Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

    Първоначално публикуван от didogen Преглед на мнение
    Кръвни братя нямаш ли?
    Имам, имам и ако почна да се позаглеждам по засукани каки да знаете вие сте виновати.

    Имам момчета, мога ли да забравя добрината, която направихте!

    Коментар


    • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

      Нямам търпение да дойде вторник и да се обадя на доцента за дата на операцията. Приближаваме се и към нужната сума, та краят на битката за моите стави наближава. Има постъпила сума по сметката ми от Веселин Горанов и изпратени по Еконт от Георги Георгиев - бъдете благословени и нека ви се преумножи вложеното!

      Коментар


      • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

        Здравейте, във вторник не успях да се свържа с доцента, опитах и в четвъртък, но също не се получи, във вторник отново ще пробвам и дано вече имам дата. Постъпили са суми по сметката ми от 2R - BULGARIA, Досев и дарител който желае да остане анонимен . Благодаря и на Филип за благотворителния търг! Бъдете благословени и нека вложеното ви се преумножи!

        Коментар


        • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

          Здравейте, все още не успявам да се свържа с доцента за дата за операцията, но в четвъртък отново ще пробвам. Има постъпили суми по сметката ми от Радослав Желев и една голяма за мен сума от Оффроуд среща Стара Загора и приятели! Благодаря и на Сианга за търга! С тези постъпления сумата е почти събрана, но опитът ми показа, че трябва да имам едни 500 лева отгоре, е предишната излезе с много отгоре, но с тази всичко ще е ок и ще се включим с тези 500 лева.

          Коментар


          • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

            За мое съжаление никой не прояви интерес към обявения търг до изтичането на крайния срок. След това без наддаване се продадоха минигрила и вентилатора.
            Компютърът и тонколоните остават. Премахвам ограничението за лично предаване в София с цел все пак да се реализират в полза на Веси Кирова. Подробностите са в:
            http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=216667
            Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

            Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

            Коментар


            • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

              В понеделник ще пусна за вентилатора. Сега ще видя в темата до кой ЕКОНТ.
              GSM 0877 08 99 19
              Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

              Коментар


              • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                Здравейте, успях да се свържа със сестрата на доцент Росманов - ще се оперирам последната седмица на март, защото сега съм болна - хрема и кашлица, а за операцията трябва да съм напълно здрава, освен това имам и два зъба, които трябва да се направят. Та операцията ще е в последната седмица на март, а към средата на март ще уточним и точната дата. Има постъпили суми по сметката от Николай Колев, Иван Иванов и Венцислав Обущаров и в Еконт от Никола Нейков и Александър Христов. Благодаря и бъдете благословени!

                Коментар


                • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                  Здравейте, ето че вече имам дата за последната операция - 27 март! На 06 март има постъпила сума в сметката ми от Радослав Желев, а по Еконт получих сума от Христо Бързашки. Бъдете благословени и вече сме близо до крайната сума. Този път ще се нуждая много от вашата морална подкрепа! Ех, не остана...вълнувам се много!

                  Коментар


                  • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                    Здравейте, ето че започна и обратното отброяване до операцията. Вече започвам да подготвям направления, багаж и т. н. В петък двамата кръводарители ще дадат и кръвта. Мислите и вълненията, които са в мен са от едната крайност до другата, но знам, че всичко ще мине добре и ще излезнем като победители в битката с моето заболяване!

                    Коментар


                    • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                      Пожелавам ти успех Веси!
                      .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                      Киа спортаж2000тди 98г
                      Ауди А3 1.9ТДИ
                      Каравана Аdria 390Q

                      Коментар


                      • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                        Дано всичко мине успешно! Предвид последващата рехабилитация и свързаните с нея разноски, повдигам отново темата за благотворителния търг обявен в:
                        http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=216667. В момента в търга участват компютърът и тонколоните. Краен срок 30. април 2017.
                        Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

                        Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

                        Коментар


                        • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                          Благодаря, момчета! В момента обаче имам сериозен проблем - днес на двамата човека, които щяха да дадат кръв им е отказано да дадат, защото са с нисък хемоглобин. Поради тази причина нямам кръводарители към момента, а времето ме притиска, защото утре най-късно трябва да е дадена кръвта. Говорих с кръвна банка Плевен и ми обясниха, че кръв може да се даде и във Велико Търново, Габрово, Ловеч, Разград и Русе, това са адресите, на които може да се даде:
                          Русе 7000 ул."Независимост"№ 2
                          082/887 236, 082/887228 факс: 082/ 887228
                          Работно време с кръводарители:
                          понеделник-петък: 7.30-12.30

                          Разград 7200 ул."Коста Петров"№ 2
                          084/62 43 21, в. 281 факс: 084/ 629765
                          Работно време с кръводарители:
                          понеделник-петък: 7.30-12.00

                          Ловеч 5500 ул."Д-р Съйко Съев"№27
                          068/603381 факс: 068/603371
                          Работно време с кръводарители:
                          понеделник-петък: 7.30-16.00
                          събота и неделя: 9.00-16.00

                          Габрово 5300 ул."Д-р Илиев–Детския" № 1
                          066/800243; 066/800253 факс: 066/ 804424; 066/808911,в.225(226)
                          Работно време с кръводарители:
                          понеделник-петък: 8.00-19.00

                          Велико Търново 5000 ул. "Ниш" № 1
                          062/626841,в.321(34 до 16.00 часа факс: 064/640829
                          Работно време с кръводарители:
                          понеделник-петък: 8.00-13.00

                          Необходимо е при даването на кръвта да се каже, че се дава за Веселка Кирова Маринова и операцията ще бъде в МБАЛ "Свети Пантелеймон" град Плевен!
                          Отново се нуждая от вашата помощ!

                          Коментар


                          • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                            Здравейте отново, но този път с добра новина - единият кръводарител вече е намерен и е дал кръв в Плевен, така че имам нужда само от още един.

                            Коментар


                            • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                              За сега съм спрял хапчетата, ако не е късно в понеделник бих се пробвал.
                              Как милата ми родина се падна в толкова скапана държава?

                              Коментар


                              • От: Веси Кирова има нужда от парична помощ за изкуствени стави

                                Първоначално публикуван от didogen Преглед на мнение
                                За сега съм спрял хапчетата, ако не е късно в понеделник бих се пробвал.
                                Благодаря, кръвни братко! Засега имам обещание в понеделник рано сутринта да се даде кръв в Разград, надявам се да няма проблеми, но ако и там нещо се обърка ще те имам впредвид.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X