Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

    Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
    Корупция.....нещо?
    Тарга,ми то на това се крепи света бе братле.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:1
Размер:278.3 КБ
ID:5554687Нали Гаргата ще е нещо като главен съдия,от сега съм му заделил достатъчно "огнена вода",която да стигне и за сватбите на малчуганите му,та заплюл съм си тези двечките тенекета.
    п.п.Веско,авторски права ще плащам като се видим.
    Последно редактирано от Радо 57; 16-01-14, 11:30.
    Нека силата да бъде с нас!
    Suzuki Grand Vitara
    +34 642 91 4154

    Коментар


    • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

      Много отговорности - нещо като главен съдия , скараджия , посрещач , пътна помощ ...... - ще ти трябва асистентски екип , асистентска кола за подкупите

      Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
      Трасето се получи много добре , 6 екстремни участъка (ако може така да се каже) около 700м. каране по мото писта с много бабуни и на финала 3 траншеи . Обща дължина на трасето 734м.28см. и 13мм. . За подготвена джипка време за минаване 7-8мин. Другите на абордаж и за скрап . Нема се плашите трасето е близо да града и може пеш да се приберете . За стокови джипки малко не става , не че ще ги оставим там но все пак си е състезание. Максимално време за преминаване 15мин., за да има време всички записали се да участват. Аз ще съм нещо като главен съдия и приемам всякакви подкупи , наливни или хартиени за да ги обърна в наливни . може и купони за БИЛА или КАРФУР или буркани с компоти от прасета . Абе купон да става , чакаме ви с нетърпение .

      п.п. Добре ще е всички които мислят да карат траялчето да го публикуват тук в темата за да имаме реална представа колко ще са участниците и да си направим разбора .
      тел. за приятели по всяко време 0888 909394

      Коментар


      • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

        Първоначално публикуван от Радо Метала Преглед на мнение
        Тарга,ми то на това се крепи света бе братле.[ATTACH=CONFIG]671060[/ATTACH]Нали Гаргата ще е нещо като главен съдия,от сега съм му заделил достатъчно "огнена вода",която да стигне и за сватбите на малчуганите му,та заплюл съм си тези двечките тенекета.
        п.п.Веско,авторски права ще плащам като се видим.
        Радо,
        Днес решихме да сменим съдиите, че да могат до състезанието да се понапълни клуба с "Огнена вода"
        Няма само единици да се корумпират тука
        OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

        Коментар


        • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

          Първоначално публикуван от slavin Преглед на мнение
          Радо,
          Днес решихме да сменим съдиите, че да могат до състезанието да се понапълни клуба с "Огнена вода"
          Няма само единици да се корумпират тука
          Добре и това съм предвидил,ще напълня от буренцето още някоя друга бутилчица,та дано ме е огрее в края на краищата.Пък и другите съди имат дечица дет ще женят,няма да ги оставя на сухо.Не трябва да забравяте,че от вашия клуб започнах офроуда,все пак сме нещо като "наши хора".За другото нямайте грижа.
          Раздвоен съм обаче и не мога вечер да спя,стрескам се нещо,мъчи ме един въпрос-от петък вечер да дода или събота сабаале?Вий кво ще кажете?
          Нека силата да бъде с нас!
          Suzuki Grand Vitara
          +34 642 91 4154

          Коментар


          • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

            Първоначално публикуван от Радо Метала Преглед на мнение
            Добре и това съм предвидил,ще напълня от буренцето още някоя друга бутилчица,та дано ме е огрее в края на краищата.Пък и другите съди имат дечица дет ще женят,няма да ги оставя на сухо.Не трябва да забравяте,че от вашия клуб започнах офроуда,все пак сме нещо като "наши хора".За другото нямайте грижа.
            Раздвоен съм обаче и не мога вечер да спя,стрескам се нещо,мъчи ме един въпрос-от петък вечер да дода или събота сабаале?Вий кво ще кажете?
            Като гледам колко се обадиха, че ще са от петък тук сигурно няма да е никак скучно.
            OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

            Коментар


            • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

              Първоначално публикуван от slavin Преглед на мнение
              Като гледам колко се обадиха, че ще са от петък тук сигурно няма да е никак скучно.
              И моето семейство идва от петък, но спокойно-сина ми пред мен ракия не близва, само бира, а кучка Вълкодавка още на вода кара.
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                Е, с тая корупция колко кила пържоляк ще ми трябват за второто място, ама без да минава джипката през трасето, че е в бокса още?

                П.П. Гадна работа с тия емотинки - за пиене картинки бол, а за пържоли - не една

                Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                0888 315 794
                LZ1UPI
                A1 (Rh+)

                Коментар


                • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                  Първоначално публикуван от Радо Метала Преглед на мнение
                  Раздвоен съм обаче и не мога вечер да спя,стрескам се нещо,мъчи ме един въпрос-от петък вечер да дода или събота сабаале?Вий кво ще кажете?
                  Петък бре.
                  За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                  Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                  Коментар


                  • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                    Радо и рязградската група е от петък с джип или без джип или с комби с лифт дето ходи до екстремите

                    Коментар


                    • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                      Ей, ще прецакате банкета в събота!

                      Имам чувството, че в събота ще си личи кой е дошъл в петък.

                      Радо с тез ракии ки и винца , кой ще кара?
                      Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                      Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                      Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                      Коментар


                      • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                        Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
                        Ей, ще прецакате банкета в събота!

                        Имам чувството, че в събота ще си личи кой е дошъл в петък.

                        Радо с тез ракии ки и винца , кой ще кара?
                        Аз не близвам алкохол.
                        Нека силата да бъде с нас!
                        Suzuki Grand Vitara
                        +34 642 91 4154

                        Коментар


                        • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                          И аз.
                          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                          Коментар


                          • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                            Първоначално публикуван от Радо Метала Преглед на мнение
                            Аз не близвам алкохол.


                            Ааааааааа , тез ги разправяй на друг



                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:TOD_2157.jpg
Прегледи:2
Размер:124.1 КБ
ID:5554722



                            Туй в ръката ти да не е случайно ГРАНАТА ?
                            Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                            Коментар


                            • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                              Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                              И аз.
                              Баси , значи като дойда в петък няма с кой да си кажа наздраве .....
                              Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                              Коментар


                              • От: Национална среща "Стара Загора и приятели" - 01 и 02 февруари 2014г.

                                Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
                                Баси , значи като дойда в петък няма с кой да си кажа наздраве .....
                                Има ,има . Само ръченица още не мога да играя.
                                ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                                тел. 0889 017703
                                0897 516030

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X