Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

    Така!Утре в 10:30ч някой има ли възможност да бъде в пункта в зоната?За какво иде реч.Две джипки(освен мен) да натоварим и да пътуваме до Бисер.Приготвих си шатрата.Опваме я на мегдана и раздаваме ботуши,чорапи и всичко останало,което закараме ЛИЧНО на хората.След което събираме катуна и обратно в София.
    П.П.САМО ДЖИПКИ 4х4 МОЛЯ! Пишете тук за да има яснота кой и дали.

    Коментар


    • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

      Ами при нужда мога и аз да се включа с пикапа имам желание и време , но бюджета е на червено и нямам пари за гориво

      Коментар


      • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

        Знам, че не ни е било това целта, но когато има за какво да ни хвалят, няма смисъл да се правим на скромни. Правим фурор в държавата и сме хит в почти всички медии. Тези, които днес са ни пропуснали, утре ще им набият канчетата и ще потърсят. В тази статия на началната страница:
        Отразяване в медиите на помощта на OFFRoad-Bulgaria за бедстващите райони

        съм събрал всички отразявания в медиите, за които имам информация.
        Моля да не коментираме медиите тук, а в коментарите под статията.
        Този пост го пускам, защото има новини, които бързо трябва да се видят. След няколко часа ще го изтрия.
        www.offnews.bg

        Коментар


        • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

          Първоначално публикуван от Rado__ Преглед на мнение
          Ами при нужда мога и аз да се включа с пикапа имам желание и време , но бюджета е на червено и нямам пари за гориво
          Колега, моля те обади ми се, аз ще осигуря парите за гориво и престой там. За съжаление моята кола е в сервиза иначе щях да се включа да дойда с вас.

          Мариян - 088 666 0270
          One Planet, One Internet!
          We Are All Connected!

          Nissan Patrol GR Y61 RB25DET NEO(Skyline)

          Коментар


          • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

            В 10:30 ще съм там с Паджерото.
            Мобилна Спасителна Служба "Сдружение Офроуд" - http://www.mss-offroad.org/
            LZ1BGE / А+ / механик-водач MTTU Падзверо (Мк2, '94, LWB 2.8TD)

            Fortune favours the bold.

            Коментар


            • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

              Аз ще осигуря пари за горивото на Радо. Той ще е едната кола, втората ще е на Гошко-Лошко. Вероятно ще има и трета, но това ще уточни Ник Николов след около час.
              www.offnews.bg

              Коментар


              • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                Първоначално публикуван от Rado__ Преглед на мнение
                Ами при нужда мога и аз да се включа с пикапа имам желание и време , но бюджета е на червено и нямам пари за гориво
                И аз ще ти помогна малко и нЕма грижи!

                Първоначално публикуван от MTTU Преглед на мнение
                В 10:30 ще съм там с Паджерото.
                Приемам информацията! ...С което сме окомпектовани от към возила.
                1) Аз-Тойота пикап
                2)Радо-Тойота пикап
                3) МТТИ-Паджеро
                4) Паджерото на Владо Йончев с друг шофьор

                Утре в 10:30ч пред пункта в Зона Б5

                Коментар


                • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                  А!...Носете си топли дрехи и фенери!

                  Коментар


                  • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                    Току що /преди минути/, мина репортажа по bTV за дарителската инициатива и акция на форума. Репортажа показа софийския пункт. Колеги, СТРАХОТНИ СТЕ!!!

                    http://www.btv.bg/news/akcenti-news/...tradalite.html
                    Последно редактирано от Веско; 08-02-12, 19:05. Причина: Добавен линк
                    Лада-2107 , 1.5л, 1989г

                    Коментар


                    • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                      Нашата група стигна до Тополовград, положението е бедствено има закъсали коли и пътя е непроходим. Началника на полицията се ангажира лично да ни прекара през алтернативен маршрут но не е сигурен дали и от там ще минем. В момента го чакаме да дойде. Ако закъсаме някъде ще пишем стига да има GSM сигнал.

                      Коментар


                      • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                        Гледах го, гордея се с вас...и с това, че съм част от този форум.

                        Коментар


                        • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                          Колеги мога да помогна с преноса на част багажа до село Бисер от Пловдив,карам Пажеро къса база през целия ден съм налице тел.0899187691 Атанас,ако има нужда пишете или някои да се обади

                          Коментар


                          • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                            Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                            Нашата група стигна до Тополовград, положението е бедствено има закъсали коли и пътя е непроходим. Началника на полицията се ангажира лично да ни прекара през алтернативен маршрут но не е сигурен дали и от там ще минем. В момента го чакаме да дойде. Ако закъсаме някъде ще пишем стига да има GSM сигнал.
                            Имам готовност да тръгна. Колата ми е заредена и още май не е изстинала.
                            0878 706 714

                            WWW.OFFROADMASHINI.COM

                            Коментар


                            • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                              Поклон пред всички тези които направиха всичко възможно,за да помогнат на Бедстващите хора,всеки даде своя принос за каузата,обединени около това нещастие,в години на криза, хората видяха че може да са и малко по добри....
                              LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                              Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                              Коментар


                              • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                                Данчо ,ако ще тръгваш се обади . Жива сила ще е нужна.
                                ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                                тел. 0889 017703
                                0897 516030

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X