Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

    Нарочно се ослушват и ще се запишат в последния момент по стар български обичай[/QUOTE] Точно казано и ние нарочно изчакваме да не плашим хорта а и не се знае каква свинщина ще сътворим на лудогорието в неделя на траялчето.

    Коментар


    • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

      Нека да изчакват... стартовите номера са 20, все пак ще гледаме да не замръкнем много.
      OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

      Коментар


      • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

        Първоначално публикуван от slavin Преглед на мнение
        Нека да изчакват... стартовите номера са 20, все пак ще гледаме да не замръкнем много.
        Тогава да избързаме със записването - Стефан Арзатов - Сузуки Витара - Варна / ако останем здрави след Разград /.
        Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
        Стефан Арзатов

        Коментар


        • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

          Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение
          Този списък нещо.........

          1.Антон Донев/...................................Сузуки Витара/Сливен
          2.Тедор Енев /....................................ЛР Дефендер /Троян
          3.Радо Метала/...................................Сузуки с крила/Сливен,Ямбол
          4.Стоян Францов/........................ УАЗ/София
          5.Петър Павлов/Димитър Киряков, RRC/Пловдив
          Първоначално публикуван от slavin Преглед на мнение
          Показахме им подготовката за траяла и замлъкнаха нещо
          Антоне, Честит Имен Ден.
          По този случай и поради ослушването, предлагам старта да бъде по реда на записване.
          Последно редактирано от Tedo56; 17-01-14, 19:52.

          Коментар


          • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

            Първоначално публикуван от Tedo56 Преглед на мнение
            Атоне, Честит Имен Ден.
            По този случай и поради ослушването, предлагам старта да бъде по реда на записване.
            А така,честито за именния ден,да се стяга първия на старта...,няма само ти да ни чупиш колите у Сливен
            LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
            Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

            Коментар


            • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

              Честито Тонка . Бе аз се чудя що Антон ходи с един голям чук между джипките..........пък той ги чупел тцъ, тцъ, тцъ
              не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

              Коментар


              • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                Моля да запишете и Даниел Костадинов - Мариян Петков Сузуки Саморай - Плевен . за траялчето
                ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                тел. 0889 017703
                0897 516030

                Коментар


                • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                  Още няколко мераклии потвърдиха че на място ще се запишат,идеята е да са сред последните позиции да карат по разбито трасе на заден мост
                  LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                  Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                  Коментар


                  • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                    Записване на първия отбот от Габрово Надежда Владимирова Нисан патрул(камиончето) с навигатор някой по малко пил...
                    (пиша от нейни име че няма регистрация)
                    Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
                    КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

                    Коментар


                    • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                      Николай Колев -Сузуки Самурай-Ямбол.
                      ТЛК-120 Николай Колев
                      0898521295

                      Коментар


                      • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                        Надявам се да не съм нахален ама ако някой патува от София дали има място за куфар около 70кила.Щот навигатори ми реши че ще пропусне а аз съм с кола тоталка за извесно време.Та да патувам до Стара Загора от София и обратно с него.
                        https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                        Коментар


                        • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                          Нека и аз да подам една заявка за участие и да подсилим Габровското участие - макар ,че все още съм в бокса надявам се да е ок до тогава машината де

                          Ивайло Павлов / навигатор ще измислим в движение / Сузуки Самурай

                          Коментар


                          • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                            1.Антон Донев/...................................Сузуки Витара/Сливен
                            2.Тедор Енев /....................................ЛР Дефендер /Троян
                            3.Радо Метала/...................................Сузуки с крила/Сливен,Ямбол
                            4.Стоян Францов/........................ УАЗ/София
                            5.Петър Павлов/ Димитър Киряков, RRC/Пловдив
                            6.Стефан Арзатов/........................ - Сузуки Витара - Варна
                            7.Даниел Костадинов/ Мариян Петков, Сузуки Саморай - Плевен
                            8.Надежда Владимирова/................... Нисан патрул(камиончето)-Габрово
                            9.Николай Колев/................................ -Сузуки Самурай-Ямбол.
                            10.Ивайло Павлов / .............................. Сузуки Самурай-Габрово
                            OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                            Коментар


                            • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                              Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
                              Надявам се да не съм нахален ама ако някой патува от София дали има място за куфар около 70кила.Щот навигатори ми реши че ще пропусне а аз съм с кола тоталка за извесно време.Та да патувам до Стара Загора от София и обратно с него.
                              Ще те вземем.

                              Коментар


                              • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                                Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение
                                1.Антон Донев/...................................Сузуки Витара/Сливен
                                2.Тедор Енев /....................................ЛР Дефендер /Троян
                                3.Радо Метала/...................................Сузуки с крила/Сливен,Ямбол
                                4.Стоян Францов/........................ УАЗ/София
                                5.Петър Павлов/ Димитър Киряков, RRC/Пловдив
                                6.Стефан Арзатов/........................ - Сузуки Витара - Варна
                                7.Даниел Костадинов/ Мариян Петков, Сузуки Саморай - Плевен
                                8.Надежда Владимирова/................... Нисан патрул(камиончето)-Габрово
                                9.Николай Колев/................................ -Сузуки Самурай-Ямбол.
                                10.Ивайло Павлов / .............................. Сузуки Самурай-Габрово
                                Абе то събор на Сузуки ли ще е или национална среща?
                                Нека силата да бъде с нас!
                                Suzuki Grand Vitara
                                +34 642 91 4154

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X