Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

    Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
    Данчо ,ако ще тръгваш се обади . Жива сила ще е нужна.
    И аз съм на линия с техниката,ако трябва да претоварваме по джиповете от буса на Явор,и да транспортираме до пункта.
    LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
    Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

    Коментар


    • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

      Първоначално публикуван от klips Преглед на мнение
      Колеги мога да помогна с преноса на част багажа до село Бисер от Пловдив,карам Пажеро къса база през целия ден съм налице тел.0899187691 Атанас,ако има нужда пишете или някои да се обади
      Чудесно!Не чакай някой да ти се обади,а направо когато имаш време отивай в пловдивския пункт(адреса е някъде в темата),товари и ръчка към Бисер!
      Поздрав!

      Коментар


      • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

        Току що говорих по телефона с Ванката ПАЧ, и Явор. Пътуват с ескорт от началника на полицията на Тополовград. Ситуацията е сложна , но се движат.
        ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
        тел. 0889 017703
        0897 516030

        Коментар


        • От: Село Бисер - Харманлийско е под вода!

          Първоначално публикуван от stiv70 Преглед на мнение
          Здравеи, аз съм от гр.Златица, имам около 2 чувала с дрехи , в понеделник ще ходя до Пловдив. Има ли там пункт в който да ги оставя ?
          Здравей!Има пункт в Пловдив, адресът е ул. Академик Петър Динеков 10, тел 087 28 29 59

          Коментар


          • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

            Здравейте, трябва ми една кола която утре към 9.00ч. да доиде до зоната-да закупи ботуши и консерви,след което да се присъедини към кервана на другите колеги.пари за покупката има!
            0899278323-0877500798

            Коментар


            • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

              Първоначално публикуван от meto_71 Преглед на мнение
              Здравейте, трябва ми една кола която утре към 9.00ч. да доиде до зоната-да закупи ботуши и консерви,след което да се присъедини към кервана на другите колеги.пари за покупката има!
              Аз ще дойда в 9:00

              Коментар


              • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                Значи вече има колега от форма за тази работа!Уточнили сме се!
                0899278323-0877500798

                Коментар


                • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                  Мето,Радо ще дойде с пикапа по-рано.Говорих с него.
                  П.П ОК! Писали сме заедно!

                  Коментар


                  • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                    Здравейте! Искам да попитам утре и в петък от колко до колко ще има някой в пункта в София,тъй като искам да мина да оставя малко дрехи,но съм на лекции цял ден и трябва да се измъкна, та затова ме интересуват точни часове. Благодаря предварително,дано има повече хора като вас!

                    Коментар


                    • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                      Първоначално публикуван от gotohell Преглед на мнение
                      Здравейте! Искам да попитам утре и в петък от колко до колко ще има някой в пункта в София,тъй като искам да мина да оставя малко дрехи,но съм на лекции цял ден и трябва да се измъкна, та затова ме интересуват точни часове. Благодаря предварително,дано има повече хора като вас!
                      9-17ч.

                      Коментар


                      • От: Село Бисер - Харманлийско е под вода!

                        Утре в софийския пункт ще закарам още няколко чифта нови: ботуши, работни обувки, работни ръкавици - зимни, и няколко дъждобрана, предоставени ми от близки и приятели!

                        Ако колата не ме изостави, както днес, ще стигна преди тръгването на буса и джиповете
                        "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
                        А+
                        LZ1DRZ

                        Коментар


                        • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                          Първоначално публикуван от meto_71 Преглед на мнение
                          Здравейте, трябва ми една кола която утре към 9.00ч. да доиде до зоната-да закупи ботуши и консерви,след което да се присъедини към кервана на другите колеги.пари за покупката има!
                          Всъщност, необходим е човек, който да вземе парите от пункта в Зона Б-5, да отиде до Метро на Цариградско шосе, да купи гумени ботуши различни размери за около половината сума, а с останалите да избере консерви, готови за консумация с по-дълъг срок на годност. Да изчака групата, която тръгва за с. Бисер за да натоварят закупените стоки и да се върне с фактурата в Зона Б-5.

                          пп. Виждам, че е уредено
                          Последно редактирано от cveta68; 08-02-12, 19:41. Причина: допълнение

                          Коментар


                          • От: Село Бисер - Харманлийско е под вода!

                            И аз отново съм заедно с MTTU..... Въпрос- да взема ли ракетника и 10 тина бели ракети за всеки случай (става за осветяване)? Ще си нося моята станция, но ще взема и още една за всеки случай. Друго?
                            Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                            No man left's behind !!!!

                            Коментар


                            • От: Село Бисер - Харманлийско е под вода!

                              Първоначално публикуван от WALLYA83 Преглед на мнение
                              Здравей!Има пункт в Пловдив, адресът е ул. Академик Петър Динеков 10, тел 087 28 29 59
                              благодаря, в понеделник ще съм там.

                              Коментар


                              • От: Събиране дрехи и одеала в помощ жителите на с. Бисер

                                Цвети колегата е уточнен само че той ще пътува направо с другите за там. И мерси на колегата Добрин мисля беше (извинявам се ако бъркам, ама вече съм изморен) който докара нещата от Пролеша.Прибрани са.
                                0899278323-0877500798

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X