Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-дискусия!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

    NISSAN FOREVER
    -----------------------------------------------------------------------------
    Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

    Коментар


    • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

      NISSAN FOREVER
      -----------------------------------------------------------------------------
      Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

      Коментар


      • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

        NISSAN FOREVER
        -----------------------------------------------------------------------------
        Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

        Коментар


        • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску



          П.П.Не намерих начин да вкарам всичкото видео в едно мнение,ако може това да стане моля модератор да се намеси.
          Поздрави на всички!
          NISSAN FOREVER
          -----------------------------------------------------------------------------
          Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

          Коментар


          • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

            Браво на Организаторите!!!ГОЛЕМИ СТЕ!!!
            Всичко беше Невероятно!Накефихме се на макс.!
            Mitsubishi Pajero 2-2.5 GLS
            Сузуки Самурай SJ 410-големия мотор.....
            Кетъринг ЕООД

            Коментар


            • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

              Браво момчета,беше невероятно.
              Гордея се ,че съм един от вас,макар и да не учавствам активно във мероприятията.
              Jeep Cherokee 4.0l-Звяр
              Volkswagen Passat 1.9TDI-Шосейка
              OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

              Коментар


              • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

                Фразата взе да се изтърква, но да я кажа и аз.
                Браво на Организаторите.
                Аз лично съм много доволен от мероприятието макар и вторият ден да си тръгнах по-рано. При покана за следващо подобно събитие от страна на вашият клуб ще направя всичко възможно да дойда.

                Коментар


                • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

                  Постнах същите и в темата в Сузуки форума, но нека ги има и тук...







































































































































                  Интелекта често може да остане скрит. Но глупостта - никога!

                  Коментар


                  • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

                    https://picasaweb.google.com/rossens...eat=directlink
                    Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                    Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                    Коментар


                    • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

                      Хиляди благодарности към организаторите на тази незабравима среща! Догодина пак
                      не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                      Коментар


                      • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

                        Адмирации от мен за организаторите на това страхотно мероприятие. За мен това бяха 2 дни забавление, нови запознанства и положителни емоции!
                        Сигурен съм, че няма нито един недоволен от уикенда
                        Поздрави!
                        Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
                        Mercedes w212 E350 4matic
                        Ducati Monster 600
                        O888795575

                        Коментар


                        • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

                          поздравления за организаторите всичко беше чудесно догодина дано пак да се забавляваме така
                          Nissan Patrol 4.0

                          Коментар


                          • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

                            КЛАСИРАНЕТО ОТ 29.01.2012.
                            ТРАЯЛ

                            1. Александър Торозов, Сузуки Самурай, Сливен. общо време 4.08 мин.
                            бонус - 5.00 мин.
                            чисто време -0.52 мин.

                            2. Николай Георгиев, Сузуки Витара, Мъглиж. общо време 5.14 мин.
                            бонус -5.00 мин.
                            чисто време 0.14 мин.

                            3. Георги Калашев, Тойота, Пловдив. общо време 6.26 мин.
                            бонус -5.00 мин.
                            чисто време 1.26 мин.

                            4. Васил Марков, Педжеро, Мъглиж. общо време 5.59 мин.
                            бонус -5.00 мин.
                            колче +1.00 мин.
                            чисто време 1.59 мин.

                            5. Красимир Йорданов ,Сузуки Самурай. общо време 7.04 мин.
                            бонус -5.00 мин.
                            чисто време 2.04 мин.

                            6. Валентин Георгиев, Г-класа, Пловдив. общо време 8.06 мин.
                            бонус -5.00 мин.
                            чисто време 3.06 мин.

                            7. Пламен Исаев, Педжеро. общо време 9.27 мин.
                            бонус -5.00 мин.
                            лента +1.00 мин.
                            чисто време 5.27 мин.

                            8. Петар Лесов, Паджеро. общо време 10.30 мин.
                            бонус -5.00 мин.
                            чисто време 5.30 мин.

                            9. Методи Павлов, Тойота. общо време 11.14 мин.
                            бонус -5.00 мин.
                            чисто време 6.14 мин.

                            10. Николай Николов, Г-класа. общо време 8.50 мин.
                            бонус -5.00 мин.
                            2бр.колче +2.00 мин.
                            2бр.лента +2.00 мин.
                            чисто време 6.50 мин.

                            11. Ивайло Павлов, Сузуки Самурай. общо време 13.09 мин.
                            бонус -5.00 мин.
                            колче +1.00 мин.
                            лента +1.00 мин.
                            чисто време 10.09 мин.

                            И колегите които не успяха да финишират.

                            Иван Попов, Сузуки Витара.
                            Величко Костадинов, Сузуки Самурай.
                            Стоян Магарето, Сузуки Витара.
                            Георги Тенчев, Опел Фронтера.
                            ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                            тел. 0889 017703
                            0897 516030

                            Коментар


                            • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

                              Още от миналата година с голямо нетърпение очаквах това събитие. В петък вечер по някое късно ракиено време се настанихме в почивния комплекс "Марица изток" и естествено, че заседнахме в ресторанта. Хапнахме, пийнахме ... видяхме се с колеги, припомнихме си стари случки, запознахме се с нови хора и се подготвихме за утрешната разходка.
                              Снега за съботната разходка се оказа голямо препятствие и за най-направените джипки. Преодоляваше се само с клиренс. Разходката представляваше тръгване, спиране, закъсване, бутане, дърпане, опъване и отпред и отзад. Аз не съм си и представял нещо по-друго. На края на разходката се събрахме на 1 поляна почти всички, за да се постоплим с виното осигурено от организатора. Към 17 часа се прибрахме в хотела да починем малко и да се съвземем, че Ванката беше наредил апаратурата и купона ни чакаше.

                              Вечерта премина много приятно в разговори, и пак хапване и пийване. Тортата по случай 5 год. юбилей беше не само много красива, но и вкусна.
                              В неделя сутринта много трудно се надигнахме, пихме по кафе и се отправихме към мястото на траяла. Още на влизане ми направи много добро впечатление реда и организацията, която домакините бяха създали и поддържаха. Траяла беше много интересен, нужни бяха и добре подготвени машини, и умение за правилното му е бързо преминаване. На края 1 колега с АТВ остави погрешно впечатление в публиката относно възможностите на тези машини, но пък отдавна се знае, че в Стара загора колегите са се специализирали в двуколесните машини.

                              Кетъринга ми направи много приятно впечатление и цели 3 пъти му обръщах внимание. Всичко беше много топло и вкусно, обслужването беше много бързо. Доста машини се пуснаха на траяла, имаше много емоционални моменти. За капак даже и награди бяха раздавани на участниците в траяла.
                              Колегите домакини бяха помислили за всичко, дори и за времето. На пук на мрачните прогнози за кучешки студ времето беше слънчево, макар и студено. Е това не ни пречеше да настинем /и аз и жена ми/, но изобщо не съжаляваме, че дойдохме. Видяхме се с много стари познати, запознахме се и с още колеги, изобщо си прекарахме 1 незабравим уйкенд.

                              Ще се постарая да присъстваме и на състезанието през м. октомври.

                              Използвам възможността още 1 път да благодаря на организаторите на тази чудесна сбирка и да им пожелая още нови и нови издания и юбилеи на този офроуд празник!
                              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                              Коментар


                              • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

                                Да добавя моите благодарности и поздрави към организаторите на това мероприятие! Колегите, преди мен са го описали прекрасно.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X