Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-дискусия!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

    Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение
    Здрасти Спарки, имаш телефоните на мен и Любчо така, че сме насреща!
    Разбира се че знам че има на кого да разчитам.
    Просто е за предпочитане да не се налага, ами да си дойда мирно и кротко на време, че и да има време за някоя и друга приказка, хапка, цигара. Все пак планирам да тръгна около 5 часа сутринта. Смятам за 4 часа да успея да се домъкна без излишно бързане.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

      Първоначално публикуван от Jango Преглед на мнение
      Петък вечер да се възползвам и аз от този номер освен !
      Гледай да е по навреме ,че след новините по БТВ почвам да пия и (къде се дяна тоя телефон) не знам какво ще стане .
      ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
      тел. 0889 017703
      0897 516030

      Коментар


      • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

        Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
        По грозна зелена Витара не си виждал.
        Ха ми Кольовата............
        не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

        Коментар


        • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

          Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
          Ха ми Кольовата............
          За Ст. Загора става въпрос . То от Кольовата в БГ няма по грозна (ама по състезания ходи с тоя гроб)
          ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
          тел. 0889 017703
          0897 516030

          Коментар


          • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
            Разбира се че знам че има на кого да разчитам.
            Просто е за предпочитане да не се налага, ами да си дойда мирно и кротко на време, че и да има време за някоя и друга приказка, хапка, цигара. Все пак планирам да тръгна около 5 часа сутринта. Смятам за 4 часа да успея да се домъкна без излишно бързане.
            Като те знам как "няма " да бързаш с 130-140км/ч по магистралата...и в 8 часа да тръгнеш пак ще си навреме....
            За всеки слуучай обаче...0894633023...
            NISSAN FOREVER
            -----------------------------------------------------------------------------
            Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

            Коментар


            • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

              Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
              Като те знам как "няма " да бързаш с 130-140км/ч по магистралата...и в 8 часа да тръгнеш пак ще си навреме....
              За всеки слуучай обаче...0894633023...
              Ааа, сега е мокро, а в събота ще е студено, евентуално заледено и прочие. Рядко ще съм и със 120 дори. Аз съм си шубе и не смея да се правя на велик.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

                Да открехнем малко завесата за разходката и траяла със няколко снимки и клипчета


                http://www.youtube.com/watch?v=OZHv4...tscGYlXUSTHj6B
                http://www.youtube.com/watch?v=jnvcu...ayer_embedded#!
                http://www.youtube.com/watch?v=GgtW1...player_embedde
                http://www.youtube.com/watch?v=WMszP5XYMnY&context=C353b484ADOEgsToPDskJnzckobpWfgLVDfiMh-MMV

                Паднаха и жертви

                http://www.youtube.com/watch?v=WqFm0...1jkrSFTEsszP1W
                Прикачени файлове
                Последно редактирано от Бакалов; 24-01-12, 16:30.
                VEREYA MOTORSPORT TEAM

                Коментар


                • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

                  Браво,браво.. местенцето край реката е приятноо

                  Стягаме машините!
                  Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
                  Mercedes w212 E350 4matic
                  Ducati Monster 600
                  O888795575

                  Коментар


                  • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

                    Първоначално публикуван от torozoff Преглед на мнение
                    Браво,браво.. местенцето край реката е приятноо

                    Стягаме машините!
                    Чакам с нетърпение Антон с Новата Витара да го вкарам в реката, Голямо вадене ще падне.
                    ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                    тел. 0889 017703
                    0897 516030

                    Коментар


                    • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

                      Това край реката част от траяла ли е или от разходката?
                      Бончо Бонев
                      0887530661
                      0878184630

                      Коментар


                      • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

                        От траяла ама и на разходката ще има заигравки
                        Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
                        Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
                        "Mud Angels" Stara Zagora

                        Коментар


                        • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

                          Първоначално публикуван от batboiko Преглед на мнение
                          Това край реката част от траяла ли е или от разходката?
                          От траяла е , но и на разходката има рекички. Който иска влиза който иска гледа.
                          ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                          тел. 0889 017703
                          0897 516030

                          Коментар


                          • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

                            Така като гледам... очертава се снежно шоу с кучи студ

                            Има ли кой да рине снега?
                            Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
                            Mercedes w212 E350 4matic
                            Ducati Monster 600
                            O888795575

                            Коментар


                            • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

                              има някви си оффроудари
                              Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
                              Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
                              "Mud Angels" Stara Zagora

                              Коментар


                              • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

                                Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
                                От траяла е , но и на разходката има рекички. Който иска влиза който иска гледа.
                                Тия рекички са ми познати още си чакам 3бр агнета!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X