Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

    Моля колегата от Варна, който ми писа да почисти пощенската си кутия. Препълнена е и не приема нови съобщения!

    Коментар


    • #47
      От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

      Здравейте!
      Уговорихме придружаващия лекар....съгласен е да придружи момичето и да следи състоянието и до пристигане в болницата в София.
      Цената е..100лв. което е стандартната сума за придружавещ медик.
      Остава последно уточняване на линейката и часът за тръгване........Благодаря на всички които се вклучиха и продължават за съдействат за да се помогне на това младо момиче.
      За средствата смятам че това което е събрано е достатъчно за сега.....моля ако някой е превел и по банков път на картата на бащата да пише....за да се знае общата сума, за подпомагането.
      Още веднъж благодаря на всички.
      Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

      Коментар


      • #48
        От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

        Днес получих запис за 150 лв от Кирил Стоянов /MERCEDESA/ и два записа по 50 лв от колеги от форума, които предпочитат да не обявявам имената им. Благодаря ви момчета!
        С това общата сума при мен вече е 1350 лв. С тях ще покрием разходите по транспорта и придружаващия лекар, а парите които останат ще дадем на майката за покриване на други неотложни разходи за момичето.
        Благодаря на всички за помощта и човечността!

        Коментар


        • #49
          От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

          Първоначално публикуван от Доби Преглед на мнение
          Остава последно уточняване на линейката и часът за тръгване...
          Мога да отида до болницата във всеки един момент.
          Кажете датата за която трябва да е осигурена линейката, и да отида да дам заявка ли, поръчка, ли, или каквото там се прави...
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • #50
            От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Мога да отида до болницата във всеки един момент.
            Кажете датата за която трябва да е осигурена линейката, и да отида да дам заявка ли, поръчка, ли, или каквото там се прави...
            И разбери кога и как ще искат плащането?

            Коментар


            • #51
              От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

              Разбира се. Леля е на ход.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • #52
                От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

                Момичето трябва да е в София във Александровска Болница на 04.02.12г. предиобед. Това значи че линейката трябва да тръгне към
                02-03 часа на 03.02.12г. Коле, към теб освен за плащането трябва да знаем и линейката дали ще е оборудвана, ще има ли кислород в нея.
                Аз ще питам и какви медикаменти трябва да има и да разберем как ще ги осигурим, в смисъл незная до колко това се осигурява от болницата или ние трябва да ги осигурим за пътуването.
                Утре ще ти званна да поговорим.
                Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                Коментар


                • #53
                  От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

                  Днес получих още 60 лв от колега от форума, който също предпочита да не обявявам името му. Благодаря!
                  Така общо събраната при мен сума вече е 1410 лв

                  Коментар


                  • #54
                    От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

                    Днес изпратих 445 лв на Кольо в Шумен за да плати за линейката. От болницата са поискали предварително плащане.
                    Така при мен останаха 965 лв, които ще предам на зетя на Доби. Той е в София и ще бъде в болницата в понеделник сутринта, когато приемат момичето.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

                      Утре аз пък ще платя в болницата транспорта и ще събера лекаря и шофьора на линейката да се разберат какво е необходимо за транспорта-кислород, дефибрилатор, лекарства някакви...
                      От болницата ще издадат две фактури-за превоз от Шумен до с. Сини вир, и друга-от Сини вир до София. Не можело на една фактура.
                      Ще снимам фактурите и ще сложа тук снимките.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • #56
                        От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

                        Днес получих 50 лв + 30 лв от двама колеги от форума. Благодаря ви!
                        С тях общата сума при мен вече е 1045 лв.
                        Благодаря на всички, които помогнаха. Гордея се, че ви познавам, лично или виртуално! Бъдете здрави!

                        Коментар


                        • #57
                          От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

                          Днес платих в болницата сумата за транспорта. 444,92 лева.
                          Шофьора на линейката и фелдшера от бърза помощ който ще придружава болната се срещнаха, уговориха се за час на тръгване, шофьора каза с какво разполага в линейката, дадох им телефона на майката на момичето, остава да се осъществи самия транспорт.

                          Фелдшера се опасяваше да не би да има проблем с приемането на момичето в болницата, но аз го уверих, че всичко е уредено, макар да не съм съвсем сигурен защото не съм запознат с уговорките между Доби и д-р Емо, но си знам, че няма да има проблем.

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0125 (Large).jpg
Прегледи:1
Размер:65.0 КБ
ID:5449210
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • #58
                            От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

                            В понеделник момичето ще бъде прието във Неврология на Александровска болница със завеждащ Доц. Юлия Петрова и лекуващ лекар Д-р Юлия Петрова които очакват болното момиче и ще направят всичко за диагностицирането и лечението и.......което ще е възможно благодарение на нашия Д-р Емо
                            Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                            Коментар


                            • #59
                              От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

                              off-topic:
                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              Днес платих в болницата сумата за транспорта.
                              Адаш, в сниманата фактура има доста индивидуализиращи твои данни. Ако искаш, може да я коригирам тук-там?
                              proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                              NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                              Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                              Коментар


                              • #60
                                От: Момиче на 28 с инсулт да помогнем?

                                Не, че ми пука особено, но забърши щом го намираш за правилно.
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X