Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-дискусия!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

    Първоначално публикуван от Paladin Преглед на мнение
    За тези които ще са там от петък, то хубаво ама къде ще спите, че се свързах с хотела (най-после) и се оказа че петък срещу събота е резервиран целия, или всеки се оправя индивидуално а в събота се местим в хотела на "Мини Марица изток" - дайте акъл.
    Той хотела резервиран за меротприятието.Просто като звъннеш,казваш че си за офроуд срещата.
    Jeep Cherokee 4.0l-Звяр
    Volkswagen Passat 1.9TDI-Шосейка
    OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

    Коментар


    • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

      Първоначално публикуван от mishev3006 Преглед на мнение
      Той хотела резервиран за меротприятието.Просто като звъннеш,казваш че си за офроуд срещата.
      Това за събота срещу неделя, за петък срещу събота в хотела на "Мини Марица изток" има някакво фирмено мероприятие и е ангажиран целия.
      Почнах да се повтарям
      Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
      Дай име на хотела де, сподели и малко цени,Има ли басейн, джакузи, русалки, масажистки
      И аз чакам име

      Коментар


      • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

        Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
        Съседния Хотел е свободен и е на наш приятел . Някои от нас също ще идваме и нощуваме в Петък. Не се притеснявай те за спането .
        Днес Гаргата уговори съседния хотел. Там е свободно. И ресторанта е свободен. Като се върне от работа тази вечер, ще напише подробности.
        0878 706 714

        WWW.OFFROADMASHINI.COM

        Коментар


        • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

          Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
          Дочев второ отсъствие, не знам каква извинителна бележка ще те оправдае......Измислих ще ти дойдем на гости всичките.
          no comment
          Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
          Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

          Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

          Коментар


          • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

            Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
            Знаех си аз че ще съжаляваш за хубавата витарка един ден ама добре че си го признаваш
            Даже като видя спряла витара и като малките деца надничам през прозореца като си пазя сянка с ръка.
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

              Има някакво фирмено мероприятие в хотела петък вечер, но има 15 свободни стаи резервирани за нас. Мисля, че едва ли ще сме повече, а иначе за събота вечер всичко е на наше разположение, за което благодарим на хотела, че запази всичко за нас без значение колко ще го напълним.
              Заповядайте, не се притеснявайте, на Старозагорските бани има над 20 хотела и едва ли ще усетим затруднение.
              Само си носете добро настроение, ако не, ние ще се постараем да е такова!
              OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

              Коментар


              • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

                Моля, дайте някакви GPS координати на мястото от което ще се тръгва.

                И друго - по-добре ли е да карам по магистралата до кръговото, и после през града, или да се отклоня предварително след Чирпан?
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

                  Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                  Моля, дайте някакви GPS координати на мястото от което ще се тръгва.

                  И друго - по-добре ли е да карам по магистралата до кръговото, и после през града, или да се отклоня предварително след Чирпан?
                  42.453964,25.500049 това са координатите на хотела, от където ще се тръгва.

                  А за отклонението е по-добре да се направи след Чирпан и още в самото начало на града е разклонението в ляво за Старозагорските бани.
                  OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                  Коментар


                  • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

                    Благодаря.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

                      В Петък от 14.00ч. нататък сме на разположение 2-3 джипки . Ако някой има каквото и да е затруднение само да се обади и ще го посрещнем . 0884 711 353 - Гаргата.
                      ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                      тел. 0889 017703
                      0897 516030

                      Коментар


                      • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

                        Първоначално публикуван от Jango Преглед на мнение
                        То и на мен ако не ми мине черна котка път ще пристигна в петък
                        А ще може ли да се стигне до мястото на мероприятието с лека кола или да си търся 4х4
                        Дачията не беше ли 4х4 ,или май нещо бъркам марките..
                        ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                        тел. 0889 017703
                        0897 516030

                        Коментар


                        • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

                          Първоначално публикуван от Paladin Преглед на мнение
                          Вас ви е лесно (на старозагорци), хем ви е близо (та нали вие го организирате), хем си имате приятели с хотели.
                          А на мен ми е много зорно (притеснено), че непознаваем ни' вас, ни' района.
                          Дайте име, телефон или друго инфо за "съседния хотел".
                          Като наближиш Ст.Загора се обади 0884 711 353 ,ще те посрещна в началото на града.
                          п.п Ще ме познаеш много лесно. По грозна зелена Витара не си виждал.
                          ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                          тел. 0889 017703
                          0897 516030

                          Коментар


                          • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

                            Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
                            Дачията не беше ли 4х4 ,или май нещо бъркам марките..
                            Имам 2
                            Едната е 4х4 а другата е 2х4
                            SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
                            +359 0878 888 874
                            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

                            Коментар


                            • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

                              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                              Благодаря.
                              Здрасти Спарки, имаш телефоните на мен и Любчо така, че сме насреща!
                              OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                              Коментар


                              • От: Национална среща " Офроуд клуб Стара Загора и приятели"-28 и 29 януари 2012-диску

                                Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
                                Като наближиш Ст.Загора се обади 0884 711 353 ,ще те посрещна в началото на града.
                                п.п Ще ме познаеш много лесно. По грозна зелена Витара не си виждал.
                                Петък вечер да се възползвам и аз от този номер освен !
                                SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
                                +359 0878 888 874
                                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X