Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

    Кървенето е намаляло, така че засега почистването на раната в операционна се отлага. Утре ще се види отново и ще се реши какво се прави.Аз вярвам, че утре всичко ще е в рамките на нормата и влизане в операционна няма да има.

    Коментар


    • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

      Само за информация-майката на Веселка е претърпяла битов инцидент, и е на легло, почти обездвижена.
      За нея понастоящем се грижи хлапето на Веси(утре завършва втори клас)...

      Най-близката роднина, която може да помогне, а и това е естествен дълг е отказала да иде да се грижи, защото доматите и пипера щели да изсъхнат...

      Какви хора има по този свят Боже...

      Вес, извинявай за открехването на завесата на личния ти живот, но мисля, че...
      Всъщност няма значение какво мисля, мило ми е детето, дето животът го е принудило да се грижи за баба си вместо да рита топка с връстницитеси на поляната.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

        Да, за съжаление в момента грижите е поел Боги - от което страшно много се срамувам. Единственото като помощ, което успях да намеря е кръстницата на Боги, която е в болница, но излиза за около час и ходи при тях. А човекът, чиито домати са по-важни от един човек е сестра ми.

        Коментар


        • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

          Прекрасни новини, раната се е затворила и няма да се наложи влизане в операционна. В четвъртък ще се направи нова превръзка и ще ме изпишат.

          Коментар


          • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

            Успех и бързо възстановяване!


            Поздрави!!!
            Pajero 2.5.TDI GLS Super Selekt
            лодка RIGIFLEX CAP370+YAMAHA 15hp. four stroke

            Коментар


            • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

              Първоначално публикуван от piars Преглед на мнение
              Успех и бързо възстановяване!


              Поздрави!!!
              Благодаря!

              Коментар


              • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                Успех и бързо възтановяване Веси .Да дойдеш на Лясковец че наш Колйо кът те няма и губи орентация ....ИИИИИИИ Танца ще си го търся кът наследство.... да знаеш
                ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                Коментар


                • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                  Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                  Успех и бързо възтановяване Веси .Да дойдеш на Лясковец че наш Колйо кът те няма и губи орентация ....ИИИИИИИ Танца ще си го търся кът наследство.... да знаеш
                  Благодаря, Меха! Видех на Лазарово, ами той кат съм край него се ориентира, ама към едни други неща дет за тех си требе червена точка. А за танца аз съм го обещала!

                  Днес ме изписват.

                  Коментар


                  • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                    Бързо възстановяване Веси!
                    0осем9осем7шест0осем7едно
                    Миро

                    Коментар


                    • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                      Първоначално публикуван от bochkata Преглед на мнение
                      Бързо възстановяване Веси!
                      Благодаря, Бочка!

                      На 19 май има постъпило дарение по сметката ми от Веселин Енриков Горанов - благодаря, бъди благословен и нека ти се преумножи вложеното в моето лечение!

                      Ето, че вече имам компютър - писането от телефона ме измъчи доста. Та, да разкажа повече за това какво се случи и какво следва. Операцията се оказа по-сложна от обикновена смяна на колянна става, защото сухожилията и мускулите, които се захващат под капачката са започнали да се втвърдяват, а и капачката беше ниско долу, та се наложи да се вдига нагоре и да накараме този мускул, които не е работил 20 години да си спомни за какво е там. Времето след операцията беше малко трудно, защото кървях повече, поради кортикопрепаратите, които съм пила дълги години, но се радвам, че лекарите успяха да овладеят нещата и вече всичко е наред. 45 дни от операцията ще бъда с шина, която държи кракът изпънат, за да не скъсам шитото по мускула, за повдигане на капачката.
                      Добрата новина е, че сме хванали нещата навреме, защото доцент Росманов каза, че до 1 година е щяло да стане анкилоза и тогава губя коляното, защото се застопорява в една позиция и тогава ортопедите немогат да направят нищо.
                      Трудното ще бъде по възстановяването след махането на шината, защото трябва да накараме един мускул да започне да изпълнява отново функцията си след 20 години, но както и доцент Росманов каза: "Ние с Веселка сме по трудните неща и ще се справим и с това."
                      Какво предстои - на 14 юни трябва да отида на контролен преглед и ако всичко върви добре в началото на юли махаме шината и започвам рехабилитация.
                      Засега ми остава да почивам, правя изометрични съкращения, за да не отслабнат съвсем мускулите ми докато съм с шината, да се храня, че загубих доста кръв, а май и килограми.
                      Но пък ако знаете какъв хубав крак ми е направил доцента. Преди като сложех краката един до друг изпънати десния изглеждаше грозен до левия, защото беше доста изкривен и свит, а сега левия до десния изглежда като кобилица.
                      Благодаря и на доктор Александров, че ни успокояваше в нашите притеснения, страхове и беше с нас през цялото време.
                      Общо взето това е, благодаря, че отново бяхте до мен и ме подкрепяхте с пожеланията си!
                      Какво мога да кажа - хора с големи сърца и прекрасни души сте!

                      Коментар


                      • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                        Днес ходих до личния лекар да погледне раната, защото все още накървява, но той каза, че не вижда нищо притеснително. Та дано вече спре, че и аз да не се шашкам.

                        Коментар


                        • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                          Утре съм на контролен преглед при доцент Росманов, та дано всичко е добре и няма нищо притеснително. Като се прибера вечерта ще пиша как е минало.

                          Коментар


                          • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                            Ето, че вече съм си у нас. Днес преди прегледа ми беше направена ренгенова снимка на коляното, след което като стана готова снимката влязох при доцент Росманов. Контролният преглед мина добре, в смисъл според доцент Росманов раната е спокойна, но го притеснява, че все още не се е затворила и секретира. Взеха отново проба за антибиограма и в понеделник сутринта трябва да съм в клиниката в Плевен за приемане. Ще отвори, за да види откъде се получава това секретиране и ще зашие отново, за да може да спре и да се затвори раната. Притесненията да изчакаме сама да се затвори са, че ако недай си Боже се замърси, става лошо и затова няма да изчакаме, а ще действаме.
                            Аз вярвам, че всичко ще мине добре и оттук нататък ще има само хубави новини и нови постижения относно обема на движение на новата става.

                            Коментар


                            • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                              Успех Веси! Всичко ще мине добре.
                              Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                              Коментар


                              • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                                Успех Веси,и чакаме добри новини!
                                .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                                Киа спортаж2000тди 98г
                                Ауди А3 1.9ТДИ
                                Каравана Аdria 390Q

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X