Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

    Бих искал и аз да участвам; ще дойда с групата от 8 сутринта. Само да питам - баш централният вход е това под знамето, там ли се пада?
    What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

    Коментар


    • #47
      До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

      Ако някой е боледувал от малария трябва след това да си е правил малариен тест и той да е отрицателен, иначе не разрешават да се кръводарява. За такъв тест говорете с личния лекар, повече не знам.

      Аз във ВМА не съм кръводарявал, но в центъра за кръводаряване зад районното на централна гара могат едновременно по 10 човека да дават кръв, и тама нещата стават много бързо.

      Поздравления за благородната инициатива!!!

      Коментар


      • #48
        До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

        Първоначално публикуван от Deyan108 Преглед на мнение
        ...в центъра за кръводаряване зад районното на централна гара могат едновременно по 10 човека да дават кръв, и тама нещата стават много бързо...
        Ами да направим една група там, а?
        По-добре късно, отколкото по-късно.

        Коментар


        • #49
          До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

          Уважаеми колеги, с ВМА имаме много отдавна сътрудничество и ви моля всички да отидете там. Има значение къде се дарява кръв повярвайте ми!
          VPetrov.photography

          Коментар


          • #50
            До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

            Подкрепям. Давал съм и на двете места... В центъра по кръводаряване (до гарата) имах чувството, че съм ги принудил да ми направят лична услуга като ми вземат кръв. Почти ми се скараха, че отивам в 18ч - работното им време е до 19.30... На вратата след мен дълго увещаваха две момчета да дойдат друг път! Изобщо който е от София и ще дава, да отиде във ВМА, както казва Венци. Даже щях да го питам не може ли да "ни върнат услугата" като ни приемат за кръводаряване там и за извънредни кампании, а не само за организираните предварително?
            Technical Rescue Direct - life lies in courage
            http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

            Коментар


            • #51
              До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

              Сборна тема за групата от Пловдив
              http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...654#post617654
              0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

              Коментар


              • #52
                До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

                Уважаеми колеги, с ВМА имаме много отдавна сътрудничество и ви моля всички да отидете там. Има значение къде се дарява кръв повярвайте ми!
                Разбира се. Извинявам се нямах намерение да размътвам уговорката...

                Колкото до центъра зад централна гара - там наистина са малко груби, и често правят забележки и се карат. Това е така защото там се изсипват по няколко десетки мургави братя всеки ден (платени "донори") и те изискват малко по-такова държане, за да мине гладко процедурата.

                Коментар


                • #53
                  До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

                  Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                  Уважаеми колеги, с ВМА имаме много отдавна сътрудничество и ви моля всички да отидете там. Има значение къде се дарява кръв повярвайте ми!
                  Ясно, ок!
                  По-добре късно, отколкото по-късно.

                  Коментар


                  • #54
                    До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

                    Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
                    Подкрепям. Давал съм и на двете места... В центъра по кръводаряване (до гарата) имах чувството, че съм ги принудил да ми направят лична услуга като ми вземат кръв. Почти ми се скараха, че отивам в 18ч - работното им време е до 19.30... На вратата след мен дълго увещаваха две момчета да дойдат друг път! Изобщо който е от София и ще дава, да отиде във ВМА, както казва Венци. Даже щях да го питам не може ли да "ни върнат услугата" като ни приемат за кръводаряване там и за извънредни кампании, а не само за организираните предварително?
                    Колега, бъдете сигурен, че във ВМА никой няма да Ви върне, дори на входа няма да имате никакви обструкции щом е за кръводаряване. Колкото до "платените донори" - ВМА е решила въпроса кардинално - тук такива просто няма.

                    Коментар


                    • #55
                      До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

                      Аз на 26.01.09 си минах от реда
                      Прикачени файлове
                      Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

                      Коментар


                      • #56
                        До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

                        И аз източих половин кило през декември, сега ще наваксвам С черен шоколад.

                        Коментар


                        • #57
                          До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

                          О то голяма далавера дадаха ми 3 млечни шоколада,2 вафли,една кутия от 400 грама течен шоколад,2 натурални сока и две консерви русенко
                          Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

                          Коментар


                          • #58
                            До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

                            Първоначално публикуван от CJ_ Преглед на мнение
                            О то голяма далавера дадаха ми 3 млечни шоколада,2 вафли,една кутия от 400 грама течен шоколад,2 натурални сока и две консерви русенко
                            И какво после си направи банкет с тези неща а ????

                            А колеги на мен ми е за първи път да давам кръв и не знам как ще ми се отрази това. Какво да очаквам след кръводаряването ????? И да си взема ли някоя кака да ми държи ръката да ми пази страх ????

                            Поздрави
                            SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
                            +359 0878 888 874
                            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

                            Коментар


                            • #59
                              До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

                              Първоначално публикуван от Jango Преглед на мнение
                              И какво после си направи банкет с тези неща а ????

                              А колеги на мен ми е за първи път да давам кръв и не знам как ще ми се отрази това. Какво да очаквам след кръводаряването ????? И да си взема ли някоя кака да ми държи ръката да ми пази страх ????

                              Поздрави
                              Недей! Че може като погледнеш каката по-особенно и кръвта да тръгне обратно от банката.
                              Няма проблеми - боц, моц, пълниш една банка от 400мл. за 7-8 минути, ставаш и бегаш - това е. Е, ако ти е сефте, може и да ти се позавие свят малко, ама минава бързо и не е задължително.

                              Коментар


                              • #60
                                До: Акция за кръводаряване от участниците в OFFRoad-Bulgaria.com - февруари 2009

                                A, не се притеснявай, аз поне не усещам нищо - все едно ти вземат за изследаване. После течности, ракийка, туршийка и ако има - комшийка
                                Show must go on!
                                LZ1VES

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X