Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

    Първоначално публикуван от Slick Преглед на мнение
    Доби, имаш ли ПейПал сметка под ръка на която да мога да пратя малко средства?
    За жалост нямам...опитах да се регистрирам но страниците им са недостъпни засега...явно има някъкъв проблем.....ще опитам по късно.
    Банкова сметка -коя? Пари на ръка в София-къде?
    В София може и на Цвета и чрез еконт пак на Цвета...до довечера ще имам повече информация.....до края на седмицата всичко е уредено....но до петък трябва да знаем колко пари сме събрали за да запазим мястото и внесем парите поне за първите десет дни, смятам че и това ще направим.
    Офис на Еконт София, кв. Малашевци, ул. Първа Българска армия, №82, Цвета Паликарева 0898 79 25 54
    това е телефона на зет ми казва се Мишо- 0896575481, говори малко бавно и трудно....но е много отговорен.

    Благодаря ви предварително.
    Последно редактирано от Доби; 19-02-13, 09:24. Причина: допълнение
    Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

    Коментар


    • #77
      От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

      Важно е да се знае, нека не се приеме като реклама!

      Много лесно и почти без такса се превеждат пари чрез Еконт! Таксата за паричен превод е около 2% от сумата!
      (За 20лв.-такса около 0.3лв)

      Коментар


      • #78
        От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

        Първоначално публикуван от Slick Преглед на мнение
        Доби, имаш ли ПейПал сметка под ръка на която да мога да пратя малко средства?
        Така регистрирах се ....пращайте на
        dobi_nakova@abv.bg
        Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

        Коментар


        • #79
          От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

          Доби, имаш поща.

          Коментар


          • #80
            От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

            Първоначално публикуван от Slick Преглед на мнение
            Доби, имаш поща.

            Здрав и щастлив! Моите почитания и Благодарности!
            Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

            Коментар


            • #81
              От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

              Колегата Slick ми прати 50$, които ще препратя на майката....Благодаря му и от нейно име.
              Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

              Коментар


              • #82
                От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

                И при мен вече има 100лв от наш колега.
                Доби, Мишо ли ще ходи до санаториума? На него ли да занеса парите, които се съберат при мен?

                Коментар


                • #83
                  От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

                  По принцип да...но нека съберем още мъничко....Семра неможела да яде храната там и се налага майката да купува и пасира ....за целта Мишо е купил пасатор....още в болницата докато са били..сега майката купува супи и ястия някъде наоколо за да я храни.
                  От опит знам че при такава рехабилитация реални резултати видими започват след 20-30 дни работа....поне при нас беше така...но всичко е индивидуално. Те засега имат парички...да почакаме до другата седмица...а и аз ще преведа на картата тези 50 долара.
                  Лек ден Цветка!
                  Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                  Коментар


                  • #84
                    От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

                    Току-що взех от Еконт още 100 лв. Благодаря на Жоро!!!

                    Значи в момента при мен са 200 лв.

                    Коментар


                    • #85
                      От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

                      Днес получих 120евро чрез Western Union от Испания. Разбира се поисках ги директно в бг. лева, т.е. 234,18лв. Благодаря ти Миро!
                      Получих 30 лв от друг колега, който предпочита да не споменавам името му, но това не омаловажава жеста му. Благодаря ти!
                      От Веско получих още 200 лв за рехабилитацията на Семра . Благодаря ти, Веско!

                      Така до този момент при мен има събрани общо 664,18лв...

                      Благодаря ви, момчета и момичета за помощта и човещината. На фона на всичко, което се случва в държавата в момента това, че има хора като вас, ми дава надежда за бъдещето ни като народ. Благодаря ви!
                      Бог да пази България и добрите хора!

