Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

    Първоначално публикуван от Жулиета Преглед на мнение
    Тези три хранителни добавки, които се транспортират в сух лед, за които говори мъжа ми в по-горният пост, имаме щастието Николай Александров /NIKSD/, колега от форума, да ни ги закупи за негова сметка и транспортира до София чрез баджанака - Кирето!
    Ники , благодаря ти! Благодаря и за дарението, което направихте с брат ти!
    Вие сте невероятни хора!
    Целувки на Анжелика от цялото ни семейство!
    Ама ние нищо толкова не сме направили. То си е чиста сделка. Даже аз май съм по напред. Срещу няколко малки шишенца си уредих учител по риболов на пъстърва. Че и с придружител адаш. Ехееее...

    Поздрави в къщи и горе главата! Навалицата във форума на ден харчи толкова само за кафета сигурно. Просто трябва малко сплотеност, малко... Абе ясно е какво трябва. Ще ги оправим, сигурен съм!
    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

    Коментар


    • #77
      От: Re: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

      Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
      Много благодаря на всички Вас за подкрепата!

      Иска ми се набързо да напиша как се получи при нас.

      Никито се развиваше абсолютно нормално.
      Обръщаше внимание на всичко, махаше за здравей и довиждане, казваше 2-3 думи.
      Проблема започна след като направихме последната ваксина Pentaxim на годинка и 4-ри месеца.
      Не отдавна е доказано, че аутизмът е проблем в следствие на отрявяне с живак по точно с неговите съединения -
      етилживак и метилживак. Етилживакът/влизащ в състава на съвременните ваксини - консерванта - тимерозал/ е още по-токсичен от обикновения живак.
      Преди използване на тимерозала във ваксините, аутизма не е съществувал!Попадайки в организма тези съединения или напълно се изхвърлят с урината, което е класичския вариант,
      или се изхвърляй частично. В този случай той попада в кръвта, намествайки се в тъканите и костите, ако детето е и генетично предразположено,
      слаба имунна ситема и т.н. проблема е на лице.
      До пролетта всичко беше наопаки - спря да говори и да поздравява, стана много нервен, не спираше да плаче и да се тръшка.

      Обръщали сме се за помощ към психолози и логопеди след като направи 2 годинки, като
      сме им споделяли, че се опасяваме за аутизъм, но Ники позволяваше да го заиграят, поддържаше добър
      очен контакт, чак на 3 годинки и 4-ри месеца ни поставиха диагнозата в Свети Никола.
      Оттогава търсим информация за подобряване състоянието на Ники.Случайно открихме център за работа с деца - аутисти - Тацитус, където предлагаха някакво решение,
      базирано на диети и хранителни добавки - вече е доказано, че при децата с аутизъм липсват някои минерали и е
      открита връзката между гастроинтестиналната патология и специфичните поведенчески прояви при децата с аутизъм.

      В момента пием 18 добавки, които са на цени между 20 и 60 долара.
      За съжаление, тези добавки не трябва да съдържат глутен, казеин, генномодифицирани съставки, оцветители, ароматизатори и консерванти.
      Естествено, в България ги няма.Има ги в САЩ /www.kirkmanlabs.com/, в Европа също има дистрибутори, които ги предлагат на 2-на цена.
      Има 3 добавки, който се транспортират в сух лед и доставката от САЩ по стандартния ред е невъзможна.

      Отделно спазваме диета без казеин и глутен, само 2 съставки са, но е много сложно.
      Не ядем хляб от брашно с глутен, макарони, бисквити и каквото се сетите от брашно.
      Казеинът е в млякото - тоест нищо в което има мляко.
      Захарта, рафинираната сол, генномодифицирани храни, аромати и консерванти също са част от диетата.

      В България има над 16 000 деца аутисти!
      В Америка всяко 1 на 110 деца е аутист!
      Преди 20 години цифрата е била 2-3 деца на 10 000!

      Прикачам файла с добавките които взима Ники в момента.

      Надяваме се на никой да не му се наложи да задълбава по темата.
      Малеее, много добавки бре....
      Стискам ви и аз палци, дано всичко да мине добре и така
      Ако успея да посъбера някой лев ще помогна, но въпроса е как да ви ги изправя, по еконт ли ? Нямам 18 год. нямам там картите който трябва.. Май по еконт до адрес за моя сметка Защото друг варянт не виждам, ако предложите друг ? Няма проблем
      За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
      Honda Dominator 650
      088ЧЧ93979-->Борис
      0878956Ч38-->Борис

      Коментар


      • #78
        От: Re: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

        Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
        Малеее, много добавки бре....
        Стискам ви и аз палци, дано всичко да мине добре и така
        Ако успея да посъбера някой лев ще помогна, но въпроса е как да ви ги изправя, по еконт ли ? Нямам 18 год. нямам там картите който трябва.. Май по еконт до адрес за моя сметка Защото друг варянт не виждам, ако предложите друг ? Няма проблем
        Може с пощенски запис (то това в Еконт е почти същото). Всъщност, никой няма да те върне и от банката - щом е за внасяне а не за теглене на пари. Попълваш вносната бележка и даваш парите, само гледай да не сбъркаш цифра/буква. Никой няма да ти иска ни лична карта, ни пълнолетие. Ако ти поискат лична карта, то ще е само за точно преписване, да не стане грешка.

