Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

    Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
    Утре ще копаме по трасето на траяла . Като гледам първите записали се, голямо копане ще падне.Нема се плашите , ще е нещо средно между Лазарово и Париж Дакар, ????? Слагам батериите да се зареждат и утре вечер фотоси от трасето .
    .
    Гарга да внимаваш с багера! Дане откажем хората и без това списъка е малък
    OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

    Коментар


    • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

      Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
      Да разбираме ли, че...си махнал теглича..., и си сложил в джипката още няколко диска на AC/DC
      Теглича за нищо на света не го махам,той ми е единствената утеха ако заседна някъде.Връзват ме за него и ме вадят.Щото другаде нямя къде да ме хванат.
      Нека силата да бъде с нас!
      Suzuki Grand Vitara
      +34 642 91 4154

      Коментар


      • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

        Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
        Тъй като диванче да се уреди ще усложни организацията, той явно за това предвидливо ще разрежда ракията...
        Ще взема и едно шише неразредена,айде стига сте ме яли
        Нека силата да бъде с нас!
        Suzuki Grand Vitara
        +34 642 91 4154

        Коментар


        • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

          Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
          Градуса е добър не го събаряй ! Няма да пукаш цяла вечер ,сядаш забиваш три големи и си лягаш на дивана . Славине да не забравите в ресторанта да сложите едно диванче ,че Радо като хапне и пийне си ляга Като на разходката в стара планина ,имам и снимка ама не ми се търси ,как Радо още в 22:00 се хвърли на дивана в кръчмата и заспа Тогава май не беше разредил ракията .
          Тоше,бат Радо е на годинки вече и от време на време си полягва.Затварям си очите,ама слушам какво става наоколо-дет се вика вземам си дрямката.Абе с една дума дърт лисугер съм,мърсувам по тъмното докато младите спинкат.Иначе за Стара планина си прав-ракията беше още от казана.
          Нека силата да бъде с нас!
          Suzuki Grand Vitara
          +34 642 91 4154

          Коментар


          • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

            Първоначално публикуван от Николай Колев-64 Преглед на мнение
            Е, от нас ядене, пиене и малко каране.
            Ники,как тъй малко каране,затова ли тренираме три месеца на Бакаджика?
            Нека силата да бъде с нас!
            Suzuki Grand Vitara
            +34 642 91 4154

            Коментар


            • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

              Днес се подготвя трасето за траяла. Накрая ще има купи... кой екипаж ли ще ги грабне?

              OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

              Коментар


              • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                Първоначално публикуван от slavin Преглед на мнение
                Днес се подготвя трасето за траяла. Накрая ще има купи... кой екипаж ли ще ги грабне?


                Еее, Славине, всичките на един екипаж ли ще ги дадете - ще вземе да се възгордее много
                Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                0888 315 794
                LZ1UPI
                A1 (Rh+)

                Коментар


                • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                  Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
                  Супер ако има мераклии и ние братя Диневи идваме .

                  Алоууууууу , сестри Кушлеви вие на къде с тоз червен сандък ? По ти отива да посрещаш гостите .
                  Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                  Коментар


                  • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                    Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                    Еее, Славине, всичките на един екипаж ли ще ги дадете - ще вземе да се възгордее много
                    Нали са по две за екипаж, да има за пилот и навигатор, че говорих за първото място...
                    Днес са направили трасето много красиво и наистина ще е за възгордяване победата.
                    OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                    Коментар


                    • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                      Спокойно,копането завърши,постарахме се с Гаргата където беше прекалено лесно да добавим,където пък беше непреодолимо поне за нашите машини коригирахме,минава се навсякъде без блокажи,за спорта,но не мислете обаче че за всички ще е детска игра,паркетници нямат шанс.....
                      Малко материали за запалване на фитила....няколко екстремчета,и рали крос нататък,ако завали ще стане по интересно!
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 001.jpg
Прегледи:1
Размер:213.7 КБ
ID:5554541
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 002.jpg
Прегледи:1
Размер:243.6 КБ
ID:5554542

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 004.jpg
Прегледи:1
Размер:256.2 КБ
ID:5554544
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 005.jpg
Прегледи:1
Размер:182.3 КБ
ID:5554545
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 003.jpg
Прегледи:1
Размер:249.0 КБ
ID:5554543
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 007.jpg
Прегледи:1
Размер:297.4 КБ
ID:5554547
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 011.jpg
Прегледи:1
Размер:285.3 КБ
ID:5554551
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 006.jpg
Прегледи:1
Размер:259.8 КБ
ID:5554546
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 008.jpg
Прегледи:1
Размер:267.6 КБ
ID:5554548
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 010.jpg
Прегледи:1
Размер:281.6 КБ
ID:5554550
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 009.jpg
Прегледи:1
Размер:277.7 КБ
ID:5554549
                      Който подцени насипа,остава горе,аз се наиграх на заден мост,и трябваше да се унижа да ме закача Витарник
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 013.jpg
Прегледи:1
Размер:201.4 КБ
ID:5554540
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 012.jpg
Прегледи:1
Размер:234.5 КБ
ID:5554552


                      Първоначално изкопахме дълбочки слонските стъпки,ама ги позапълнихме после и багера ги тръмбова


                      Тва трябва да е плувния басейн,ама Божа работа..


                      Слонски стъпки на заден мост само,тва ще го коригираме...

                      Опита да мина насипа на задно завърши в полза на насипа....и ме тегли Витара

                      Втори опит на същите килограми....,вече Витара не може да помогне,освен ако не е в дерето отатък.
                      Последно редактирано от belata; 15-01-14, 17:35.
                      LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                      Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                      Коментар


                      • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                        Турбо Витарите съскат,ама на траяла по малко...


                        Упорит иначе Живко..


                        Аве лесна работа..
                        Последно редактирано от belata; 15-01-14, 17:34.
                        LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                        Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                        Коментар


                        • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                          Вече и заваля
                          Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
                          Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
                          "Mud Angels" Stara Zagora

                          Коментар


                          • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                            Първоначално публикуван от SaTaNaTa_83_stz Преглед на мнение
                            Вече и заваля
                            Не вали бре , жената простира на терасата . Това ако е дъжд .
                            ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                            тел. 0889 017703
                            0897 516030

                            Коментар


                            • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                              Не знам за дъжд ама пийте по едно кисело мляко ,че голямо обгазяване е имало
                              ВНЕДОРОЖНИК УАЗ - БОГ РАЗБИТЫХ ДОРОГ

                              Коментар


                              • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                                Трасето се получи много добре , 6 екстремни участъка (ако може така да се каже) около 700м. каране по мото писта с много бабуни и на финала 3 траншеи . Обща дължина на трасето 734м.28см. и 13мм. . За подготвена джипка време за минаване 7-8мин. Другите на абордаж и за скрап . Нема се плашите трасето е близо да града и може пеш да се приберете . За стокови джипки малко не става , не че ще ги оставим там но все пак си е състезание. Максимално време за преминаване 15мин., за да има време всички записали се да участват. Аз ще съм нещо като главен съдия и приемам всякакви подкупи , наливни или хартиени за да ги обърна в наливни . може и купони за БИЛА или КАРФУР или буркани с компоти от прасета . Абе купон да става , чакаме ви с нетърпение .

                                п.п. Добре ще е всички които мислят да карат траялчето да го публикуват тук в темата за да имаме реална представа колко ще са участниците и да си направим разбора .
                                ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                                тел. 0889 017703
                                0897 516030

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X