Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

    Потвърждавам: сряда, 4 февруари, първа група в 8:00 часа, втора група в 10:00 часа сутринта пред централния вход на ВМИ (военно-медицински институт)
    координати: N42.68483 E23.30307
    Show must go on!
    LZ1VES

    Коментар


    • #32
      До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

      Там съм пишете и мене но по какво ще се познаем Аз съм новичък и не познавам много хора от форума

      Коментар


      • #33
        До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

        Първоначално публикуван от Ангелов69 Преглед на мнение
        Там съм пишете и мене но по какво ще се познаем Аз съм новичък и не познавам много хора от форума
        Ти ела, няма как да ни сбъркаш

        Коментар


        • #34
          До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

          Бройте и мен в първата вълна
          SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
          +359 0878 888 874
          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

          Коментар


          • #35
            До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

            Там сме САМО ЯМБОЛ Всичките ми съратници са готови това сме около 8 души за сега.Мисля че до 4 02 2009г. ще събера още толкова.Да попитам за ЯМБОЛ тези часове същите ли са или да провера в болницата.
            Последно редактирано от scorpion1972; 29-01-09, 20:09. Причина: пп
            Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
            На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
            Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

            Коментар


            • #36
              До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

              Миналата година бех и на двете кръво дарявания.Ама сега вчера давах за свата че ше му правят операция и на това ше ме няма ;Ше се видиме на следващото
              К мирной жизни не пригоден.
              Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
              ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

              Коментар


              • #37
                До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                Ти ела, няма как да ни сбъркаш
                Краставите магарета....кво беше там...по джиповете се познават!
                Ferrum dum ignis candet cudendum est.

                Коментар


                • #38
                  Първоначално публикуван от scorpion1972 Преглед на мнение
                  Там сме САМО ЯМБОЛ Всичките ми съратници са готови това сме около 8 души за сега.Мисля че до 4 02 2009г. ще събера още толкова.Да попитам за ЯМБОЛ тези часове същите ли са или да провера в болницата.
                  За Ямбол направете отделна организация. Добре е някой да се обади в местната кръвна банка и да пита колко човека могат да поемат наведнъж, че да не си отвисите.

                  Първоначално публикуван от Ковача Преглед на мнение
                  Краставите магарета....кво беше там...по джиповете се познават!
                  Джипове точно там трудно ще се видят, но групичката не може да се сбърка с нищо.

                  Коментар


                  • #39
                    До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

                    джиповете на паркинга отпред

                    Коментар


                    • #40
                      До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

                      Не че не знаех, но според условията, постнати тук, аз по никакъв начин не отговарям на критериите за кръводарител. Кофти, но хемоглобина ми е около и под 100 заради тъпата малария. Но ако мога, ще додйда с торба шоколади сутринта в 8. Поне ще съм морална подкрепа.
                      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                      www.ADV-Bulgaria.com

                      Коментар


                      • #41
                        До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

                        Колеги от Шумен (около 40 на брой), ако имате желание пишете на ЛС, да направим организацията, че не ми се ходи сам.
                        Ако дължиш 100 лв. на една банка, проблемът си е твой. Но ако дължиш 100 милиона, проблемът е на банката.
                        B (Rh +)

                        Коментар


                        • #42
                          До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

                          Първоначално публикуван от Ангелов69 Преглед на мнение
                          джиповете на паркинга отпред
                          Там паркирането е скъпо и забранено, така че не разчитайте на това. Ще бъдат изпокрити в малките улички.

                          Коментар


                          • #43
                            До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

                            Аз имам желание за 8ч. (София-ВМА)
                            Моля, някой да каже колко човека станаха, че да не чакаме до 12 !
                            По-добре късно, отколкото по-късно.

                            Коментар


                            • #44
                              До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

                              Първоначално публикуван от Жоро Преглед на мнение
                              Аз имам желание за 8ч. (София-ВМА)
                              Моля, някой да каже колко човека станаха, че да не чакаме до 12 !
                              Никой не може да ти каже предварително.

                              Коментар


                              • #45
                                До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

                                Това е предимството на центъра на ВМА, че могат да приемат няколко човека едновременно. Ще предупредим, че ще сме по-голяма група. Ако сме точни, до 8:45 ще могат да минат 6-7 човека!
                                Show must go on!
                                LZ1VES

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X