Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Акция за кръводаряване на OFFRoad-Bulgaria.com

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Акция за кръводаряване на Offroad-Bulgaria.com - април 2010

    Колеги, кръводаряването ще бъде другата седмица, сряда, 23 юни 2010 - темата за записване е тук.
    Show must go on!
    LZ1VES

    Коментар


    • #62
      От: Акция за кръводаряване на Offroad-Bulgaria.com - април 2010

      Здрвейте,като новобранец в този клуб исаит можели да попитам следното:макар че темата е стара/от 06.10г.,а сега е 10м./важили още кръводарителската кампания,и само в София лисе провежда?Аз съм от Русе и ме интересува могали и аз дасе включа в тази кампания.Аз съм кръвна група А1(+).

      Коментар


      • #63
        От: Акция за кръводаряване на Offroad-Bulgaria.com - април 2010

        Първоначално публикуван от dimitardimmitrov Преглед на мнение
        Здрвейте,като новобранец в този клуб исаит можели да попитам следното:макар че темата е стара/от 06.10г.,а сега е 10м./важили още кръводарителската кампания,и само в София лисе провежда?Аз съм от Русе и ме интересува могали и аз дасе включа в тази кампания.Аз съм кръвна група А1(+).
        Няма проблеми. Даряваш в русенския кръвен център, показваш тук бележката, получаваш похвала, знакче |+| и права. Получаваш и 2 дни отпуска, ако има кой да ти я даде, а ако имаш късмет - и торба с шоколади, сокове и русенско варено.

        Абе, отдавна не сме давали. <<Дайте да се организираме>> (казал комсомолския секретар и светнал лампата)

        Коментар


        • #64
          От: Акция за кръводаряване на Offroad-Bulgaria.com - април 2010

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          Абе, отдавна не сме давали. <<Дайте да се организираме>> (казал комсомолския секретар и светнал лампата)
          Много си прав, аз съм за.
          Аз не вярвам в чудеса!
          Разчитам на тях!

          Коментар


          • #65
            От: Акция за кръводаряване на Offroad-Bulgaria.com - април 2010

            Не разбрах кога ще е следващата кръводарителска акция?
            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА
            MITSUBISHI SHOGUN 3.5 V6 AUTO
            0896736775 Любо

            Коментар


            • #66
              От: Акция за кръводаряване на OFFRoad-Bulgaria.com

              Веско каза януари.

              Коментар


              • #67
                От: Акция за кръводаряване на OFFRoad-Bulgaria.com

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                Веско каза януари.
                Преди няколко дни пратих предложение за кръводарителска акция в София преди Коледа, но отговор от модератор нямаше.... Някакви аргументи в полза на януарско кръводаряване?

                Коментар


                • #68
                  От: Акция за кръводаряване на OFFRoad-Bulgaria.com

                  Видяхме. Формулировката беше доста встрани от политиката на Форума, затова и ОС реши да не се публикува в този вид.

                  Датата зависи от уговорките с хората от кръвния център. Не, че ще върнат някого, просто е по-добре да им се изсипем всички тогава, когато сме се разбрали с тях.

                  Коментар


                  • #69
                    От: Акция за кръводаряване на OFFRoad-Bulgaria.com

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    Видяхме. Формулировката беше доста встрани от политиката на Форума, затова и ОС реши да не се публикува в този вид.

                    Датата зависи от уговорките с хората от кръвния център. Не, че ще върнат някого, просто е по-добре да им се изсипем всички тогава, когато сме се разбрали с тях.
                    Няма да влизам в излишен спор относто формулировката, пък и тя не е важна. Важното е, че нищо не ни коства да се организираме по-често. Така или иначе не е възможно една дата в годината да е удобна за всички желаещи.
                    И никога не е твърде рано да се свърши нещо полезно и добро. А това едва ли е в разрез с "политиката и ОС на Форума"
                    Така или иначе, аз съм в списъка за следващата акция, когато и да е.

                    Коментар


                    • #70
                      От: Акция за кръводаряване на OFFRoad-Bulgaria.com

                      Ако има натърпеливи и с гореща кръв, може по всяко време да отидете в ВМА и да дадете. Знаете, с бележките не е проблем да разберат всички за дарението!
                      А за ентусиазирани дами и аз съм насреща по всяко време
                      Show must go on!
                      LZ1VES

                      Коментар


                      • #71
                        От: Акция за кръводаряване на OFFRoad-Bulgaria.com

                        Първоначално публикуван от Веско Преглед на мнение
                        Ако има натърпеливи и с гореща кръв, може по всяко време да отидете в ВМА и да дадете. Знаете, с бележките не е проблем да разберат всички за дарението!
                        А за ентусиазирани дами и аз съм насреща по всяко време
                        Ентусиазираните дами са редовни от 20 години в Центъра по кръвопреливане на ул. Клокотница. Тогава го нямаше този форум и всеки според собствената си съвест решаваше... Сега обаче този ентусиазъм може да се използва за да се запалят повече хора от форума за благородната кауза. Има огромна разлика между единичен кръводарител и група от 20 такива...примерно

                        Коментар


                        • #72
                          От: Акция за кръводаряване на OFFRoad-Bulgaria.com

                          Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
                          Ентусиазираните дами са редовни от 20 години в Центъра по кръвопреливане на ул. Клокотница. Тогава го нямаше този форум и всеки според собствената си съвест решаваше... Сега обаче този ентусиазъм може да се използва за да се запалят повече хора от форума за благородната кауза. Има огромна разлика между единичен кръводарител и група от 20 такива...примерно
                          Само да вметна,то преди толкова години и на клокотница център нямаше,ама нейсе!
                          Иво (таксито) Андреев
                          0988 91 80 50
                          Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

                          Коментар


                          • #73
                            От: Акция за кръводаряване на OFFRoad-Bulgaria.com

                            Първоначално публикуван от suzuki team Преглед на мнение
                            Само да вметна,то преди толкова години и на клокотница център нямаше,ама нейсе!
                            Смятах да не изпадам в подробности, но си прав. Преди 20 години ни източваха на място в СУ, след това продължих в центъра на академията, а след откриването на центъра на Клокотница се "зачислих" там, защото ми е удобно и на път
                            Но ще се радвам да се съберем по-голяма група...когато Веско каже

                            Коментар


                            • #74
                              От: Акция за кръводаряване на OFFRoad-Bulgaria.com

                              Незнам дали мястото на въпроса ми е тук, но не мога да видя по-близка тема. Та, не можем ли да направим и кръводарителна акция и в Пловдив?
                              Con musica el mundo esta mejor, vamos a tocar juntos!
                              0879076007 Жельо

                              Коментар


                              • #75
                                От: Акция за кръводаряване на OFFRoad-Bulgaria.com

                                Може, разбира се, има и традиция, и отделна тема в този раздел.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X