Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

    Е да се запишем и ние Симеон Цинцов Надя Тороманова СУЗУКИ ВИТАРА Самоков.
    878177589

    Коментар


    • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

      Списък "Неделен затворен кръг"
      1.Антон Донев/...................................Сузуки Витара/Сливен
      2.Тедор Енев /....................................ЛР Дефендер /Троян
      3.Радо Метала/...................................Сузуки с крила/Сливен,Ямбол
      4.Стоян Францов/........................ УАЗ/София
      5.Петър Павлов/ Димитър Киряков, RRC/Пловдив
      6.Стефан Арзатов/........................ - Сузуки Витара - Варна
      7.Даниел Костадинов/ Мариян Петков, Сузуки Саморай - Плевен
      8.Надежда Владимирова/................... Нисан патрул(камиончето)-Габрово
      9.Николай Колев/................................ -Сузуки Самурай-Ямбол.
      10.Ивайло Павлов / .............................. Сузуки Самурай-Габрово
      11. Иван Попов / Мариела Ценева Сузуки Витара
      12.Милен Златев /.........................Сузуки Самураи -гр.Ямбол
      13. Симеон Цинцов / Надя Тороманова СУЗУКИ ВИТАРА Самоков

      С Марин сме много бързи в корекциите на списъка
      OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

      Коментар


      • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

        Вай,вай,вай-то Сузуки,то чудо!Очаквам голямата изнена в последния момент,защото дочуват от тук от там,че доста подготвени машини ще дойдат на срещата.Не се записват за да не откажат ентусиастите.Сигурен съм,че домакините ще направят така,че всеки който иска да може да премери сили.
        Нека силата да бъде с нас!
        Suzuki Grand Vitara
        +34 642 91 4154

        Коментар


        • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

          Мисля че Сузукитата са основна част от това мероприятие.
          878177589

          Коментар


          • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

            Първоначално публикуван от Симеон Цинцов Преглед на мнение
            Мисля че Сузукитата са основна част от това мероприятие.
            Уж е за всички, но май Сузукитата са най-смели!
            OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

            Коментар


            • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

              Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение

              п.п Нали и Мая ще взимаш да има с кого да танцувам , че ти не мойш.
              Ми то така ,пенсионерите като не могат друго да правят ,танцуват .А ние младите се занимаваме с други неща за напреднали
              Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

              Коментар


              • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                Първоначално публикуван от Симеон Цинцов Преглед на мнение
                Мисля че Сузукитата са основна част от това мероприятие.
                Те са главната причина да го има това мероприятие,7 лета назаде възникна като Сузи-Събор.
                LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                Коментар


                • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                  Малиии кога минаха толкова години Ве?
                  Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                  0888 315 794
                  LZ1UPI
                  A1 (Rh+)

                  Коментар


                  • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                    Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
                    Ми то така ,пенсионерите като не могат друго да правят ,танцуват .А ние младите се занимаваме с други неща за напреднали
                    Малко ми остава до пенсия 23г. Ама не ми пречи да ти разкостя Витарата на асфалта , ако Мая разрещи де
                    ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                    тел. 0889 017703
                    0897 516030

                    Коментар


                    • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                      Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
                      Малко ми остава до пенсия 23г. Ама не ми пречи да ти разкостя Витарата на асфалта , ако Мая разрещи де
                      Гарга,Джимито има предвид друго за пенсионерите.Ама да не спамим темата.Който иска да види кво могат пенсиите,да дойде с някоя братовчедка,пък подир ще приказваме.
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:22.jpg
Прегледи:1
Размер:245.5 КБ
ID:5555750
                      Последно редактирано от Радо 57; 21-01-14, 09:41.
                      Нека силата да бъде с нас!
                      Suzuki Grand Vitara
                      +34 642 91 4154

                      Коментар


                      • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                        Един ден затишие,защо така бе братлета.Я драснето по нещо,кой кога с какво ще идва или някакви изисквания към организаторите.Абе с две думи лаф да става.
                        Нека силата да бъде с нас!
                        Suzuki Grand Vitara
                        +34 642 91 4154

                        Коментар


                        • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                          Първоначално публикуван от Радо Метала Преглед на мнение
                          Един ден затишие,защо така бе братлета.Я драснето по нещо,кой кога с какво ще идва или някакви изисквания към организаторите.Абе с две думи лаф да става.
                          Абе то има изисквания, ама са към организаторките ... пък те, понеже си траят за сега и всички сме присвили уши и чакаме включване
                          Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                          0888 315 794
                          LZ1UPI
                          A1 (Rh+)

                          Коментар


                          • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                            Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                            Абе то има изисквания, ама са към организаторките ... пък те, понеже си траят за сега и всички сме присвили уши и чакаме включване
                            Организаторки нямаме ама за " приятелките " при нас отговаря плейбоя на групата - Гаргамел ... ма като го знам каква е скръндза и си ги оставя само за себе си , ще се наложи да се задоволите с придружителките ви ...или с красивите дами от публиката , които като ви видят огромните джипове сами ще влязат в тях ...
                            VEREYA MOTORSPORT TEAM

                            Коментар


                            • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                              Жика,значи нямам шанс,щото мойта Витарка е малка,явно трябва да се присламча към някой "батко".Ама пък от махалата с.Дълбоки,някоя "бледолика кака" може да изпадне,като замирише на скара.....и това е вариант.
                              п.п.Въпрос към организаторите:Говорите за скара,кебапи/Гаргата/,вино/Белата/-това бадева за участниците ли ще е или само за мен?Да не зема да донеса нещо,че да се мина, че едно такова напоследък много свидливо взе да ми става.
                              Нека силата да бъде с нас!
                              Suzuki Grand Vitara
                              +34 642 91 4154

                              Коментар


                              • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                                Бат Радо , в събота скарата / кебапчетата/ и виното са за почерпка на всички гости . В неделя на затвореното трасе ще има кетъринг , но това не пречи който иска да си запали барбекюто и да гледа зрелищните изпълнения на майсторите по офроуд
                                VEREYA MOTORSPORT TEAM

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X