Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Акция за кръводаряване на OFFRoad-Bulgaria.com

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Акция за кръводаряване на Offroad-Bulgaria.com - април 2010

    много се извинявам колеги, неможах да се ориентирам

    първо се обърках и се паркирах пред пирогов, след това в 9:40 се усетих и отидох до ВМА, там търсих някой на радиото но не намерих. Разпитвах доктори и сестри но не ме ориентираха и така в 9:55 си тръгнах от ВМА
    One Planet, One Internet!
    We Are All Connected!

    Nissan Patrol GR Y61 RB25DET NEO(Skyline)

    Коментар


    • #32
      До: Акция за кръводаряване на Offroad-Bulgaria.com - април 2010

      Колеги, днешната акция протече успешно, но при много слабо присъствие!

      Ето кои дадоха кръв, общо 10 човека.

      Suzuki team

      EU BG akademika
      Meto71
      Веско
      Иван Горчев
      Cveta68
      pacoz
      turbo d
      lovetca
      Стефан

      Дойдоха с нас, но не можаха да дадат кръв по здравословни причини:
      Ясен
      makirena
      Show must go on!
      LZ1VES

      Коментар


      • #33
        До: Акция за кръводаряване на Offroad-Bulgaria.com - април 2010

        За не-намерилите ВМА - веднага след даването на кръв, цялата първа група, застана отново пред централния вход на ВМА, преди 9:30, за да посреща идващите, даващите и закъснелите. Радиостанцията беше включена през цялото време след 9:30 часа.
        Очаквахме всички там, под знамето чак до 11 часа...
        Show must go on!
        LZ1VES

        Коментар


        • #34
          До: Акция за кръводаряване на Offroad-Bulgaria.com - април 2010

          Първоначално публикуван от Веско Преглед на мнение
          За не-намерилите ВМА - веднага след даването на кръв, цялата първа група, застана отново пред централния вход на ВМА, преди 9:30, за да посреща идващите, даващите и закъснелите. Радиостанцията беше включена през цялото време след 9:30 часа.
          Очаквахме всички там, под знамето чак до 11 часа...
          Май стана така че от първоначално по малка,нашата група се оказа по голямата?! Ама няма страшно,в края на краищата е важно да е правилна посоката,а некой божи ден ще постигнеме и по висока скорост! Това като допълнение към онази китайска приказка как на дълъг път се тръгваше с малки крачки!
          Иво (таксито) Андреев
          0988 91 80 50
          Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

          Коментар


          • #35
            До: Акция за кръводаряване на Offroad-Bulgaria.com - април 2010

            Първоначално публикуван от Веско Преглед на мнение
            Колеги, днешната акция протече успешно, но при много слабо присъствие!

            Ето кои дадоха кръв, общо 10 човека.

            Suzuki team

            EU BG akademika
            Meto71
            Веско
            Иван Горчев
            Cveta68
            pacoz
            turbo d
            lovetca
            Стефан

            Дойдоха с нас, но не можаха да дадат кръв по здравословни причини:
            Ясен
            makirena
            Проверете списъка си още веднъж. Има и други дали кръв макар и малко по-късно.

            Не знаех че сте пред пилона, понеже никой не остави телефон за връзка.
            LZ1AZA
            MAZDA B2500 4x4 2004

            Коментар


            • #36
              До: Акция за кръводаряване на Offroad-Bulgaria.com - април 2010

              Първоначално публикуван от akalexandrov Преглед на мнение
              Проверете списъка си още веднъж. Има и други дали кръв макар и малко по-късно.

              Не знаех че сте пред пилона, понеже никой не остави телефон за връзка.
              В 11,00ч излязох от кръвния център, след мен нямаша никой. Точната бройка на хората от форума ми даде лаборантката в залата - 10 души. Тази бройка съвпадна и със списъка на Веско.

              Коментар


              • #37
                До: Акция за кръводаряване на Offroad-Bulgaria.com - април 2010

                Колеги, няма проблем, ако някой е дал кръв по-късно или на друго място. Моля публикувайте тук копие от бележките или ми ги изпратете сканирани на лично съобщение. Ще напавя необходимото да бъдете отбелязани като дарители!
                Show must go on!
                LZ1VES

                Коментар


                • #38
                  До: Акция за кръводаряване на Offroad-Bulgaria.com - април 2010

                  Първоначално публикуван от Веско Преглед на мнение
                  Колеги, няма проблем, ако някой е дал кръв по-късно или на друго място. Моля публикувайте тук копие от бележките или ми ги изпратете сканирани на лично съобщение. Ще напавя необходимото да бъдете отбелязани като дарители!
                  Аз не мисля, че е толкова важно дали някой ще е отбелязан като дарител или не. Според мен нещата са до вътрешно убеждение и нагласа.............
                  На всеки от нас, в този динамичен живот който живеем сред всякакви превозни средста, може да му се наложи кръвопреливане по спешност, така че кръв трябва да има....
                  Това е моето становище.....
                  "Прави каквото трябва, пък да става каквото ще"
                  Надявам се другия път да сме повечко......
                  Роден рибар, а принуден да работи.......

                  Коментар


                  • #39
                    До: Акция за кръводаряване на Offroad-Bulgaria.com - април 2010

                    Първоначално публикуван от Веско Преглед на мнение
                    Колеги, няма проблем, ако някой е дал кръв по-късно или на друго място. Моля публикувайте тук копие от бележките или ми ги изпратете сканирани на лично съобщение. Ще напавя необходимото да бъдете отбелязани като дарители!

