Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

    Преди 2-часа,преведох малка сума по-сметката.При следваща възможност,ще преведа отново.
    Надявам се,необходимата сума за изследванията да бъде събрана.Стискам палци,Ники да се оправи.
    Пожелавам Ви успех.
    0осем9осем7шест0осем7едно
    Миро

    Коментар


    • #47
      От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

      Дани, сега разбрах и не можеш да си представиш колко ми е неприятно да я чета тази тема ... колко пъти сме говорили по телефона за притесненията ти и си спомням как ти обяснявах, че и моите са така и т.н. ...
      Ще направя каквото мога и каквото ми е по силите!
      Искрено ви пожелавам успех и много сили, вярвам, че ще се преборите!

      Коментар


      • #48
        Re: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

        Роска мерси приятелю,
        Оказва се, че аутизмът е много широко понятие и в повечето случаи не е това което дават по телевизията.
        Аз още не мога да повярвам - или не искам.
        моите са така и т.н.
        Тя симптоматиката я имат всички деца - зависи до каква степен - поне това разбрах.
        Остава ни да се преборим с това.

        П.С. поне пъстървите ще си починат от мен, че бях много задобрял

        Преди 2-часа,преведох малка сума по-сметката.При следваща възможност,ще преведа отново.
        Надявам се,необходимата сума за изследванията да бъде събрана.Стискам палци,Ники да се оправи.
        Пожелавам Ви успех.
        Хиляди благодарности - Благодаря и за пожеланието - това ни е нужно наистина.

        Коментар


        • #49
          От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

          Първоначално публикуван от Julieta Преглед на мнение
          Налага се до края на месец септември да потвърдим на екипа лекари дали ще правим изследванията на Ники!
          Потвърждавайте!
          Вероятно сумата от 12 000лв. няма да съберете до края на септември, но СЪС СИГУРНОСТ ще я съберете до края на годината!!!
          Форумът е голям и всеки ще иска да помогне с колкото може. Малко хора, обаче, виждат темата. Но пък от нас зависи да информираме приятелите си за нея, така че не е толкова страшно...
          Сумата не е голяма и просто трябва повече разгласяване. Вярвам, че дори само сумата за една събота и неделя, спестена от всеки от нас, ще стигне, за да има изследване за Ники.
          Стискам палци събирането да стане максимално бързо, за да се поотпуснат душите ви поне за изследванията!

          Коментар


          • #50
            От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

            Разбира се, потвърждавайте! Всички ще помогнем и сумата ще се събере! Трябва да дадем шанс на Ники.:-)
            Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
            A2 (+)

            Коментар


            • #51
              От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

              А може ли да се направи друго, освен пари?
              Нямам, мамка им. Хич. Някоя интересна играчка не върши ли работа? Или нещо друго такова? Мога да направя ...

              Коментар


              • #52
                Re: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                Има още малко време за потвърждение,
                и има реален шанс да успеем
                благодарение на всички вас .

                Стефчо не се притеснявай - и едно стискам ви палци е голяма помощ за нас.

                Коментар


                • #53
                  От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                  Вчера получих заем и заделих малко и за вас и дано помогнем с колегите. Всяка помощ е добре дошла когато е навреме.
                  На нас клиренс ни трябва , не скорост

                  Коментар


                  • #54
                    От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                    Дани, стискам ви силно палци и съм сигурен, че нещата ще се оправят. Все пак има Господ и той помага на добрите хора като теб! Успех и не губете надежда! Колкото по-силно вярвате, толкова по-бързо ще се случат хубавите неща!
                    [URL="http://dobavi.info/cars/Volkswagen/"][IMG]http://dobavi.info/cars/Volkswagen/m14836.gif[/IMG][/URL]

                    Коментар


                    • #55
                      От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                      Дани, стискам ви и аз палци и аз и дано нещата да се оправят...
                      П.П Тази тема не може ли да се сложи на мястото на линка към химна на форума или под него?
                      За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                      Honda Dominator 650
                      088ЧЧ93979-->Борис
                      0878956Ч38-->Борис

                      Коментар


                      • #56
                        От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                        утре и от мен ще имате малко по сметката

                        Имате и ЛС с идея , дано е полезна
                        байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                        Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                        Суперспам - спама на суперите

                        Коментар


                        • #57
                          От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                          Здравейте!
                          Днес, 24.09. до 17,00 часа са събрани 5223,96 лв. в банковата сметка и 50 щатски долара в PayPal-а на Ясен!


                          Огромни благодарности на щедрите приятели, които са ни подали ръка в този труден за нас момент!
                          Специални благодарности на колегите на Дани от форумите за мухарски риболов!
                          Мерси изключително много на непознатите, които са внесли пари за лечението на Ники!
                          Надявам се до края на годината да съберем оставащата сума!

                          Който прави добро днес, си осигурява щастието утре!
                          Последно редактирано от Жулиета; 24-09-10, 16:50.
                          Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
                          Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

                          Коментар


                          • #58
                            От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                            Я го дайте този пейпал насам

                            Коментар


                            • #59
                              От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                              ...........................................

                              Това е PayPal-а на Ясен!
                              Може да пращате на него, имаме любезното му съдействие!
                              Пишете, че са за Ники!
                              Последно редактирано от Ясен; 19-10-10, 23:12. Причина: Спряхме да събираме в ПейПал.
                              Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
                              Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

                              Коментар


                              • #60
                                От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                                И аз да кажа - потвърждавайте и си действайте по нещата. Повечето хора тук, включая себе си, ще дадем пак, ако трябва. Аз смогнах чак днес. Не се обезкуражавайте! Нещата ще се наредят!

                                ...и все пак намирай начин да посещаваш пъстървите, макар и по-рядко. Знам че сега не ти е до това, но и без него не може. Тежък момент в живота ми ме срещна с джипките и тоя форум, например. И не съжалявам.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X