        п.п. пристигнаха $310
        Sep 25, 2010 14:13:19 PDT
        Последно редактирано от Ясен; 25-09-10, 23:26. Причина: пристигнали пари

        Коментар


        • #79
          Re: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

          Първоначално публикуван от peerless Преглед на мнение
          Ох, сега като прочетох това за ваксината и... другата седмица ни предстои същата!
          П.С. Пуснал съм в няколко форума линка към тази тема, за да се включат повече хора. Вярвам и искренно се надявам, че всичко ще се оправи скоро!
          Не се притеснявай толкова, на едно друго детенце се е отключило от антибиотик...
          Ако си с момиченце, проблема при тях почти не се проявява, незнам защо?

          Срещу няколко малки шишенца си уредих учител по риболов на пъстърва. Че и с придружител адаш
          Ники това да е проблема - лошото е, че за момента това с риболова малко е далеч
          надявам се другата година вече да сме много по добре и да остане време и за тези неща

          П.С Ако ти се лови пъстърва на муха, нямаш проблем. Само дето, са малко пъстървите и са дребнички, ама все ще измислим нещо

          Той малкия ги харесва пъстървите. Заведох го няколко пъти, като беше спрял да реве, при слизане от колата.

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CIMG2574.JPG
Прегледи:2
Размер:188.8 КБ
ID:5212400
          Последно редактирано от Daniel; 26-09-10, 08:42.

          Коментар


          • #80
            От: Re: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            Може с пощенски запис (то това в Еконт е почти същото). Всъщност, никой няма да те върне и от банката - щом е за внасяне а не за теглене на пари. Попълваш вносната бележка и даваш парите, само гледай да не сбъркаш цифра/буква. Никой няма да ти иска ни лична карта, ни пълнолетие. Ако ти поискат лична карта, то ще е само за точно преписване, да не стане грешка.

            п.п. пристигнаха $310
            Sep 25, 2010 14:13:19 PDT
            Аха значи утре, други ден ще пратя малко пари и аз Поздрави..
            За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
            Honda Dominator 650
            088ЧЧ93979-->Борис
            0878956Ч38-->Борис

            Коментар


            • #81
              От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

              До този момент са събрани в помощ на Ники:

              5223, 96лв. , 408 щ.д. и 50 Евро!

              Ангажирам се лично всеки ден между 18,00 - 18,30 часа да ви информирам за събраната до момента сума!

              Мерси!
              Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
              Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

              Коментар


              • #82
                От: Re: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                Може с пощенски запис (то това в Еконт е почти същото). Всъщност, никой няма да те върне и от банката - щом е за внасяне а не за теглене на пари. Попълваш вносната бележка и даваш парите, само гледай да не сбъркаш цифра/буква. Никой няма да ти иска ни лична карта, ни пълнолетие. Ако ти поискат лична карта, то ще е само за точно преписване, да не стане грешка.

                п.п. пристигнаха $310
                Sep 25, 2010 14:13:19 PDT
                Ще го върнат! Миналата година ме върнаха, понеже бях на 17 години и 10 месеца.
                [URL="http://dobavi.info/cars/Volkswagen/"][IMG]http://dobavi.info/cars/Volkswagen/m14836.gif[/IMG][/URL]

                Коментар


                • #83
                  От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                  ОФФ от темата - искам малко повече информация за тая ваксина и производните и,искам да знам причината и от какво да се пазим,че сина е на 2 годинки,а на брата малката няма и 2 месеца.Може в отделна тема някьде ако вече няма такава.

                  Мерси.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #84
                    От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                    Кураж и смелост за родителите на Ники.
                    Вярвам, че той ще се оправи и ще имате много щастливи мигове заедно. Ще следя как върви събирането на средства и ако трябва ще помогна пак.

                    Поздрави.

                    Коментар


                    • #85
                      От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                      Пожелавам на Ники всичкото здраве на света!!! Преди 10 години съм гледала едно такова дете във Франция и знам за какво става въпрос - това са много талантливи и умни деца

                      Коментар


                      • #86
                        От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                        Напредваме.
                        $100 пристигнали Sep 27, 2010 00:20:34 PDT

                        При мен са вече $508 + 50EUR

                        Още може, обаче.

                        Коментар


                        • #87
                          От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                          Здравейте!

                          Днес, до 17,30 часа са събрани общо 5898,96 лв. , 508 USD и 50 Евро!
                          Това по мои сметки възлиза на около 6730 лв.

                          Благодаря на всички вас!
                          В акцията до момента са се включили общо 60 човека, семейства и фирми!
                          Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
                          Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

                          Коментар


                          • #88
                            От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                            Споко, още не сме почнали

                            Коментар


                            • #89
                              Re: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                              Току що потвърдихме за изследванята, които ще са от 3 ти до 6 ти януари - благодарение на всички вас ще успеем.

                              Споко, още не сме почнали
                              Роска приятелю какво пак си замислил
                              и без това си нямам идея как ще се отблагодарявам на всички.

                              Коментар


                              • #90
                                От: Re: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                                Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                                Току що потвърдихме за изследванята, които ще са от 3 ти до 6 ти януари - благодарение на всички вас ще успеем.



                                и без това си нямам идея как ще се отблагодарявам на всички.
                                Никой не го прави за търси отблагодаряване според мен.
                                До две седмици очаквам превод и аз се включвам.
                                Късмет и здраве на семейството.
                                Ако решите да ходите на планина(Родопите)заповядайте на гости.
                                Поздрави!
                                Със себе си съм имал повече проблеми,
                                отколкото с всеки друг човек. Нямам по голям враг от самия себе си!!!!!!
                                Да изградим Параклис: www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=113508

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X