Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

    Ние пък в Ямбол за срамотите не можахме да се организираме за днес.Няма дя кажа причините но си е за срам и смятам че крайно време е да взема нещата в свои ръце. Сиреч да организирам нещо.
    Само спомените остават да греят в нашите сърца. 0887 51 80 51
    На човек му трябват ум,сърце и две ръце всичко останало е прах,пепел и валерианови капки!
    Като не можеш да помогнеш на някой не пречи!

    Коментар


    • #92
      До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

      Ето актуализиран списък на групите.

      Група 8 часа:

      Mitaka 81
      Георги Василев
      Tanuco
      Jango
      Ангелов69
      Ковача
      Lama69
      Trimata
      Rumbata
      rosslan
      swartalf

      Група 10 часа

      Ясен
      upi
      dag
      станко
      Show must go on!
      LZ1VES

      Коментар


      • #93
        До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

        Първоначално публикуван от Веско Преглед на мнение
        Ето актуализиран списък на групите.

        Група 8 часа:

        Mitaka 81
        Георги Василев
        Tanuco
        Jango
        Ангелов69
        Ковача
        Lama69
        Trimata
        Rumbata
        rosslan
        swartalf

        Група 10 часа

        Ясен
        upi
        dag
        станко
        rumbata се мести от групата на "осмаците" в групата на "десетаците" поради възникнал ангажимент.

        По последни данни първата група вече пълнят банките /с кръв/

        Много малко хора този път, при n-хиляди форум...

        Коментар


        • #94
          До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

          Първоначално публикуван от rumbata Преглед на мнение
          Много малко хора този път, при n-хиляди форум...
          Ами доста хора давахме през Декември и няма как сега пак да дадем, иначе желание има ....
          Кръвна група 0+

          Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

          Коментар


          • #95
            До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            Аа, не. Може и още някой да доведеш. Аз например ше си водя шубеливата жена. Да свиква.
            Ми опитах, ама не може - сега цъфти и в тоя период от месеца не можело...
            What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

            Коментар


            • #96
              До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

              Първоначално публикуван от swartalf Преглед на мнение
              Ми опитах, ама не може - сега цъфти и в тоя период от месеца не можело...
              Това изобщо не е фактор.

              Коментар


              • #97
                До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

                Вече минах и мога да кажа за тези, които не са давали до сега, че не е страшно. Аз бях там към 7.30ч и малко след мен дойде Веско. По късно дойдоха Tanuco и още няколко човека.
                Организацията е отлична и не ни мотаха излишно.

                ПП: Умишлено не се записах предварително, защото ако ми излезне работа, да не се оправдавам. Иначе би прозвучало - "много исках ама...".
                Това не се отнася за тези, които са давали скоро или имат здравословен проблем.
                Последно редактирано от niki p; 04-02-09, 08:22. Причина: пп
                http://www.nakladkibg.com
                накладки, спирачни дискове, съединители

                088 8613380

                Коментар


                • #98
                  До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  Това изобщо не е фактор.
                  Ами тя ми каза, че гинекологът й и казал, че в такъв момент не било препоръчително да се дава кръв - не знам дали нещо я мята, но със сигурност знам, че имаше огромно желание да дойде - просто това я спря. Нищо де, другата седмица нищо не пречи да си отмине по реда, па макар и самосиндикално.

                  За организацията - да, много спретнато, бързо и удобно. Лелките бяха симпатяги и разведряваха обстановката. Най-интересното е, че след като ме преточиха сякаш ми се включи нова батерия - чувствам си се отлично и съм пълен с енергия
                  What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

                  Коментар


                  • #99
                    До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

                    Организацията беше на ниво, определено...първите бяхме готови още в 08:15-08:20

                    А и се оказа доста полезно кръводаряването. Не само че си разбрах кръвната група, но ти дават пълна информация за състоянието на кръвта и те изследват за куп болести, което си е плюс отвсякъде. Канех се от сума ти време да си направя кръвни изследвания, ама все няма време, а така без да искам с един куршум "утепах" два заека
                    Per aspera ad astra.

                    Коментар


                    • До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

                      Мене ме върнаха, щото съм грипав! От два дни се мъчи да ме тръшне и снощи успя! Щом се оправя отивам, един грип не мой ма спре!
                      Поздрави!
                      Ferrum dum ignis candet cudendum est.

                      Коментар


                      • До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

                        Благодаря на всички дошли! Бяхме общо над 20 човека, пък и купон в залата беше!

                        Не знам на всички имената и никовете, но като вземем документите, ще напиша подробен списък на всички дарили кръв!

                        Имаше и други желаещи, които не могат да дойдат в работен ден.

                        Хората от центъра по кръвопреливане са безкрайно благодарни за помощта и предложиха да сформират специален екип, за тези, които имат желание да дарят кръв през някоя почивна събота.

                        Моля, който има желание да дари кръв през м. февруари, в съботен ден (сутринта) да напише тук, за да може да уговорим дата.
                        Show must go on!
                        LZ1VES

                        Коментар


                        • До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

                          Има идея, може в събота да се съберем повече хора, и тези от близките градове, които през седмицата не могат!

                          После ще направим един силен обяд на всички за възстановяване и
                          опознаване, може и лека разходка
                          Show must go on!
                          LZ1VES

                          Коментар


                          • До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

                            Аз имам едно питане.
                            Тези от центъра за кръводаряване да нямат таен договор с някой стоматологичен кабинет, че с всичкия този шоколад ще имам нужда и то спешна зъболекарска помощ
                            НО като изключим това всичко беше много добре стиковане и всички минахме много бързо и както вече някой по горе спомена екипа който ни "изпи" кръвчизата се справи много добре, а и да знаете хич не боли.

                            Поздрави
                            SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
                            +359 0878 888 874
                            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

                            Коментар


                            • До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

                              Уважаеми колеги, аз не случайно по-горе написах че е много важно и къде се дава кръвта. В случая с ВМА имаме сътрудничество от много време, взаимно уважение и добре изграден модел за работа...
                              VPetrov.photography

                              Коментар


                              • До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

                                Първоначално публикуван от Веско Преглед на мнение
                                Има идея, може в събота да се съберем повече хора, и тези от близките градове, които през седмицата не могат!

                                После ще направим един силен обяд на всички за възстановяване и
                                опознаване, може и лека разходка
                                Разходката ако не е пеша, може и аз да дойда

                                Първоначално публикуван от Jango Преглед на мнение
                                Аз имам едно питане.
                                Тези от центъра за кръводаряване да нямат таен договор с някой стоматологичен кабинет, че с всичкия този шоколад ще имам нужда и то спешна зъболекарска помощ

                                Поздрави
                                Jango, трябваше да кажеш, че ти е многог шоколада - моите деца проблеми със зъболякаря нямат .

                                П.П. Жена ми, като видя пликчето с шоколадите и т.н. разправя: "че то как им се връзва финансово тая операция? Не сте рентабилни с толкова много неща!". Направо се засрамих
                                Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                                0888 315 794
                                LZ1UPI
                                A1 (Rh+)

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X