Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

    Здравейте, ето че настъпи дългоочаквания миг за последната операция. Много вълнения има в душата ми, надежда, страх, тъга, но и вяра в добрия край. Утре пътувам за Плевен, вечерта ще остана в моя приятелка и в понеделник сутринта трябва да бъда в 7,30 в болницата, изследвания, кардиограма, снимка и отивам доцент Росманов да ме направи още по-стройна. Незнам кога ще мога да пиша, но в първия момент, в който мога ще го направя. Тръгвам в последната битка сама, но подкрепяна от вашата морална подкрепа и финансова помощ и съм сигурна, че заедно ще излезем победители! Благодаря ви, че извървяхте този двегодишен път заедно с мен и бяхте неотлъчно до мен в битката с моето заболяване и ми дадохте шанса да продължа да бъда грижовна майка и дъщеря!

    Коментар


    • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

      Отивам да гласувам и тръгвам за Плевен.

      Коментар


      • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

        Чакаме сведения.

        Коментар


        • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

          Успех, стискаме палци!
          Show must go on!
          LZ1VES

          Коментар


          • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

            Успех Веси!
            0осем9осем7шест0осем7едно
            Миро

            Коментар


            • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

              Благодаря, момчета! Утре когато мога ще пиша!

              Коментар


              • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                Досега не съм писал в темата,но не се сдържах! Веси,жела я ти всичко да мине както трябва,и да се възстановиш напълно! Не съм ти изпратил пари,защото .......така се случи!Възхищавам се на духа ти,и се надявам всичко да е наред!Поздрави,Крум!

                Не си сама,надявам се да си го разбрала правилно! Парите не са всичко!
                088пет722пет99
                http://www.hydropompi.com/

                Коментар


                • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                  Вече съм тунингована! Амортисьорите са подновени, колени валове и се що трябва болтове, гайки и пинчета. ��
                  Благодаря Крум! Това да знаеш, че не си сам е най-голямото богатство!

                  Коментар


                  • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                    Сега се чух по тел. с Веселка,за сега всичко е нормално.
                    Силна жена е!
                    .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                    Киа спортаж2000тди 98г
                    Ауди А3 1.9ТДИ
                    Каравана Аdria 390Q

                    Коментар


                    • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                      Днес вече ми махнаха дренажа и ще ме изправят да ходя. Трудно ми е да пиша от телефона.

                      Коментар


                      • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                        Веси е добре и всичко с възстановяването е нормално.
                        Довечера или утре,ще има и лаптоп.Та ще чакаме подробности!
                        .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                        Киа спортаж2000тди 98г
                        Ауди А3 1.9ТДИ
                        Каравана Аdria 390Q

                        Коментар


                        • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                          Здравейте, не съм забравила обещанието си, но нещо лаптопа отказва да се включи. Когато успея да се справя с проблема ще пиша.

                          Коментар


                          • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                            Здравейте!
                            Извинявам се за дългото мълчание, но една вечер в Плевен гърмя, нета изчезна и не успяхме по никакъв начин да свържем лаптопа с мрежата.
                            Вече съм си в нас и както се казва тук и стените помагат, а сега да разкажа как мина.
                            Приеха ме и в същия ден се извърши операцията, всичко този път мина по правилата за смяна на става и нямаше усложнения. Когато в операционата доцент Росманов каза, че няма да има нужда от шина бях най-щастливия човек на света! След операцията при изправянето ми да се нахраня обаче колабирах, та се наложи да ме поналеят със системи, хемоглобина беше паднал от 138 на 81, та се наложи и кръвопреливане. През нощта превръзката беше накървяла доста и усещах силно напрежение в долната част на коляното, направиха нова превръзка и се установи, че тръбичката на дренажа при направа на превръзката малко е усукан и по тази причина е изтеглил много малко през нощта, при освобождаването му моментално по тръбичката тръгна да се изтича насъбралата кръв и след 10 минутки усетих облекчение в коляното. Кървенето спря в рамките на нормалното, на 3 ден беше махнат дренажа и ме изправиха да ходя, но много бързо се върнах в леглото, защото смених цвета на лицето - ама така става като не дават вино, а само водичка. Имах обилно кръвонасядане по целия крак, но това било в рамките на нормалното. Първите 12 дни правех температура, което обясниха, че е нормално поради борбата на организма да абсорбира кръвонасядането. На 7 ден ме прехвърлиха в отделението по физиотерапия, където ми правеха магнит и ултразвук с репарил, за подпомагане процеса на абсорбиране на кръвонасядането и правех упражнения. Кръвонасядането започна да се разнася и вече съм като калинка. Вчера ми махната конците, всичко се е затворило както трябва, изписаха ми Фраксипарин, който се прави за разреждане на кръвта още 15 дни и да мажа кракът с Репарил гел. Вече съм си в нас и сега ми остава да почивам и силна храна, за да мога да се възстановя по-бързо. Цените малко са завишени от миналата година, но с резерва успях да се справя. След празниците предстои първият контролен преглед и тогава доцент Росманов ще каже дали ще има нужда от провеждането на още един курс рехабилитация, защото към момента не свивам кракът в коляното, казаха, че след свалянето на конците мога да започна, но много внимателно да го сгъвам.
                            Благодаря ви, мили хора без вас нямаше да се справя!

                            Коментар


                            • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                              Христос Воскресе!
                              Нека има здраве в домовете ви, защото вие върнахте здравето в моя,
                              нека има надежда в сърцата ви, защото вие ми показахте как се живее с надежда, че има живот без да си пленник на собственото си тяло,
                              нека има щастливо бъдеще пред вас, защото вие дадохте бъдеще на моето семейство, нека има мир, любов и разбирателство, неща които са нужни на всяко семейство!
                              Весел празник!

                              Коментар


                              • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                                Урааааааааа днес вече слязох до колата, походих край блока - направих една обиколка на паркинга и карах колата - доктор Александров, вие нищо не чухте. Вече не ми става лошо. Излиза ми отново един конец, но следващата седмица съм на контролен преглед и доцента ще го види. За съжаление все още нямам голям обем на движение, но и това ще стане с времето. След контролния преглед ще пиша отново.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X