Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-дискусия!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

    Първоначално публикуван от SaTaNaTa_83_stz Преглед на мнение
    Времето се поразвали малко става доста интересно Ще видим какво ще е след 7 дена.
    Бих казал се оправя
    не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

    Коментар


    • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

      То и аз правих планове за петък, но се развалиха ,и доста ще ми е натоварено в събота че трябва да ставам в 5 сутринта , но ще го израста
      Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

      Коментар


      • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

        Първоначално публикуван от scorpion1972 Преглед на мнение
        Здравейте,ние също ще пристигнем в петък.За настаняването разбрах но има питане от женския състав ще работят ли басейните и масажите.Поздрави от Ямболската група.

        Днес ще ходим за последен оглед на трасето и ще проверя за басейните и масажите . Довечера ще има отговор.
        ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
        тел. 0889 017703
        0897 516030

        Коментар


        • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

          За тези които ще са там от петък, то хубаво ама къде ще спите, че се свързах с хотела (най-после) и се оказа че петък срещу събота е резервиран целия, или всеки се оправя индивидуално а в събота се местим в хотела на "Мини Марица изток" - дайте акъл.

          Коментар


          • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

            Първоначално публикуван от Paladin Преглед на мнение
            За тези които ще са там от петък, то хубаво ама къде ще спите, че се свързах с хотела (най-после) и се оказа че петък срещу събота е резервиран целия, или всеки се оправя индивидуално а в събота се местим в хотела на "Мини Марица изток" - дайте акъл.
            Аууу, така ли стана
            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
            Skype: pach_bs

            Коментар


            • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

              Как ми се идвааааа, а се разкъсвам вътрешно на две. 28 и 29 са последните ловни дни за водоплаващ. Незнам, ще видим коя страст ще надделее.
              Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
              Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

              Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

              Коментар


              • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

                Съседния Хотел е свободен и е на наш приятел . Някои от нас също ще идваме и нощуваме в Петък. Не се притеснявай те за спането .
                ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                тел. 0889 017703
                0897 516030

                Коментар


                • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

                  От къде ще се тръгва в събота сутрин? Щото аз ще тръгвам в събота рано-рано.

                  Ако дадете GPS координати ще е супер.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

                    Вас ви е лесно (на старозагорци), хем ви е близо (та нали вие го организирате), хем си имате приятели с хотели.
                    А на мен ми е много зорно (притеснено), че непознаваем ни' вас, ни' района.
                    Дайте име, телефон или друго инфо за "съседния хотел".

                    Коментар


                    • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

                      Първоначално публикуван от jordansto Преглед на мнение
                      Гаргамобила много лесно кърти заден мост. Нали е с корав двигател. Опасно е там. Помисли хубаво в какъв филм се вкарваш
                      Ще си взема вълшебните ботушки и кевларените гащи и ще съм готов за всичко което може да предложи един автомобил А и казката ще си взема !
                      SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
                      +359 0878 888 874
                      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

                      Коментар


                      • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

                        То и на мен ако не ми мине черна котка път ще пристигна в петък
                        А ще може ли да се стигне до мястото на мероприятието с лека кола или да си търся 4х4
                        SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
                        +359 0878 888 874
                        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

                        Коментар


                        • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

                          Първоначално публикуван от Jango Преглед на мнение
                          То и на мен ако не ми мине черна котка път ще пристигна в петък
                          А ще може ли да се стигне до мястото на мероприятието с лека кола или да си търся 4х4
                          С лека кола се стига без проблем!
                          0878 706 714

                          WWW.OFFROADMASHINI.COM

                          Коментар


                          • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

                            Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
                            Как ми се идвааааа, а се разкъсвам вътрешно на две. 28 и 29 са последните ловни дни за водоплаващ. Незнам, ще видим коя страст ще надделее.
                            Дочев второ отсъствие, не знам каква извинителна бележка ще те оправдае......Измислих ще ти дойдем на гости всичките.
                            не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                            Коментар


                            • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

                              Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
                              Съседния Хотел е свободен и е на наш приятел . Някои от нас също ще идваме и нощуваме в Петък. Не се притеснявай те за спането .
                              Дай име на хотела де, сподели и малко цени,Има ли басейн, джакузи, русалки, масажистки
                              DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                              Skype: pach_bs

                              Коментар


                              • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

                                Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
                                Дай име на хотела де, сподели и малко цени,Има ли басейн, джакузи, русалки, масажистки
                                МАни ги ти я русалки. Миришат на риба.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X