                      Коментар


                      • #86
                        От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

                        Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
                        Днес получих 120евро чрез Western Union от Испания. Разбира се поисках ги директно в бг. лева, т.е. 234,18лв. Благодаря ти Миро!
                        Получих 30 лв от друг колега, който предпочита да не споменавам името му, но това не омаловажава жеста му. Благодаря ти!
                        От Веско получих още 200 лв за рехабилитацията на Семра . Благодаря ти, Веско!

                        Така до този момент при мен има събрани общо 664,18лв...


                        Благодаря ви, момчета и момичета за помощта и човещината. На фона на всичко, което се случва в държавата в момента това, че има хора като вас, ми дава надежда за бъдещето ни като народ. Благодаря ви!
                        Бог да пази България и добрите хора!
                        Благодарности на всички, добри хора които подадоха от залъка си за едно непознато момиче изпаднало в беда.....да сте ми Здрави и Честити... всички до един...мили мои съфорумци Понякога и само една обикновена подкрепа е достатъчна човек да се почувства по добре....и дано тези последни дни да са предвестие на нещо ново и по добро. Амин!
                        Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                        Коментар


                        • #87
                          От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

                          И така, днес получих 40 лв от колега от София. Благодаря Филип!
                          Освен това, колегата който се включи в самото начало на акцията с 350 лв, днес ми даде още 200 лв. Благодаря ти, Приятелю!
                          Общата сума, която се събра при мен вече е 904,18 лв.
                          Благодаря ви, истински хора!!!

                          Коментар


                          • #88
                            От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

                            Няма да умре България, няма!!!
                            Щом има такива хора които не търсят само лична облага има надежда.

                            Сполай ви добри хора.
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • #89
                              От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

                              И така, тази сутрин Доби ми съобщи, че днес спешно трябва да се плати за престоя на Семра и майка и в СБДПЛР ПАНЧАРЕВО, защото в противен случай утре ще ги изпишат от болницата. Към 13,30 успях да отида до там. Оказа се, че касата и лекуващия лекар работят до обяд. Намерих дежурната лекарка д-р Спиридонова и говорих с нея. Жената ми обясни, че здравната каса покрива лечение и рехабилитация по клинична пътека само за 7 дни общо два пъти годишно. След изтичане на тези 7 дни /което е днес/, престоя се заплаща на общо основание по ценоразпис, а именно по 35 лв/ден за Семра, което включва нощувки, хранене три пъти дневно и рехабилитация /логопед, двигателни упражнетия за общо раздвижване и нагревки на засегнатата ръка/, и по 12 лв/ден за майката /спане 6лв/ден и храна по 6лв/ден/. Оставих всичките 904 лв на майката. Утре сутринта тя ще плати за още 10 дни- 350 лв за Семра и 120лв за нея, т.е. общо 470 лв. От събраните сега пари ще и останат 434 лв.
                              Според дежурната лекарка такава рехабилитация трябва да се проведе поне за 20 дни. С майката се разбрахме да се опита да запомни всички упражнения за да продължи с раздвижването и в къщи, когато приключи престоя им в болницата. Семра вече се качва и слиза по стълби, макар и трудно и с подкрепа. Все още има проблем с гълтането и за това все още храната се пасира с пасатора, който Мишо е купил. Майката предложи да не плаща и за храната за себе си за да спести 6 лв/ден, но аз настоях да не го прави. Ако си купува храната от вън, за 6 лева едва ли ще може да се нахрани, така че тази икономия от 60 лв за 10 дни е напълно неоправдана.
                              В крайна сметка, ако съберем още малко пари, след изтичането на тези 10 дни, ще може да останат още няколко дни в болницата. В противен случай, трябва да се организира транспорта до с. Сини вир своевременно. Ако не бъркам, тези 10 дни изтичат на 8.03.2013г./петък/ . В случай, че не успеем да удължим престоя им в болницата, трябва да се търси вариант за транспортиране на 9.03 /събота/.

                              Коментар


                              • #90
                                От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

                                Колко още пари, като сметнеш и пътя до Сини Вир?
                                Nothing comes from nothing...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X