Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

    Здравейте приятели.Готов съм със снимките и от втория ден на събора.Постарах се повечето състезатели да имат поне по една -две снимки тук от мен.Дано да не съм пропуснал някой...
    И така...след сериозния купон вечерта в ресторанта, каталясали поспахме по няколко часа и сутринта около 8.00ч. вече бяхме на трасето за състезанието.Предстоеше маркиране с колчета и ленти на самото трасе и прогонването му.



    Кетъринга също се подготвяше за мероприятието.



    Последваха тестове при тези условия на изготвеното трасе.



    През това време наградите кротко чакаха да видим кои ще станат техни притежатели.





    Състезанието започна със записване на участниците ...



    Машините кротко очакваха шоуто и жребия коя от тях ще е първа...



    Бате Радо ме предупреди да слушкам, че да не ми дърпа после ушите...



    Ето , че и старта беше даден и машините започнаха една по една да се борят с трасето.Избрал съм по-атрактивните снимки от представянето им!

























    Гас...гас...гаааассс....







    Живко Бакалов великодушно предостави не на един, а на два екипажа от гостите личната си машина, за да участват в надпреварата.







    Поглед към Ст. Загора- града домакин на срещата.



    Следва единствения представител на женския пол участващ в състезанието-Надежда от Габрово, а нейния навигатор може да е пример за всички които изпълняват тази задача.
    Макар и да не заеха челни места в класацията, за мен те бяха един от най-атрактивните екипажи!





    Следващата снимка поне у мен провокира да си запея песничката "Три танкиста ..."



    А ето и пилота...в очакване...











    Ето и Троянската хала Тедо...









    След него пък по трасето се развихри и Васката от Мъглиж..., абе все воеводи...







    Ванката Попов така профуча по трасето, че...не можах да сменя дестинациите и да го заснема от исканите от мен положения.Все пак...



















    С този участник завърши и състезанието.докато колегите обработваха резултатите, всеки можеш да се пусне за удоволствие извън класирането по трасето.Единодушно за най-атрактивно преминаване беше определен...бат Радо- метала!
    Ей ...не знам за Ред Бул,ама туй AC/DC наистена дава крила...и 20к.с. допълнително мощност...













    Дойде ред и на награждаването.Ето ги и по ред на класирането първите трима от стълбицата.
    Първо място/много оспорвано...чак се стигна до мерене на диаметър на гумите.../



    Второ място



    Трето място.



    А ето и цялата стълбичка...



    Най-готиното е, че дори и извън класирането на първата тройка, при останалите участници не липсваха положителни емоции.





    Варненската група...













    Накрая Марин закри мероприятието и целия събор.



    С това приключиха тези два изпълнени с много емоция дни.Радвам се, че се получи най-грандиозния събор не само в историята на организираните от нас мероприятия, а май и на национално ниво/поне така се изказаха доста от гостите/
    Както споменах и някъде по-нагоре, искрено благодаря на всички, които ни уважиха и допринесоха с присъствието си за чара и мащабността на това мероприятие.Както знаете, нагърбили сме се с нелеката задача да организираме тази сбирка за нашите приятели от цяла България/ и не само/ в най-трудното и непердсказуемо като условия време, но...догодина вместо 200 и 400 човека да дойдете, няма да се уплашим и отново ще се опитаме купона и условията да са на ниво и всички да се забавляваме на макс!
    Поздрави на всички приятели
    Последно редактирано от lubashki777; 05-02-14, 09:32.
    NISSAN FOREVER
    -----------------------------------------------------------------------------
    Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

    Коментар


    • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

      Едно голямо БРАВО на Стара загора
      Преживяхм един уникален събор изпълнен само с хубави моменти и спомени. Продължаваите все така (само напред) и до година пак на
      СУЗУКИ СЪБОР
      Поздрави
      Suzuki samurai sj 413 jx gsm.0897876505 Ямбол

      www.youtube.com /ASK Yambol 4x4 extreme

      Коментар


      • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

        Стягайте си машините,догодина ще е по тежко......виното.
        LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
        Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

