Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

    Веси, здравей! Конец, който се вижда над кожата е 100% кожен шев...Раните се зашиват послойно, каквото и да си мисли личният ти лекар. Може Колето да ги свали с ножичка и пинсети, и браунол.
    Животът е харизан кон според мен...

    Теди

    Коментар


    • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

      Ми няма ли там вътре възелче бе?
      То хубаво ще кръцна кончето, ама ако има възел отдолу-как ще излезе?
      На всичко отгоре Вееселка се страхува много от тази процедура, та няма да ми позволи даже да припаря до коляното.

      Я въпросче-може ли да се чака организма сам да "изплюе" конеца, има ли някаква опасност от срастване с тъканите? Или каква да е друга опасност?
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

        Възелче има, но е над кожата. Коле, я се разходете до хирургичен кабинет в полУклиниката, това всяка сестра ще го направи.
        Животът е харизан кон според мен...

        Теди

        Коментар


        • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

          Над кожата няма нищо, вижда се само част от конеца, без крайчето или възелчето, просто 5 мм конец, другото каквото и да е то е под кожата.
          Ма и аз и викам да идем на лекар да и кръцнат кожичката, и после кончето, ма тя се плаши като ученичка...
          Какви операции изтърпя и не гъкна, сега от нищо и никакво се плаши.

          Ма жена бе...
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

            Нищо не казвате за този, който е шил. Само конци, сестри и полУклиники!

            Най-добре идете при шивача.
            Lancia Delta HF Integrale Evolucione

            Коментар


            • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

              То хубаво, ама след разговор по телефона, шивача е казал да иде при личния лекар, той щял да "дръпне конеца", и толкова.
              В случая решението е трудно(за Веселка, ако беше на моя крак-досега конеца да е навън, ако ще и с половината железа под него), защото не се вижда какво е отдолу.
              Ма утре е при добър ортопед в Шумен, който ако не друго-поне знае какво се шие след такава операция, та не се очакват драми.


              Баси и писаницата стана за два конеца...
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                Щом така казва шивачът, значи няма да има проблеми с възли и други неясни.
                Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                Коментар


                • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                  Днес се разминах с ортопеда - шефката е отпуска и откакто съм записала час звънкам, но не вдига и не успях да искам разрешение да изляза половин час по-рано, за да отида. Но пък зъннах в Плевен и понеделник влизам за рехабилитация и там ще видят и тези конци. Освен това да видим какво съм постигнала като градуси, дали е нараснал мускула, та се надявам на добри новини.

                  Коментар


                  • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                    Здравейте, ето че вече съм при шивача . В понеделник постъпих в отделението по физиотерапия и още същия ден за минутки д-р Кабалан махна конците. Ще бъда тук една седмица, като вече ми правят и процедури с ултразвук на цикатрикса с Контратубекс и на глезена с друг мехлем, на който обаче не запомних името. Прави ми се още магнит и прибавихме нови упражнения, за да натоварвам повече крака. За съжаление мускулът е много слаб все още и трябва да работя много за него - дългите години обездвижване, приемането на кортикопрепарати и двата месеца с шина, съвсем са стопили мускула. Но ще стане, остава само упорита работа от моя страна. Вече имам 80 градуса, а като ме понатиснат стига до 90.

                    Коментар


                    • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                      За цикатрикса ползвай Kelo-cote.

                      Коментар


                      • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                        ЗДравейте, ето че вече съм си в нас. Направих пълния курс процедури, на тръгване минах да ме види доцент Росманов, защото коляното е леко по-топло в едната страна, но той каза,че няма нищо притеснително и се зарадва много като видя колко градуса имам на сгъване на коляното, защото след сложната интервенция не се е надявал да постигна много при сгъването. Трябва да продължа да мажа с Репарил гел, който остана от процедурата с ултразвук, след което ми изписаха Оксипейн масло - спрей с който да мажа коляното. Контрактубекс с който да се мажа 3 месеца, защото имало доста сраствания. Това е засега, продължавам с рехабилитацията - о, щях да забравя най-важното вече ходя само с една патерица. Та, сега остава да правя мускул, защото пасивния ми обем на движение в ставата е доста по-голям от активния, заради слабите мускули.

                        Коментар


                        • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                          Така, така, на следващата "Стара Загора" вече ще танцуваш свободно!
                          А защо не и по-рано!

                          Коментар


                          • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                            Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
                            Така, така, на следващата "Стара Загора" вече ще танцуваш свободно!
                            А защо не и по-рано!
                            Дай Боже, поне така мисля аз, но и натам съм тръгнала с ваша помощ разбира се и много инат от моя!

                            Коментар


                            • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                              Очаквам да те видя на Приморско.
                              ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                              Коментар


                              • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                                Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                                Очаквам да те видя на Приморско.
                                Ех, Меха иска ми се, но Колето май ще е на работа...Ако дойдем обаче не съм забравила обещания танц

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X