна. Аз си мислех , че някой е чул щракането от моите колена. Дясното ми е със скъсани кръстни връзки , а лявото със скъсан минискус . И въпреки всичко играх казачок заради рожденника.
                                Оценям жеста Ванка, дано се възстанови бързо колегата,аз се разминах само с лека мускулна треска,но може да е и от кючека.
                                LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                                Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X