        Коментар


        • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

          Миналата година се заканих и тази година да дойда на срещата на старозагорската група. А по-миналата година си обещах за миналата. И не съжалявам... А по-предната година на Ягода седмицата на срещата в понеделник ми зашиха хернията, в петък пътувах за сбирката, а в събота се тръсках на разходката... Та, така и сега си обещах, че догодина ще дойда, ако ще червен сняг да вали, ако ще и потоп да е!
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

            Любак, ти както винаги си все така добър в отразяването чрез снимков материал и текст на събитията.
            И все повече задобряваш.

            Коментар


            • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

              Хаха...благодаря ти приятелю!
              Радвам се, че ни гостува и се видяхме на мероприятието!
              Поздрави!
              NISSAN FOREVER
              -----------------------------------------------------------------------------
              Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

              Коментар


              • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                здравейте .първо искам да изкажа благодарности на организаторите ,срещата беше на много високо ниво.благодаря за всички хубави моменти изкаран и с хубави хора.честито на всички победители.
                КИА "SPORTAGE"2000 16V
                КАЛОЯН ТРИФОНОВ

                Коментар


                • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                  много поздрави и доскорошно виждане
                  КИА "SPORTAGE"2000 16V
                  КАЛОЯН ТРИФОНОВ

                  Коментар


                  • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                    Първоначално публикуван от koki84 Преглед на мнение
                    много поздрави и доскорошно виждане
                    Коки, кво става с коляното? Ако трябва да правим едно желязно ?
                    GSM 0877 08 99 19
                    Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                    Коментар


                    • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                      Много ме е яд, че не можах да присъствам. Изкарали сте си страхотно, поздравления, благодаря и за прекрасните снимки. Ще се постарая вече да не пропускам такива събития, че много отсъствия ми се събраха, пък Диневи вече не искат да ми ги извиняват..
                      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                      0878 23 58 34- Радо

                      Коментар


                      • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                        Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
                        Много ме е яд, че не можах да присъствам. Изкарали сте си страхотно, поздравления, благодаря и за прекрасните снимки. Ще се постарая вече да не пропускам такива събития, че много отсъствия ми се събраха, пък Диневи вече не искат да ми ги извиняват..
                        Много неизвинени ти се събраха . Умно моче си , можеш да смяташ 1=1. шишенца и бурканче с мед .
                        ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                        тел. 0889 017703
                        0897 516030

                        Коментар


                        • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                          Ето едно много добро видео, браво на колегата който го е качил!
                          http://vbox7.com/play:9e937e4399
                          OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                          Коментар


                          • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                            Открийте РАЗЛИКАТА в колчето ! Снимките са в обратна последователност на последните три коли. На това място връщах два пъти и загубих доста време , защото колчето беше в самия коловоз и ти вкарваше предната гума върху него , а какво остава за задната гума !!! В последното клипче е отрязано точно това място. Защо ли ? Кой беше съдия в тази зона и какво му е становището ?
                            0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                            Коментар


                            • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                              Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение
                              Ето едно много добро видео, браво на колегата който го е качил!
                              http://vbox7.com/play:9e937e4399
                              Колегата направо си е конкурент в отразяването на Любо, само че с видеоклип.
                              Който си го може, си го може!
                              Гледах го два пъти с кеф.

                              Коментар


                              • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                                Първоначално публикуван от barzashki Преглед на мнение
                                Коки, кво става с коляното? Ако трябва да правим едно желязно ?
                                ЗА сега няма да има нужда.доктора клъцна сряза и заши и каза,ще живееш
                                Последно редактирано от koki84; 06-02-14, 13:21.
                                КИА "SPORTAGE"2000 16V
                                КАЛОЯН ТРИФОНОВ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X