Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Re: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

    Леле, ти ни уцели право в десетката!
    Обожавам Рододите, преди да се роди Ники ходихме поне веднъж в годината, дори бременна в шестия месец не пропуснахме да пообиколим около Доспат, Ягодина, Триград и дори до Дяволската гърло стигнахме!
    Мерси за поканата и за помощта!
    Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
    Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

    Коментар


    • #92
      От: Re: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

      Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
      ...
      и без това си нямам идея как ще се отблагодарявам на всички.
      Хапвам пъстърва. Ако Вие я уловите аз и съпругата ми ще я приготвим на жар. Бирата от мен.
      Договорились?
      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

      Коментар


      • #93
        Re: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

        Няма проблем,
        Въпреки, че за 10 години не съм изпържил нито една пъстърва от тези дето съм хванал.
        Жал ми е като знам колко са малко в България - което е факт.
        Поради това че са малко, предлагам и с пържоли да се запасим

        Само нещата с Ники да тръгнат на добре и ще го направим - обещавам.



        Въпросът на Светльо Генчев и отговорите тук
        Последно редактирано от Peppy; 28-09-10, 15:15.

        Коментар


        • #94
          От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

          Чак сега видях темата, по обяд ще тичам до банката. Успех.
          Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
          Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

          Коментар


          • #95
            От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

            Малко, но от сърце.
            http://www.offroad-bulgaria.com/show...=1#post1288088
            успех

            п.п. моля за връзка с мен.Нямам възможност да ги пусна през банка/ по скоро не желая/
            Land Rover Discovery I 1996 2,0 MPI - SOLD
            Димитър Димов +ЧЧ7784854894

            Коментар


            • #96
              От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

              Здравейте!
              Днес изпратихме малко помощ , от мен и семейството ми .Желаем Успех!!!
              Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
              ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

              Коментар


              • #97
                От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                Здравейте!

                Днес до 17,20 часа са събрани в банковата сметка на Ники - 6733, 96 лв.
                При Ясен, сумата си остава 508 щ.д. и 50 евро. от PayPal преводи!

                Това прави обща сума от около 7568 лв!

                Благодаря, че продължавате да правите всичко по силите си, за да съберем необходимата сума от 10 000 щ.долара!
                Последно редактирано от Жулиета; 28-09-10, 16:51.
                Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
                Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

                Коментар


                • #98
                  От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                  Успех и от мен! Не знам дали е редно, но на лични в сумата която съм дал. Мисля, че е добре да видите какво е наредено и какво пристига!

                  Коментар


                  • #99
                    От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                    Първоначално публикуван от ivassev Преглед на мнение
                    Успех и от мен! Не знам дали е редно, но на лични в сумата която съм дал. Мисля, че е добре да видите какво е наредено и какво пристига!
                    Да де ама сега видях, че не мога да пращам ЛС. Както и да е още веднъж УСПЕХ!!!

                    Коментар


                    • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                      Sep 28, 2010 08:42:29 PDT 10EUR

                      Коментар


                      • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                        ... и аз да се запиша с пожелания за оздравяване на Ники. Стискаме палци, може да сме помогнали малко, но "капката камък пробива" ако сме много.
                        Най обичам да ми обясняват как няма да стане!

                        Коментар


                        • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                          Кураж! И вяра, че ще успеете!
                          Нацелувайте Ники и не се тревожете за финансите, ще се съберат, сигурен съм!
                          Поздрави,

                          Станимир

                          Коментар


                          • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                            Здравейте родители на Ники, здравейте колеги от форума,

                            Ето и нашата скромна помощ, но наистина от сърце!
                            На 28.09.2010 обявихме, че 10% от приходите от продажби на фенартикули за Третия събор на OFFRoad-Bulgaria.com и Балкан Офроуд Маратон 2010 www.arena-offroad.com/shop/ ще бъдат дарени за лечението на Ники.
                            Инициативата е официално обявена на всички места, на които се рекламира FАN SHOP. Позволихме си също да публикуваме Вашето писмо в нашия фирмен фейсбук-профил и на нашите интернет сайтoве: www.offroad24.bg, www.remarketa.com
                            Наясно сме, че всичко това е свързано с притеснения и неудобство за Вас. Също знаем, че не всеки е готов да се подложи на такава публичност, но друг начин за жалост няма. Това показа опита ни от кампанията за набиране на средства за лечението от левкемия на нашия колега и приятел Андрей Сураев. Многобройните членове на форума помогнаха много, за което за пореден път сърдечно им благодарим!

                            Кураж, стискаме палци Ники съвсем скоро да се възстанови и знайте, че сме с Вас.


                            Александър Ковачев и екипа на Гладиатор

                            П.П. Ще разговарям лично с Христомир Николов, издател на списание OFF-road BG и ще го помоля да се включи в кампанията за сина Ви.
                            Последно редактирано от gladiator; 29-09-10, 12:43.
                            www.offroad24.bg www.remarketa.com www.arena-offroad.com
                            тел.: 032/277 999; факс: 032/ 277 990; моб.: 0888/ 524 330

                            Коментар


                            • От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                              Напредваме, приятели!

                              От началото на благотворителната кампания за Ники до този момент е събрана сумата от 7323, 96 лв.
                              При Ясен има 60 евро и 508 щ.д.

                              Това прави обща сума от около 8177 лв.

                              Благодаря на Александър Ковачев и екипа на Гладиатор!
                              Искрено Благодаря на всички добри хора, приятели, познати, колеги и непознати, които станаха съпричастни!
                              Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
                              Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

                              Коментар


                              • От: Re: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                                Първоначално публикуван от Жулиета Преглед на мнение
                                Леле, ти ни уцели право в десетката!
                                Обожавам Рододите, преди да се роди Ники ходихме поне веднъж в годината, дори бременна в шестия месец не пропуснахме да пообиколим около Доспат, Ягодина, Триград и дори до Дяволската гърло стигнахме!
                                Мерси за поканата и за помощта!
                                Винаги добре дошли.
                                Хижа Пашалийца-Атанас-0889414199
                                Поздрави!
                                Със себе си съм имал повече проблеми,
                                отколкото с всеки друг човек. Нямам по голям враг от самия себе си!!!!!!
                                Да изградим Параклис: www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=113508

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X