Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

    Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
    Уважаеми колеги, аз не случайно по-горе написах че е много важно и къде се дава кръвта. В случая с ВМА имаме сътрудничество от много време, взаимно уважение и добре изграден модел за работа...
    Тъй като кръводаряването е доброволен акт, предполагам че на много от нас ще ни убият желанието да го направим, ако започнат да ни мотаят или да ни правят фасони.
    http://www.nakladkibg.com
    накладки, спирачни дискове, съединители

    088 8613380

    Коментар


    • До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

      Първоначално публикуван от Веско Преглед на мнение
      Благодаря на всички дошли! Бяхме общо над 20 човека, пък и купон в залата беше!

      Не знам на всички имената и никовете, но като вземем документите, ще напиша подробен списък на всички дарили кръв!

      Имаше и други желаещи, които не могат да дойдат в работен ден.

      Хората от центъра по кръвопреливане са безкрайно благодарни за помощта и предложиха да сформират специален екип, за тези, които имат желание да дарят кръв през някоя почивна събота.

      Моля, който има желание да дари кръв през м. февруари, в съботен ден (сутринта) да напише тук, за да може да уговорим дата.
      Погледнах в календара, 21-ви е свободен. Да се организираме тогава?

      След това може една разходчица. Може да вземем и лекарския екип ако имат желание.


      Първоначално публикуван от niki p Преглед на мнение
      Тъй като кръводаряването е доброволен акт, предполагам че на много от нас ще ни убият желанието да го направим, ако започнат да ни мотаят или да ни правят фасони.
      Писали сме по едно и също време с теб, но щом си дарил днес трябва да си видял, че хората, които смучат кръв са страхотни. Аз лично ходя с кеф при тях.
      Георги Гатев

      Коментар


      • До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

        Дано някой ден всички доктори в нашите болници са, като тези при които днес дарихме кръв.
        Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

        Коментар


        • До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

          Супер беше просто нямам думи. Ако всички доктори са такива всеки ден ще дарявам кръв.А от шоколада и жената ще е доволна довечера

          Коментар


          • До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

            Първоначално публикуван от Веско Преглед на мнение
            Има идея, може в събота да се съберем повече хора, и тези от близките градове, които през седмицата не могат!

            После ще направим един силен обяд на всички за възстановяване и
            опознаване, може и лека разходка
            Подкрепям с две ръце.
            То имаше нещо такова и в старата тема, но не успяхме да го осъществим.
            Нещо за мръвки и винце на полянка.

            Днес сме били 25 човека, така каза сестрата.
            Аз бях последен и съм изпуснал купона, та ме надупчиха повече, но здраве да е!
            Поздрави на всички участници в акцията и специални благодарности за единствената престрашила се дама - съпругата на Ясен!

            Коментар


            • До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

              Първоначално публикуван от mitaka81 Преглед на мнение
              Дано някой ден всички доктори в нашите болници са, като тези при които днес дарихме кръв.
              Те докторите и пациентите са в симбиоза... каквито едните такива и другите
              VPetrov.photography

              Коментар


              • До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

                Първоначално публикуван от rumbata Преглед на мнение
                ...
                Нещо за мръвки и винце на полянка.
                ...
                Крайно време е да се захванем отговорно.

                Коментар


                • До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

                  Чакайте бе, каква разходка? Нали е забранено след кръводаряване да се шофира( не, че след това не отидох на работа с колата)! Въпросът е принципен.
                  Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                  Коментар


                  • До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

                    Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                    Чакайте бе, каква разходка? Нали е забранено след кръводаряване да се шофира( не, че след това не отидох на работа с колата)! Въпросът е принципен.
                    забранено е 1 час, после не

                    Коментар


                    • До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

                      Здравейте кръводарители, някой знае ли утре в колко часа ще са готови резултатите от изследванията, имам впредвид, ако отида сутрината
                      Поздрави.
                      Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

                      Коментар


                      • До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

                        Аз доколкото разбрах Веско ще ги вземе всичките и после ние ще си ги търсим от него.
                        Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                        Коментар


                        • До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

                          Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                          Аз доколкото разбрах Веско ще ги вземе всичките и после ние ще си ги търсим от него.
                          ......и сигурно ще ни кара да го черпим биричка
                          Последно редактирано от Спас; 05-02-09, 17:45.
                          Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

                          Коментар


                          • До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

                            Биричката ми я пазете

                            Още не са готови документите, ще пиша утре.

                            Моля, който има желание да дойде за кръводаряване в събота, 21 февруари и доведе още колеги и приятели, моля да пише тук в анкетата.

                            Това е необходимо, за да организираме екип от ВМА- хората ще дойдат да работят в почивния си ден.
                            Show must go on!
                            LZ1VES

                            Коментар


                            • До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

                              А къде можем да те намерим за получаване на бележките
                              И да носим бирити де ????
                              SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
                              +359 0878 888 874
                              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

                              Коментар


                              • До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

                                Искам да предупредя бъдещите кръводарители за най-неприятния страничен ефект, за който никой до сега не спомена. Имайте пред вид, че гладът вечерта след кръводаряване е "вълчи". Кило и половина пържоли не ми стигна, че се наложи да ям и салата ........ напра'о СТАРШНО!
                                Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                                0888 315 794
                                LZ1UPI
                                A1 (Rh+)

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X