Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

    Браво хора!
    (великолепно е, че ще отидете на място и директно ще раздавате на хората!)

    Вероятно могат да съдействат за следващите курсове:
    http://www.econt.com/2012/02/biser/

    Коментар


    • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

      Колеги аз съм готов със транспорта. Колегата ( Eivanov ) се отзова и се разбрахме утре най късно до обяд сме там.
      Въчо Иванов Tel. 0899 837 607

      Коментар


      • От: Село Бисер - Харманлийско е под вода!

        Първоначално публикуван от Mad Dog Преглед на мнение
        И аз отново съм заедно с MTTU..... Въпрос- да взема ли ракетника и 10 тина бели ракети за всеки случай (става за осветяване)? Ще си нося моята станция, но ще взема и още една за всеки случай. Друго?
        Без ракети Иначе всякаква екипировка е добре дошла.Все пак отиваме в бедстващ район.
        1)колани за теглене+шегели
        2)лопата
        3)пожарогасител
        4)фенер
        5)резервна гума и крик
        Това са задължителните неща!Утре ше инспектирам
        Аз и една 20 литрова туба с гориво ще нося.

        Коментар


        • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

          Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
          Чудесно!Не чакай някой да ти се обади,а направо когато имаш време отивай в пловдивския пункт(адреса е някъде в темата),товари и ръчка към Бисер!
          Поздрав!
          За извозване от Пловдив не бързайте,нека се съберат достатъчно помощи.Ако има нужда от транспорт ще кажем.
          TOYOTA LJ70 3D Common Rail
          TOYOTA BJ40 3.5D
          Венци 0887551059

          Коментар


          • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

            Колеги, чета и се ядосвам.Вече писах един път- нека се открие ДАРИТЕЛСКА СМЕТКА. Аз съм от Ловеч. Организация тук няма. Не искам да пращам пари чрез SMS и държавата да вземе част от тях. Не вярвам на институции. Искам да ги пратя ТУК, защото нещата се случват. Сега трябват бутуши, утре строителни материали- ами купуват се с пари от Харманли и няма и превоз. И съм сигурен, че тези пари ще стигнат до хората. С това мога да помогна. Хайде!

            Коментар


            • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

              Колеги, дето тръгвате утре от София ,
              моля телефон за връзка с вас, с идеята за контролна среща по пътя около Пловдив kогато минавате наблизо, та ако сме готови с насъбрани помощи оттук, да включим към вас още 1-2 коли 4x4 с помощи в кервана.Сутринта очакваме насъбраното и от съседни общини.
              0879 331 391 Румен Димитров
              Hallo! I Must Be Going!

              Коментар


              • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                Някой от групата която ще тръгва от София ако има нужда от по- сериозна зимна екипировка да си каже.... Имам навика да трупам подобна така, че полари флиийсове, мембранни дрехи (софт и хард шелове) и други такива има.... по ред причини всичко е зелено/ камуфлажно, но ако някой е на зор да казва да бутам в раницата от сега.

                Тел. 0888 57 00 97 Калин.
                Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                No man left's behind !!!!

                Коментар


                • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                  Откриваме още един пункт в с.Лозен (Софийско), тъй като съседите ми ме питаха:
                  Каса на Бол Бг Изток ООД, ул. Горник 6 (над бившият ресторант "Синя Перла"). Пон-Съб 10:00-20:00, Нед 10:00-18:00.
                  Разбрах се с Мето, като се събере нещо да го карам в София.
                  0882101101 и 02/9925031 са телефоните в офиса, а моят е 0899995972 (Трайчо).

                  Коментар


                  • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                    Адмирации към форума! Винаги сте били номер 1 в подобни ситуации!

                    Аз за съжаление нямам джип (от бмв форума съм), но мога да помогна с жива сила и пари. Ако има нужда от хора, утре мога да замина с някой от джиповете. Имам фенер, радиостанции с обхват 40 км. при идеални условия (5-7 км. в пресечен район), хубав бинокъл. В София съм, телефона ми е 0886 53 92 33.

                    Коментар


                    • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                      Искаме да помогнем и от Благоевград дали има открит пункт тук ,ако знаете пишете

                      Коментар


                      • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                        Някой да даде актуална информация от какво друго има нужда в засегнатите райони - конкретно! Утре и през почивните дни в пункта в София се очаква да дойдат много хора (днес лично и доброволно ми обещаха десетина колеги )... Във Фейсбук интереса също расте главоломно (вече и в чужбина)! Ако има нужда от медикаменти, санитарни материали (памперси за бебета и възрастни) - казвайте! Ще актуализирам информацията във фейсбук веднага!

                        Коментар


                        • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                          Първоначално публикуван от radi.m78 Преглед на мнение
                          Искаме да помогнем и от Благоевград дали има открит пункт тук ,ако знаете пишете
                          За сега не знам да има,но ти можеш да го откриеш!Действай смело!

                          Коментар


                          • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                            Чух се с Владо Йончев днес, към 10 и малко сутринта ще дойда, за да се присъединя към кервана като момче за всичко. Някой да ме планира като багаж=1-гъз. Ако на някой му хрумне, че трябва да напазарувам нещо специално по-отрано, нека звънка на 0885 448475.

                            По-здрави,

                            Владо

                            Коментар


                            • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                              Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                              Някой да даде актуална информация от какво друго има нужда в засегнатите райони - конкретно! Утре и през почивните дни в пункта в София се очаква да дойдат много хора (днес лично и доброволно ми обещаха десетина колеги )... Във Фейсбук интереса също расте главоломно (вече и в чужбина)! Ако има нужда от медикаменти, санитарни материали (памперси за бебета и възрастни) - казвайте! Ще актуализирам информацията във фейсбук веднага!
                              Утре ще разпитам на място и ще ти кажа.

                              Коментар


                              • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                                Информация от последните минути. Явор и Ванката продължават да се борят с преспите в района на Тополовград. С помоща на органите от МВР Тополовград напредват бавно към с. Бисер.
                                От Стара Загора сме готови да тръгнем да помагаме . Чакаме обаждане от Явор и Ванката.
                                ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                                тел. 0889 017703
                                0897 516030

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X