                    Напълно съм съгласен с EU_BG_akademika. Дадох кръв не с цел да бъда записан в какъвто и да е списък а защото смятам че така е редно да се прави. Случвало се е хора да умират само защото в нужния момент не е имало кръв с подходяща кръвна група. Животът поднася такива изненади че на всеки може да се случи да изпадне в тежка ситуация.

                    По отношение на забележката на Cveta68 - много странно че не сме се видели. Бях в центъра по кръводаряване от 10.30 до 11.30. Пробата за анализ на кръвната група ми я взеха в 10.45 а в 11.00 вече бях в залата за кръводаряване. Даже когато говорихме с една от медицинските сестри за Offroad групата тя ми сподели че първата група била по-голяма от втората и че са отказали да вземат кръв от някакво момиче от групата понеже вените му били много тънки и неподходящи за вземане на кръв.

                    Няма значение. За мен лично не е важно дали съм в списъка за кръводарители на Offroad групата или не. В живота има доста по-важни проблеми които трябва да решаваме.
                    Последно редактирано от akalexandrov; 17-04-10, 20:54.
                    LZ1AZA
                    MAZDA B2500 4x4 2004

                    Коментар


                    • #40
                      До: Акция за кръводаряване на Offroad-Bulgaria.com - април 2010

                      Първоначално публикуван от akalexandrov Преглед на мнение
                      Напълно съм съгласен с EU_BG_akademika. Дадох кръв не с цел да бъда записан в какъвто и да е списък а защото смятам че така е редно да се прави. Случвало се е хора да умират само защото в нужния момент не е имало кръв с подходяща кръвна група. Животът поднася такива изненади че на всеки може да се случи да изпадне в тежка ситуация.

                      По отношение на забележката на Cveta68 - много странно че не сме се видели. Бях в центъра по кръводаряване от 10.30 до 11.30. Пробата за анализ на кръвната група ми я взеха в 10.45 а в 11.00 вече бях в залата за кръводаряване. Даже когато говорихме с една от медицинските сестри за Offroad групата тя ми сподели че първата група била по-голяма от втората и че са отказали да вземат кръв от някакво момиче от групата понеже вените му били много тънки и неподходящи за вземане на кръв.

                      Няма значение. За мен лично не е важно дали съм в списъка за кръводарители на Offroad групата или не. В живота има доста по-важни проблеми които трябва да решаваме.

                      Да, makirena я върнаха, въпреки желанието и да даде кръв. Явно си влязъл малко по-късно и сме се разминали. Всъщност не се заяждам
                      Разбираемо е хората да не преливат от ентусиазъм, когато е "организирано". По-важното в случая е, че колегите от форума показаха готовност да дарят кръв. И съм убедена, че ако не дай Боже, се наложи по спешност за някой да се събират кръводарители, тогава наистина ще се отзоват много повече хора.

                      Коментар


                      • #41
                        До: Акция за кръводаряване на Offroad-Bulgaria.com - април 2010

                        Съгласен съм, че ако се наложи ще се съберат хора. Но както отбеляза Стефан вчера от дарителя до човека в реанимацията минава известно време.

                        Докато бяхме по леглата говорих със служителките. Казаха, че доброволци почти няма. Примерно 1-2 седмично.

                        Според мен организираното кръводаряване си има доста предимства. Първо това, че е в събота за мен е идеално. Принципно почивен ден, по-малко движение, по-бързо придвижване, има къде да си оставиш возилото. Второ - не си сам, виждаш се с познати, приятели. Между 9 и 11 успяхме да минем спокойно, без да има бързане.
                        Аз не вярвам в чудеса!
                        Разчитам на тях!

                        Коментар


                        • #42
                          До: Акция за кръводаряване на Offroad-Bulgaria.com - април 2010

                          Здравейте колеги извинявам се ,че не можах да доида ама се яви един проблем и затова ме нямаше...ако се организира друго кръводаряване ще направа всичко възможно да съм там .
                          [B][COLOR=Red][SIZE=4]ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА![/SIZE][/COLOR][/B]

                          Коментар


                          • #43
                            До: Акция за кръводаряване на Offroad-Bulgaria.com - април 2010

                            Първоначално публикуван от izdzr Преглед на мнение
                            Здравейте колеги извинявам се ,че не можах да доида ама се яви един проблем и затова ме нямаше...ако се организира друго кръводаряване ще направа всичко възможно да съм там .
                            Аз ще ходя тези дни, като се пооправя, че на датата бях болен. Може да отидем заедно, но и сам няма да те върнат.

                            Коментар


                            • #44
                              До: Акция за кръводаряване на Offroad-Bulgaria.com - април 2010

                              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                              Аз ще ходя тези дни, като се пооправя, че на датата бях болен. Може да отидем заедно, но и сам няма да те върнат.
                              При мен е същата работа.
                              Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                              0888 315 794
                              LZ1UPI
                              A1 (Rh+)

                              Коментар


                              • #45
                                До: Акция за кръводаряване на Offroad-Bulgaria.com - април 2010

                                Кажете кога ще ходите ако мога и аз да доида с вас
                                [B][COLOR=Red][SIZE=4]ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА![/SIZE][/COLOR][/B]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X